Rom AbhiX ROG Edition Tulip Final [Android 10 EOL] 12.6

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Buradan firmwarenin son sürümünü yükledim

sorun yok gibi düzeldiyse bilgi veririm
System has been destroyed demedi mi? İlginç :) Yine de dikkatli olun.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam Instagram yine sorun çıkardı, ama Facebook ve Twitter'da sıkıntı yok normal çalışıyor, çok ilginç :)
Ben henüz hiçbir şeyde yaşamadım hocam hala test ediyorum :)

Ekimhuso

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Note 6 pro 64
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Arkadaşlar ben internet sorunu yaşarken wifi sorunuda yaşamaya başladım. Bir anda wifi gidiyor ve yeniden başlatınca geliyor. Bağlı olduğum wifiye yeniden başlatmadan bağlanamıyorum. Bu sorunu yaşayan var mı?

melih51

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih Vurmaz
Cihazım
Redmi Note 6pro
Konular
22
İnternet sorunu yüzünden rom'u bırakıyorum, can sıkıcı olmaya başladı.

Powerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
15
Sanırım güvenlik uygulaması bozuyor uygulamaları, 2 hafta önce format attım aynı hatadan dolayı düzeldi. Bu akşam bi temizlik yaptım güvenlik uygulaması ile instagram açılmamaya başladı. (Youtube vanced, banka uygulaması da aynı şekilde) Şimdi yine formatlıyacağım ama bu sefer güvenlik uygulamasını hiç kullanmıyacam belkide sorun temizliktendir.
Arkadaşlar ben internet sorunu yaşarken wifi sorunuda yaşamaya başladım. Bir anda wifi gidiyor ve yeniden başlatınca geliyor. Bağlı olduğum wifiye yeniden başlatmadan bağlanamıyorum. Bu sorunu yaşayan var mı?

Ekimhuso

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Note 6 pro 64
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Sanırım güvenlik uygulaması bozuyor uygulamaları, 2 hafta önce format attım aynı hatadan dolayı düzeldi. Bu akşam bi temizlik yaptım güvenlik uygulaması ile instagram açılmamaya başladı. (Youtube vanced, banka uygulaması da aynı şekilde) Şimdi yine formatlıyacağım ama bu sefer güvenlik uygulamasını hiç kullanmıyacam belkide sorun temizliktendir.
Haklı olabilirsin. Sonucu paylaşırsanız sevinirim.

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Bugüne kadar ne internete bağlanmama ne de mobil veri ile ilgili en ufak bir sorun yaşamadim. Romun güncellemelerini durdurup, manuele almış olmamın bunda payı büyüktür diye düşünüyorum. Rom ilk günkü kararlı halini aynen koruyor...

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Bugüne kadar ne internete bağlanmama ne de mobil veri ile ilgili en ufak bir sorun yaşamadim. Romun güncellemelerini durdurup, manuele almış olmamın bunda payı büyüktür diye düşünüyorum. Rom ilk günkü kararlı halini aynen koruyor...
Aynı şekilde kullanıyorum ben de. Bu sorun globalde bile peşimde. Kimi zaman oluyor kimi zaman olmuyor sorunu bulamadım. Ama bir bela oldu mu daha da peşini bırakmıyor.

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Aynı şekilde kullanıyorum ben de. Bu sorun globalde bile peşimde. Kimi zaman oluyor kimi zaman olmuyor sorunu bulamadım. Ama bir bela oldu mu daha da peşini bırakmıyor.
inanın bu sorunu hiç yaşamadım... Uluslararası forumlara da baktım bu problemi yaşayan kadar yaşamayan da var. Dolayısıyla kernel, firmware veya güvenlik uygulaması ile ilgili bir sorun olması güç gözüküyor. Öyle olsaydı global bir problem olurdu. Yalnız android web viewrın tuhaftır ki internet problemine neden olduğu birkaç yerde raporlanmış. Belki de sorun uygulama bazlıdır... Sorunun rom kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca romu reklam engelleme özelliği ile kuranların bu sorunu daha az yaşadığını da gözlemledim..

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
inanın bu sorunu hiç yaşamadım... Uluslararası forumlara da baktım bu problemi yaşayan kadar yaşamayan da var. Dolayısıyla kernel, firmware veya güvenlik uygulaması ile ilgili bir sorun olması güç gözüküyor. Öyle olsaydı global bir problem olurdu. Yalnız android web viewrın tuhaftır ki internet problemine neden olduğu birkaç yerde raporlanmış. Belki de sorun uygulama bazlıdır... Sorunun rom kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca romu reklam engelleme özelliği ile kuranların bu sorunu daha az yaşadığını da gözlemledim..
Hocam bu sorun insana saç baş yoldurur İnternet olduğu halde instagram çalışmaması telegramda mesajların gitmemesi vs instagrami kaldırıp tekrar yüklüyodum geçici düzelip tekrar ediyodu cihazı kapatıp açsamda düzelmiyodu. Rog romun bi kusuru vardı YouTubeda bi süre takılınca kitlenip çöküyordu bunu görmezden gelerek kullandım aylarca romu ama İnternet sorunu çok can sıkıcı bende dün stock 11.0.6.0 sürüme döndüm 69hz ekran overclocklu kullanıyorum umarım tekrar etmez. Yeni cihazda almak istiyorum ama malum kayıt sorunları ve fiyatlar ortada bi yandan xiaomi yazılım anlamında hiç güven vermiyor yine cihaz alıp 2 sene rom diye heder olmak istemiyorum ama bu arayüzede alıştık oneplus falan gitmez bize artık :)

EvolvedPowerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi
Konular
7
Bende de vardı hayalet ekran 12.5.1 deyken. 12.5.2 geldiğinde düzelmişti. Root atmadan yeni ve güncel sürüm yükleyebilirsiniz. PC ya da recovery olarak
Güncel sürüm yok ki. Anlamafım siz hangisinden bahsediyorsunuz? Şuan rog 12.6 eol beta sürüm yüklü zaten.

Üst Alt