Ana Başlık Airdots Dolandırıcılığı

HaQaN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
11
Rica ederim hocam, teşekkürler. Sizde para iadesi almışsınız ve marketten sipariş vermişsiniz sanırım hayırlı olsun.
Aynen hocam, bu kadar hızlı iade etceklerini düşünmemiştim fakat göndermişler. Bende forumun marketinden aldım. Dün stok çok azalmıştı, bugün yenilemişler. Almak isteyen arkadaşlara duyurulur.

~Redmi 5 Plus~

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Arkadaşlar ben kablosuz kulaklığı, akşamları film izlerken, müzik dinlerken kullanmak için almıştım, sahte çıkınca iade ettim. Media market de gezerken, kablosuz kafa üstü kulaklıkları gördüm, deneyeyim dedim, ben boşuna bit kadar kulaklıkla uğraşmışım, benim asıl aradığım kafa üstü kulaklıkmış meğer. Sony xb650bt inanılmaz hoşuma gitti. Kısmetse bu hafta sonu onu alacağım.

HaQaN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
11
Arkadaşlar ben kablosuz kulaklığı, akşamları film izlerken, müzik dinlerken kullanmak için almıştım, sahte çıkınca iade ettim. Media market de gezerken, kablosuz kafa üstü kulaklıkları gördüm, deneyeyim dedim, ben boşuna bit kadar kulaklıkla uğraşmışım, benim asıl aradığım kafa üstü kulaklıkmış meğer. Sony xb650bt inanılmaz hoşuma gitti. Kısmetse bu hafta sonu onu alacağım.
Hocam bende normalde kafaüstü kulaklık kullanıyorum. Oyun oynarken film izlerken kullandığım ses kartı olan bir kulaklık Asus Orion Pro. 7.1'i deneyimlemek için almıştım şimdi ayrılamıyorum kulaklıktan. Müthiş bir ses kalitesi var. Fakat 3.8 metre kablosu ve ses kartı olduğu için haliyle dışarda kullanmak imkansız oluyor. O yüzden AirDots'a yöneldim. Hem ucuz hemde küçük hafif rahatça cepte taşınabilmesi hoşuma gitti. Sizin baktığınız kafaüstü kulaklık sanırsam 400 liradan fazla. Eğerki film ve müzik için alıyorsanız kablosuz kulaklık yerine o fiyata kaliteli bir kablolu kulaklık almanızı tavsiye ederim. Birde FPS oyunları oynuyorsanız tavsiye edebileceğim çok kaliteli kulaklıklar var ama eğerki ben kablodan kurtulmak özgürlük istiyorum diyorsanız yazdığınız Sony kulaklığın sizi üzeceğini düşünmüyorum. Şimdiden hayırlı olsun.

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Pc de Creative Sound BlasterX H3 kullanmaktayım özellikle sıkı bir oyuncuysanız kablosuz kulaklıklar sizi çokta idare edemiyor seste gecikme illaki oluyor çünkü örneğin oyuncu mouseları genelde kabloludur bunun sebebi kablosuzdaki milisaniyelik farklar işte bu farklarda oyunu kaybetmenize sebep oluyor. Gündelik normal bir oyuncu bunu pek kafaya takmaz ama turnuvalara katılıyorsanız ve belirli bir klan oyuncusuysanız önemli konular. Sony üzmez sizi zaten belirli bir fiyat standartındaki ürünler bunlar. Bu dediğim Sound BlasterX kablolu, ha kablosuz bir kafaüstü kulaklık alsam onuda dışarıda takmazdım sanırım banada böyle ufak çözümler çok daha iyi geliyor ama bunlar tercih meselesidir. Hayırlı olsun şimdiden.. :)

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Hocam bende normalde kafaüstü kulaklık kullanıyorum. Oyun oynarken film izlerken kullandığım ses kartı olan bir kulaklık Asus Orion Pro. 7.1'i deneyimlemek için almıştım şimdi ayrılamıyorum kulaklıktan. Müthiş bir ses kalitesi var. Fakat 3.8 metre kablosu ve ses kartı olduğu için haliyle dışarda kullanmak imkansız oluyor. O yüzden AirDots'a yöneldim. Hem ucuz hemde küçük hafif rahatça cepte taşınabilmesi hoşuma gitti. Sizin baktığınız kafaüstü kulaklık sanırsam 400 liradan fazla. Eğerki film ve müzik için alıyorsanız kablosuz kulaklık yerine o fiyata kaliteli bir kablolu kulaklık almanızı tavsiye ederim. Birde FPS oyunları oynuyorsanız tavsiye edebileceğim çok kaliteli kulaklıklar var ama eğerki ben kablodan kurtulmak özgürlük istiyorum diyorsanız yazdığınız Sony kulaklığın sizi üzeceğini düşünmüyorum. Şimdiden hayırlı olsun.
Hocam kulaklığı netflix den film izlemek , YouTube dan müzik dinlemek için, özellikle geceleri evdekiler rahatsız olmasın diye düşünüyordum. Dediğim gibi xiaomi bluetooth kulaklık aldım, sahte çıkınca iade ettim. Kutuyu açıp denedim kulaklığı, sesi bana çok vasat geldi, belki sahte olduğu için, bilemiyorum. Ben uzun zamandır müzik dinlemek için kablolu sennheiser kulak içi kulaklık kullanıyorum ve aşırı derecede memnunum, belki o yüzden xiaomi bluetooth kulaklık beni kesmedi. Kafa üstü kulaklık deneyince xiaomi den sonra, beni fazlasıyla tatmin etti. Benim oyun ile aram yok, dışarıda da kulaklık kullanmam ben, dediğim gibi sadece evde film izlerken veya müzik dinlerken kullanacağım. Dediğiniz gibi Sony xb650bt 450 tl civari. Ama sizden bahsettiğiniz kablolu kulaklık tavsiyelerini de almak isterim.

