Ana Başlık Airdots Dolandırıcılığı

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Benim aldığım üründe sahte çıktı, satıcı ile görüştüm iade alacaklar.
Onlarda benim geri dönüşüm üzerine farkında oldular, ellerindeki ürünleri ithalatçı firmaya iade etmişler. Kutu altında wireless yerine wirelesa yazıyor bende oradan fark ettim.
Diğer her tarafı orijinal gibiydi.

Ürün dış kutusunun görüntüsünü, eğer iade etmedi iseniz atabilmeniz mümkünmü hocam. ?

Son düzenleme:

sefa142

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 9 Global
Konular
18
Büyük ihtimalle benim aldığım airdots da çakma Fakat kutu + faturayı dalginligima gelip atmışım, sağ kulaklığın tuşu basmıyor ama eşleşmiş olduğu için hiç basma gereği duymamıştım şimdi farkettim ☹️

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Burada paylaşmıştım

Evet konuda paylaşmışsınız ben görmemişim akan mesajlar arasında sizin replika baya iyiymiş belki alttaki yazıda yanlışlık olmasa orijinal diyeceğiz baya başarılı bir kopyaymış esasen. Kutusu dahi pütürlü yüzeylere sahip belkide orjinal kutuya koyup bu şekilde satıyorlar bilemiyorum.

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Evet konuda paylaşmışsınız ben görmemişim akan mesajlar arasında sizin replika baya iyiymiş belki alttaki yazıda yanlışlık olmasa orijinal diyeceğiz baya başarılı bir kopyaymış esasen. Kutusu dahi pütürlü yüzeylere sahip belkide orjinal kutuya koyup bu şekilde satıyorlar bilemiyorum.

Evet kutu orjinal olabilir üzerindeki pütürler falan baya iyiydi. Kutu içindeki pinler, kulalık kenarlarındaki parlak çerceve falan çok iyiydi. iki kulaklık basmatik çalışıyordu.
Bağlantı kopması çok oluyordu özellikle arka cebe konduğunda hiç bağlanmıyordu neredeyse oradan şüphelendim tekrar her şeyini kontrol ettim. İlk etapta o "wirelesa" yazısını bile wireless olarak okudum:) insan şartlanıyor herhalde. Sonradan fark ettim. Neyse, satıcıda biliyordu veya bilmiyordu ithalatçıyla görüşeceğini söyledi. Ertesi günde iade edebilirsiniz bizde ürünleri ithalatçıya iade ettik dedi.

Cagrii

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Çağrı
Cihazım
Iphone 6S
Konular
0
Benimkinde de cızırtı oluyor ses açılırken kısık seste bir şey dinlerken trendyoldan aldım sizce iade etmeli miyim? Yoksa Cızırtı sorunu oluyor mu ?

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Evet kutu orjinal olabilir üzerindeki pütürler falan baya iyiydi. Kutu içindeki pinler, kulalık kenarlarındaki parlak çerceve falan çok iyiydi. iki kulaklık basmatik çalışıyordu.
Bağlantı kopması çok oluyordu özellikle arka cebe konduğunda hiç bağlanmıyordu neredeyse oradan şüphelendim tekrar her şeyini kontrol ettim. İlk etapta o "wirelesa" yazısını bile wireless olarak okudum:) insan şartlanıyor herhalde. Sonradan fark ettim. Neyse, satıcıda biliyordu veya bilmiyordu ithalatçıyla görüşeceğini söyledi. Ertesi günde iade edebilirsiniz bizde ürünleri ithalatçıya iade ettik dedi.

Geçmiş olsun. İthalatçılarmı suçlu satıcılarmı bilemem ama ne olursa olsun profile yaptırım uygulaması gerekiyor n11'in hemde baya caydırıcı olmalı ama aldıkları komisyon daha önemli sanırım onlar için. Sizinki gene başarılı kopyalardan arkasında Rowen markasıyla farklı bir kulaklık modeline bağlı etikete sahip olarak gönderilen ürünler var bunları gönderen satıcılar görmüyor mu ben onuda anlayamıyorum.

cemko28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
note 4
Konular
2
ilk aldığımda benimkide cızırdıyordu sonra silikonunu değiştirdim düzeldi. bi dene istersen.

HaQaN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
11
Konuyu düzenledim. Tekrardan hepinize çok çok teşekkür ediyorum. RezzNar hocam sizede ayrı bir teşekkürü borç bilirim. Herkese elinizden geldiğince yardımcı oldunuz. İyi akşamlar, iyi forumlar dilerim.

~Redmi 5 Plus~

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Konuyu düzenledim. Tekrardan hepinize çok çok teşekkür ediyorum. RezzNar hocam sizede ayrı bir teşekkürü borç bilirim. Herkese elinizden geldiğince yardımcı oldunuz. İyi akşamlar, iyi forumlar dilerim.

~Redmi 5 Plus~

Rica ederim hocam, teşekkürler. Sizde para iadesi almışsınız ve marketten sipariş vermişsiniz sanırım hayırlı olsun.

Üst Alt