Çözüldü 20 İş Günü Doldu ( Teknik Servis GENPA ) Redmi Note 7

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Servise verdiğiniz günden itibaren yasal süre başlar. Elinde parça olup olmaması veya 1 hafta sonra sizi arayıp şu kadar para yatirmaniz gerekli demeleri sizle alakalı bi durum değil. Sonuçta telefon servise 14 mayısta girdi.
yarın cihazı yine alacam ama THH ye başvuru yapacam yinede zaten yarın yapıp verecekler telefonu mecbur alacam aldıktan sonrada başvuru yapabilirmişim Bendeki servis fişinin resmini çektim zaten yarın da telefonu aldıgım fişin resmini çekip tüketici heyetine başvuracam artık hem telefonu kullanmış olurum hemde ilerde yeni cihaz verme kararı çıkarsa yeni cihazı almış olurum

Son düzenleme:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
yarın cihazı yine alacam ama THH ye başvuru yapacam yinede zaten yarın yapıp verecekler telefonu mecbur alacam aldıktan sonrada başvuru yapabilirmişim Bendeki servis fişinin resmini çektim zaten yarın da telefonu aldıgım fişin resmini çekip tüketici heyetine başvuracam artık hem telefonu kullanmış olurum hemde ilerde sonuçlanınca yeni cihaz almış olurum
Thh başvurusunda Vatan'ı şikayet edeceksiniz unutmayın. Genpa'yı şikayet ederseniz 1-2 ay sonra yanlış şikayetten dolayı başvurunuz reddedilir. Edevlet ten yapin başvuruyu. Daha hızlı sonuçlanır.

taylongali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
i phone 5s
Konular
13
Arkadaşlar bu genpa xiaomi nin resmi Türkiye distribütörü, xiaomi ye bu konu hakkında bir mail atılsa sizce ilgilenmez ler mi sonuçta koca firma genpa ile bir anlaşma yapmış xiaomi kullanıcılarını mağdur etmemek için (belki diyeceksiniz xiaomi düşünse madem öyle xiaomi kendisi Türkiye ye resmi olarak girseydi diyebilirsiniz.) bence bir mail atamayı da dene birşey kaybetmezsin hatta toplu mail atalım genpa hakkında faydası olabilir.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Thh başvurusunda Vatan'ı şikayet edeceksiniz unutmayın. Genpa'yı şikayet ederseniz 1-2 ay sonra yanlış şikayetten dolayı başvurunuz reddedilir. Edevlet ten yapin başvuruyu. Daha hızlı sonuçlanır.
Neden vatanı GENPA yapmadı ama eminmisinz vatan olduğuna

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Neden vatanı GENPA yapmadı ama eminmisinz vatan olduğuna
Eminim hocam. Şikayet edilecek yer cihazı satın aldığınız yer olmalı. Daha önce lg g4 ile ilgili başıma ayni olay geldi. THH'ye LG'yi şikayet ettim ancak başvurum reddedildi. Faturada neresi yazıyorsa orası şikayet edilmeli dediler.
Edit: siz yine de başvuru yapmadan önce 175 i arayarak bilgi alın. Benim yüzümden zaman kaybetmenizi istemem

Cb1111-1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşkun
Cihazım
Xiaomi Mi 8lite
Konular
5
Doğru genpa değil aldığın yeri şikayet edeceksin bizzat gidersen kaymakamlığa telefonu göstermenide isteyebilirler. E devletten başvururken herşeyi pdf formatına çevirmen gerek unutma. Ne kadar çok ayrıntı ve resim paylaşırsan o kadar faydalı olur...

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Doğru genpa değil aldığın yeri şikayet edeceksin bizzat gidersen kaymakamlığa telefonu göstermenide isteyebilirler. E devletten başvururken herşeyi pdf formatına çevirmen gerek unutma. Ne kadar çok ayrıntı ve resim paylaşırsan o kadar faydalı olur...
E devlet üzerinden yapacam neleri belirtmem gerekli

Cb1111-1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşkun
Cihazım
Xiaomi Mi 8lite
Konular
5
Kargoya verdiğin yada teknik servise verdiğin güne ait belgeyi mutlaka belirt tarihini yaz 20 iş günü geçtiğini belirt telefonun resimlerini çek teknik servis kayıtlarını resimle yatırdığın paraya ait dekontu çek garanti belgenin çıktısını resimle...

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Kargoya verdiğin yada teknik servise verdiğin güne ait belgeyi mutlaka belirt tarihini yaz 20 iş günü geçtiğini belirt telefonun resimlerini çek teknik servis kayıtlarını resimle yatırdığın paraya ait dekontu çek garanti belgenin çıktısını resimle...
Site üzerinden yatırdım parayı kredi kartından nasıl olacak o

Üst Alt