HaQaN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
11
Hocam kulaklığı netflix den film izlemek , YouTube dan müzik dinlemek için, özellikle geceleri evdekiler rahatsız olmasın diye düşünüyordum. Dediğim gibi xiaomi bluetooth kulaklık aldım, sahte çıkınca iade ettim. Kutuyu açıp denedim kulaklığı, sesi bana çok vasat geldi, belki sahte olduğu için, bilemiyorum. Ben uzun zamandır müzik dinlemek için kablolu sennheiser kulak içi kulaklık kullanıyorum ve aşırı derecede memnunum, belki o yüzden xiaomi bluetooth kulaklık beni kesmedi. Kafa üstü kulaklık deneyince xiaomi den sonra, beni fazlasıyla tatmin etti. Benim oyun ile aram yok, dışarıda da kulaklık kullanmam ben, dediğim gibi sadece evde film izlerken veya müzik dinlerken kullanacağım. Dediğiniz gibi Sony xb650bt 450 tl civari. Ama sizden bahsettiğiniz kablolu kulaklık tavsiyelerini de almak isterim.
Hocam şuana kadar denediğim en iyi kulaklık Steelseries Arctis 7'ydi. Yaklaşık 1200 tl fiyatı var. Dediğim kulaklık kablosuz ve gerçek 7.1 özelliğine sahip. Kulakta duruşuda bence çok estetik. Takılıp çıkarılabilen mikrofonu var. Çok iyi özellikleri var. Birde HyperX Cloud 2 var. Hiç deneyimleyemedim fakat çok fazla kişi öneriyor. 600-700 lira gibi bir fiyatı var. Kendi ses kartına sahip. Birde kendi kullandığım kulaklığım Asus Orion Pro. Yaklaşık 500 lira civarında. Kendi ses kartına sahip. 7.1 özelliği var. Ses kartı üzerinde FPS-Surround(7.1)-AMP modları mevcut. FPS modunu açınca oyunlarda düşmanın en ufak sesine kadar duyabiliyorum bu özelliği çok iyi. 7.1 açınca kulaklık çok yönlü ses vermeye başlıyor. Yani sağ-sol modundan çıkıp sağ sol ön arka çaprazlardan ses geliyor. Bu genelde oyunlarda ve filmlerde daha iyi anlaşılıyor. Birde AMP modu var, bu modda sesi aşırı yükseltiyor. Ben bilgisayarın sesini bu kulaklıkta %30'dan yükseğe çıkarmıyorum. Birde AMP modunu açınca resmen sağır oluyorsunuz. En azından benim için böyle. İçine girip çıkabilen mikrofonu var. Mikrofonu gayet kaliteli. 100mm kulak yastığı var ve dışardaki sesi çok iyi kesiyor. Fakat çok uzun kablosu, ses kartı, kulaktaki büyük duruşu sebebiyle dışarıda kullanılacak bir kulaklık değil. Bu 3 kulaklığıda tavsiye ederim. HyperX Cloud 2'yi ben kullanmadım fakat araştırırsanız şuana kadar memnun olmayan 1 kişi bile görmedim. Birde benim hayalim olan bir kulaklık var Asus Rog Fusion 700. Kulaklığı anlatmayacağım fiyatını söylesem yeter. 2500 lira. Benim önerilerim bunlar hocam. Genelde oyun amaçlı kulaklık araştırdığım için Sony, JBL vb. markaları pek araştırmadım. Aslında Razer, Logitech'den de önerecektim ama o önereceklerim genelde oyun oynayanlar için yapılmış kulaklıklar. O yüzden yazmadım. İyi günler hocam.

~Redmi 5 Plus~

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Arkadaşlar ben ürünü iade ettim, başka bir satıcıdan aldım.
Şunu söyleyebilirim benim ilk aldığım kalite ve diş görünüm olarak orjinali ile birebir aynı gibiydi, ayırmak gerçekten çok zor.
Bağlantı kopmaları olmasa anlayamazdım.
Çok dikkatli olmak gerekiyor. Zaten satıcı ısrarla istememe rağmen fatura göndermemişti. Mail attık falan dedi ama gelen giden mail yoktu.
Şu an aldığımda hiç problem yok.

