Rom Akıcı Rom Önerisi olan varmı?

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Merhabalar,
Ben de global 12.5.1'deyim fakat sarj yonunden ciddi problem yasiyorum. Miuimix icin hangi kaynagi kullaniyorsunuz? Miui romlari denemek istiyorum. En olmadi aosp romlara da gecebilirim. En debloat da yamistim ama arka planda cok fazla uygulama calistigini dusunuyorum...
Simdiden yardimlariniz icin tesekkurler, iyi geceler dilerim
Merhaba hocam.
en son stabil sürüm bu deneyebilirsiniz. Ama şarj konusunda diğerlerinden çok farklı süreler beklemeyin belki bir tık daha iyi olabilir kullanım alışkanlıklarınıza göre.

karadavuti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Xiaomi MI9
Konular
1
Merhaba hocam.
en son stabil sürüm bu deneyebilirsiniz. Ama şarj konusunda diğerlerinden çok farklı süreler beklemeyin belki bir tık daha iyi olabilir kullanım alışkanlıklarınıza göre.
Cevabiniz icin tesekkurler, yukleme talimatlari icin kaynak sormustum aslinda. Twrp den direkt flaslasam olur mu? Dirty flash imkani var mi yoksa bootloop a mi duser :) bu sebeple, telegram kanali, forum vs. Var midir?

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Cevabiniz icin tesekkurler, yukleme talimatlari icin kaynak sormustum aslinda. Twrp den direkt flaslasam olur mu? Dirty flash imkani var mi yoksa bootloop a mi duser :) bu sebeple, telegram kanali, forum vs. Var midir?
Miui mix stabil kullanıyorsanız kirli flash yapabilirsiniz. Farklı romdan geçecekseniz 4 wipe ve format daha şart. Fortmat data yapıp reboot recovery diyelim ardından advanced wipe cahce dalvik system data silelim ve indirdiğiniz miuimix stabil romu flashlayın.

karadavuti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Xiaomi MI9
Konular
1
Miui mix stabil kullanıyorsanız kirli flash yapabilirsiniz. Farklı romdan geçecekseniz 4 wipe ve format daha şart. Fortmat data yapıp reboot recovery diyelim ardından advanced wipe cahce dalvik system data silelim ve indirdiğiniz miuimix stabil romu flashlayın.
Bilgiler icin tesekkurler hocam. Aosp romlarda sarj durumu nasil? Gecmis postlarda onerdiginiz romlar vardi. Onlarda calismayan ozelligi olan rom var mi?

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Bilgiler icin tesekkurler hocam. Aosp romlarda sarj durumu nasil? Gecmis postlarda onerdiginiz romlar vardi. Onlarda calismayan ozelligi olan rom var mi?
Tamamen hatasız and 12 rom yok ufak tefek sorunlar var ama kullanıma çok engel değil.
Spark os extended evolution x bunlara bakabilirsiniz.

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
İlk zamanlar bende sizin gibiydim hocam hep miui romlara geri dönüyordum ama artık uzun süre aosp kullanacağım gibi and 12 hoşuma gitmeye başladı belki miui 13 çıkarsa bizim cihaz için ona bir şans veririm ama özellikle batarya konusunda tatmin etmeyeceğine eminim:) 2.5 sene oldu normal olarak batarya kapasiteleride düşüyor orjinal bulamadığım için değişimde yapamıyorum. Telegramda nohonun 4000 mah bataryasını kullananlar var bazılarında şarj inanılmaz iyi görünüyor açıkcası denk gelirse alıp takacağım performansını merak ediyorum.
Merhaba hocam siz hangi romu kullanıyorsunuz şuan aosp tavsiye edeceğiniz özelleştirilmiş bir rom varmı

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94

Freesby

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
10
Ben note 10 proya AOSP yükledim. Efsane akıyor.

Üst Alt