Sohbet Agit Sonkurt ifşaa Dolandırıcı

DeePDe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi 8
Konular
4
Herkes işletse eğlenceli troll olur mu acaba?
Geçmiş olsun hocam.
Hocam numarası var konuşan ses kaydı alsın memleketin tek akıllısı arkadaş ya böyle herkese anasını andırıyor yazık kadınada

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Hocam numarası var konuşan ses kaydı alsın memleketin tek akıllısı arkadaş ya böyle herkese anasını andırıyor yazık kadınada

"Hocam telefon mu tamir ediyordunuz işim varda." Şeklinde mesaj yolladım daha okumadı. Deneyelim

DeePDe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi 8
Konular
4
"Hocam telefon mu tamir ediyordunuz işim varda." Şeklinde mesaj yolladım daha okumadı. Deneyelim
İmei repair yapıyor özellikle şu anda forumda başka kullanıcı adı ile kesinlikle üye ve mi 8 üzeri yapıyor şu anda ondan yükleniyor müşteriye

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Öncelikle geçmiş olsun, sizin gibi mağduriyet yaşayan birçok kişinin olduğuna eminim ama yasal süreçler uzun ve zahmetli olduğundan çoğu kişi hakkını aramıyor bu tip kişilerde yasal süreçlerin uzun sürdüğünü ve zahmetli olduklarını bildiklerinden haksız işleyişlerine devam ediyorlar ki asıl yanlışta burada yapılıyor. Süreç ne kadar uzun sürerse, zahmetli olursa olsun gereken yerlere başvurulması gerektiğini düşünüyorum bunun yanında sizden ricam kişi hakkında suç duyurusunda bulunmadan ve iş mahkemeye intikal etmeden kişinin kişisel bilgilerini paylaşmamanız ve kişi mahkeme tarafından suçlu görünmeden çeşitli ithamlarda bulunmamanız olacaktır haklıyken haksız duruma düşersiniz bilginiz olsun.

Son düzenleme:

gekren

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
12
Bu dolandırıcı yaptığı şeyin hukuki olup olmadığını bir de hukuk forumlarında sormuş kendi mağdur gibi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-04-10-02-19-30-875_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-04-10-02-19-30-875_com.android.chrome.png
    974,5 KB · Görüntüleme: 150

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Öncelikle geçmiş olsun, sizin gibi mağduriyet yaşayan birçok kişinin olduğuna eminim ama yasal süreçler uzun ve zahmetli olduğundan çoğu kişi hakkını aramıyor bu tip kişilerde yasal süreçlerin uzun sürdüğünü ve zahmetli olduklarını bildiklerinden haksız işleyişlerine devam ediyorlar ki asıl yanlışta burada yapılıyor. Süreç ne kadar uzun sürerse, zahmetli olursa olsun gereken yerlere başvurulması gerektiğini düşünüyorum bunun yanında sizden ricam kişi hakkında suç duyurusunda bulunmadan ve iş mahkemeye intikal etmeden kişinin kişisel bilgilerini paylaşmamanız ve kişi mahkeme tarafından suçlu görünmeden çeşitli ithamlarda bulunmamanız olacaktır haklıyken haksız duruma düşersiniz bilginiz olsun.
Adalet sisteminin olduğuna inanmıyorum. Başarısız olur gibi. Daha önemlisi dikkatli olmak.

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Adres bulup dövelim filan bu ne saçma iştir milleti dolandırmasını mı seyretcez