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Arkadaşlar ben ürünü iade ettim, başka bir satıcıdan aldım.
Şunu söyleyebilirim benim ilk aldığım kalite ve diş görünüm olarak orjinali ile birebir aynı gibiydi, ayırmak gerçekten çok zor.
Bağlantı kopmaları olmasa anlayamazdım.
Çok dikkatli olmak gerekiyor. Zaten satıcı ısrarla istememe rağmen fatura göndermemişti. Mail attık falan dedi ama gelen giden mail yoktu.
Şu an aldığımda hiç problem yok.
Güle güle, keyifle kullanın Yes~~

pileyboy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
inci
Cihazım
note 6 pro
Konular
0
Bende 20 lira indirim koduyla 113 liraya düştüğü için ürünü Trendyol Nethouse satıcısından aldım, ''Trendyol sahte airdots'' diye her yerde başlıklar açıldığını ürünüm kargodayken gördüm :)) ürün dün öğleden sonra geldi kutusuna bakıp ona göre iadeye götürürüm dedim, açtım poşeti arkada Rrdmi yazısı felan bekliyorum kendimi şartlandırmışım dolandırıldım diye. Poşeti açtım ürün global versiyon çıktı Earbuds yazıyor, kutuda ki bütün yazıları doğru , içini açtım kutu içeriği doğru 9 dilde yazılmış 170 sayfa bir kitapçık, 8 dilde yazılmış garanti broşürü ve birde 20 sayfa tamamen Türkçe bir broşür vardı. Girdim Youtub'a fake vs. original airdots diye en az 5 video izledim ,önce kutuyu inceledim arkada ki yazılar silik gibi ve hiç harf hatası yok doğru, kutu 90 derece açılıyor doğru, R L harfleri ele takılmıyor doğru, sağ kulaklıkta ki silikonu çıkarınca iğne ucu gibi yazıyla bir şeyler yazıyor o kısımda doğru, silikonlar tam mat siyah değil arkayı gösteren transparan şekilde doğru, ''bu kadar kriterden geçti hala da çakma ise helal olsun adamlar yapmış'' diyerek açtım kulaklığı ve dünden beri kullanıyorum. Sesini felan biliyordum zaten, almadan önce kendi silikonlarımı arkadaşımın kine takıp bi 10 dakika test etmiştim, şuanlık sorunsuz kopma hiç olmadı, üstte bi arkadaş kutunun altında wirelesa yazıyor demiş şimdi yine kontrol ettim :D Paranoyak olduk iyice. Bugün öğrendiğim bilgileri paylaşayım belki bir faydam olur.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Bende 20 lira indirim koduyla 113 liraya düştüğü için ürünü Trendyol Nethouse satıcısından aldım, ''Trendyol sahte airdots'' diye her yerde başlıklar açıldığını ürünüm kargodayken gördüm :)) ürün dün öğleden sonra geldi kutusuna bakıp ona göre iadeye götürürüm dedim, açtım poşeti arkada Rrdmi yazısı felan bekliyorum kendimi şartlandırmışım dolandırıldım diye. Poşeti açtım ürün global versiyon çıktı Earbuds yazıyor, kutuda ki bütün yazıları doğru , içini açtım kutu içeriği doğru 9 dilde yazılmış 170 sayfa bir kitapçık, 8 dilde yazılmış garanti broşürü ve birde 20 sayfa tamamen Türkçe bir broşür vardı. Girdim Youtub'a fake vs. original airdots diye en az 5 video izledim ,önce kutuyu inceledim arkada ki yazılar silik gibi ve hiç harf hatası yok doğru, kutu 90 derece açılıyor doğru, R L harfleri ele takılmıyor doğru, sağ kulaklıkta ki silikonu çıkarınca iğne ucu gibi yazıyla bir şeyler yazıyor o kısımda doğru, silikonlar tam mat siyah değil arkayı gösteren transparan şekilde doğru, ''bu kadar kriterden geçti hala da çakma ise helal olsun adamlar yapmış'' diyerek açtım kulaklığı ve dünden beri kullanıyorum. Sesini felan biliyordum zaten, almadan önce kendi silikonlarımı arkadaşımın kine takıp bi 10 dakika test etmiştim, şuanlık sorunsuz kopma hiç olmadı, üstte bi arkadaş kutunun altında wirelesa yazıyor demiş şimdi yine kontrol ettim :D Paranoyak olduk iyice. Bugün öğrendiğim bilgileri paylaşayım belki bir faydam olur.

Hayırlı olsun, çok iyi fiyata denk gelmiş gerçekten. Hele piyasada bolca sahteleri mevcutken.

Üst Alt