Rom AbhiX ROG Edition Tulip Final [Android 10 EOL] 12.6

Ekimhuso

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Note 6 pro 64
Meslek
Öğrenci
Konular
5

swedboy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kazım kazma
Cihazım
gmd
Konular
0
Bu romdaki Chrome sorunu nedeniyle Arvanasoft rom kullanmaya başladım. Arvanasoft romun karneli fazla pil harcadığından oldcam strix eas karnelle değiştirip yaklaşık bir haftadır kullanıyorum sorun yok tavsiye ederim. Chrome sorununa çözüm bulunduysa abhix romda iyi. arvanasoft daha fazla özellik isteyenler için değerlendirebilecekleri bir alternatif diye paylaşayım dedim sonra vazgeçtim ama mesajı silemedim

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Kurulum asamasinda Notmalde açılış ekrani maks 5 dk döner. Power tuşuna basıp kapatın. Yeniden başlatın...

ExileMario

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nurettin Utk
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
Denedim yine aynı durum telefon açılmıyor... flash tool ile stock rom mu yüklemeliyim 1 gündür telefonum kapalı :(

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
OrangeFox recovery ile mi yüklediniz.. revovery ekranına girebiliyorsaniz romu yeniden yüklemeyi deneyin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yine aynı problemi yaşarsanız birşeyleri yanlış yapıyorsunuz demektir zorlamayin bilen birine yaptırın zira telefon brick olabilir...

Son düzenleme:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Denedim yine aynı durum telefon açılmıyor... flash tool ile stock rom mu yüklemeliyim 1 gündür telefonum kapalı :(
Stock rom kurup orangefox kurun tekrardan sonra romu tekrar kurmayı deneyin. Stock rom çoğu zaman çözüm oluyor.

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Bu romu kuracak arkadaşların dikkate alması gereken cok çok önemli bir husus var. MIUI 12.6 android 10 arayüzü çok fazla ram kullanan bir arayüz. Bu arayuzun kullanıcıya sağladığı pek çok kolaylık var ancak bunun bir bedeli de var. Örneğin Chrome,YouTube Vence veya Instagram gibi yüksek bellek gereksinimi duyan uygulamalarda donanım yetersixliginden sorun yaşama ihtimaliniz her zaman var. Hem yoğurdum ekşimesin hem ayranım dokulmesin olmaz kardeşim. Romu kullanmanın bedeli de bu.
Rom bu cihaz için bugüne kadar yayınlanmış en iyi ve en seri MIUI arayuzlu rom. Romda hiçbir hata yok. Cihazın tüm donanımını mümkün olan en optimum seviyede kullanıyor ve romda hiçbir bug yok. Tek başına bu bile romu kullanmak için geçerli bir sebep bence.

Ekimhuso

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Note 6 pro 64
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Selamlar öncelikle, hepimizin zorluk çektiği ve sinir krizi geçirdiği internet sorununu çözdüm arkadaşlar.
Çözümü: ayarlardan bağlantı ve paylaşıma girip oradaki özel dns ayarını kapalı yapınız. Şuanda bende sorun ortadan kalktı.

Ekli dosyalar

• IMG_20220110_221743.jpg
    IMG_20220110_221743.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 30

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Kurulumda Özel DNS ayarlari kapalı oluyor zaten. Opsiyonel olarak sonradan açan var mı bilmem.

Ekimhuso

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Note 6 pro 64
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Kurulumda Özel DNS ayarlari kapalı oluyor zaten. Opsiyonel olarak sonradan açan var mı bilmem.
Ben açmadığım hâlde açıktı. Kontrol etmekte fayda var şuanda sorun devam etmiyor bende

Üst Alt