Rom Akıcı Rom Önerisi olan varmı?

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
Evet iyi ama pixon kernel kullanıyor ve bazı sosyal medya uygulamalarında lag var gibi çok takılıyor şarjıda çok iyi değil. Şimdi geliştiricisi ile konuşuyoruz evasion kernel uygulamaya çalışıyor yeni güncellemede ama pil tüketimi pixondan daha kötü dedi. Evo kullanacaksanız iron kernel ile beraber kullanın çok daha fazla keyif alırsınız evo özelleltirme kralıdır aosp lerde ve tamamen türkçe.
iron kerneli geliştirici kendi ekleyemiyor mu ekleyemiyorsa biz nasıl ekleyebiliriz rn10s

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
E.D hocam merhaba android versiyonu fark etmeksizin önerebileceğiniz aosp rom varmıdır mesela ekran süresi 4-5 saat veren veya oyunlarda iyi olan bir rom veya ikisi içinde önereceğiniz romların yanına kullanılması gereken kernelleride yazarsanız ben ve benim gibi mi 9 kullanan arkadaşlar çok mutlu olucaktır teşekkürler.
Syberia kullanabilirsiniz yada and 11 havoc os bu romlar ekran süresi ve akıcılık olarak iyidir.Benim xiaomi maceram bitti.Son zamanlardaki gelişmelerden pek haberdar değilim

Ckrfikret

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ckrfkrt
Cihazım
Mi9
Konular
0
Hocam bende mi 9 kullanıyorum Aosp romlara göz at bence. Miui kullanmak istiyorsa miuimix yükleyebilirsin diğerlerine göre daha akıcı bence.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Android 11 aosp kullanacaksanız, Havoc os crdroid yada pe plus. Android 12 kullanmak isterseniz extended,syberia,spark os,evolutionx,yada project elixir deneyebilirsiniz. Ben şuan spark os and 12 vanilla kullanıyorum çok memnunum 7 saat ekran süresi aldım.
Hocam spark os da 9t bulunuyor. Ben 9 kullaniyorum (lancelot). Bir problem olurmu. Hatam varsa Kusura bakmayın mi de acemiyim

Üst Alt