Soru 2200 TL Telefon Önerisi

WereBear

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Merhabalar,bütçem 2200 TL. Bu bütçeye alabileceğim en iyi telefon hangisidir ? Telefonda benim için oyun,batarya ve arka kamera performansı önemli. Telefonu en az 2-3 sene kullanmayı planladığımdan dolayı alabileceğimin en iyisini almaya çalışıyorum. Başlarda Nokia 8 düşünmüştüm ama kronik olarak ekran problemi varmış diye okudum bu nedenle ondan vazgeçmek zorunda kaldım. Aliexprestten kılıf bile sipariş etmiştim bu telefon için :( Sonra Mi 8 veya Pocophone F1 düşündüm fakat sıfır fiyatları bütçemi aşıyordu. Bu nedenle ikinci el ithalatçı garantili bulmam gerekiyordu ama bu seferde ödeme olayı(Kredi kartı ile alacağımdan dolayı bir kişiden almam mümkün değil bir telefoncudan felan almam gerekirdi) sıkıntıya giriyordu. Şimdi ise Mi 8 Lite ve Mİ 8 SE'yi düşünmeye başladım. Mi 8 Lite hakkında araştırma yaptım 1700 TL'ye Delta garantili olarak sıfır bir şekilde bulunabiliyor. Mİ 8 SE hakkında ise fazla bir bilgiye sahip değilim. Şimdi ise LG V30+'ı tavsiye edenleri gördüm. Sahibinden'de 2200-2400 TL aralığında mevcut. Kafam çok karışık sizin önerileriniz ne olur ? Bu arada forumda Xiaomi telefonlarda genel olarak şu sıkıntı için şunu yükle,şu ROM'u kur,şuradan şu dosyayı indir düzelir gibi bir sürü şey gördüm. Acaba Xiaomi yazılımsal bakımdan sıkıntılı bir marka mı ?

hasan35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiomi mi6
Konular
1
Kulaktan dolma bilgilerle insanları etkilemek doğru olmaz diye düşünüyorum.
Lütfen konu hakkında fikrimiz(bilgi) olmadan zikir etmeyelim.!
Bu forumda evofone servis ile ilgi sıkıntılar mevcut halen de tartışılıyor delta ile servis ile ilgili de muzdarip olanlar var bende mi6 var ghost screen olayı nüksetti ama yollamıyorum bu sekılde kullanıyorum bir sure sonra ekran eski haline geliyor şimdi yollsam ekranı format gibi bir şey atacaklar yollayacaklar tel. düzgün toplamayıp ışık sızmaları alt tuslard çalışmama ışık yanmaması yada süzmesi gibi durumlar olacağından yollamıyorum ki burada bunu yasayan ark.var general mobile and.one kullandım onun duşunda GM 9 alıpta kullanmadım ama inceledim sağlam ve kalıteli bir tel. 1 ay öncede a101 onlıne dan honor 9 c aldım 1299 tlye oda gayet basarılı akıcı geldi ben gece çekımlerını mi6 dan basarılı buldum gündüzde fena değil odaklanması hızlı şuan oğlum kullanıyor

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Bu forumda evofone servis ile ilgi sıkıntılar mevcut halen de tartışılıyor delta ile servis ile ilgili de muzdarip olanlar var bende mi6 var ghost screen olayı nüksetti ama yollamıyorum bu sekılde kullanıyorum bir sure sonra ekran eski haline geliyor şimdi yollsam ekranı format gibi bir şey atacaklar yollayacaklar tel. düzgün toplamayıp ışık sızmaları alt tuslard çalışmama ışık yanmaması yada süzmesi gibi durumlar olacağından yollamıyorum ki burada bunu yasayan ark.var general mobile and.one kullandım onun duşunda GM 9 alıpta kullanmadım ama inceledim sağlam ve kalıteli bir tel. 1 ay öncede a101 onlıne dan honor 9 c aldım 1299 tlye oda gayet basarılı akıcı geldi ben gece çekımlerını mi6 dan basarılı buldum gündüzde fena değil odaklanması hızlı şuan oğlum kullanıyor
Hocam Türkiye 'de distribütör gatantili olan tüm ürünlerde garanti sürecinde sorunlar yaşanıyor maalesef.
Bundan önceki telefonlarımdan olan LG G4 distribütör garantili idi. Ghost screen ve şarjın hızlı gitmesi sorununa bir çözüm üretmediler.
Aynı sorunu babam General Mobile 'da yaşadı.
Yani anlayacağınız bu duruma marka bazında değilde Distribütör/Resmi Marka Garantisi şeklinde bakmanız gerekiyor.

Xiaomi'nin sunduğu özellikleri(donanım,tasarım) ve yetkinliği bu fiyat bandında sunabilen başka bir marka bulunmuyor ülkemizde.
Herkesin kendi tercihi olmakla beraber benim tercihim bu şartlar altında sonuna kadar Xiaomi'dir

Son düzenleme:
Oyla:

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
1 sene önce ne güzel forumda herkes soru sorup cevap alıyordu. İlgisi bilgisi olmayanlar yazmasa ne güzel olur.
Bilmiyorum demek de erdemdir.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
1 sene önce ne güzel forumda herkes soru sorup cevap alıyordu. İlgisi bilgisi olmayanlar yazmasa ne güzel olur.
Bilmiyorum demek de erdemdir.
Artık işin cılkı çıktı, bilen de, bilmeyen de yazıyor maalesef

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Üye olmadan önce mülakat yada teste mi tabi tutsanız? Hem yeni hem de eski üyeleri ?
Önerilerinizi söyleyin, yönetimde değerlendirelim hocam

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Oyla:

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Oyla:

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Üstadım arkadışımızın teklifi güzel...Hatta Zeka (!)Testi de olsun bu değerlendirmede..;)

Tabi ki zeka testi olsun....
Başarıyla geçenler arasında yapılacak seçimde moderatör, yönetici,konu sorumlusu vs seçimi yapılırYes~~

Oyla:

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Tabi ki zeka testi olsun....
Başarıyla geçenler arasında yapılacak seçimde moderatör, yönetici,konu sorumlusu vs seçimi yapılırYes~~
Artık yönetimde bulunan arkadaşlarımızın kuracağı komisyon nezdinde bu oluşum gerçekleşir ..Takdir yönetimin ...Artık..

Oyla:
Üst Alt