Çözüldü 20 İş Günü Doldu ( Teknik Servis GENPA ) Redmi Note 7

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Arkadaşlar bugün itibari ile yani servise 14 Mayıs 2019 Tarihinde verdiğim telefonun 18 Haziran 2019 günü Vatan Bilgisayardan Yenisini almış bulunmaktayım normalde mavisini alacaktım ama ellerinde yokmuş Hatta Adanadaki tüm şubelerde yokmuş ve aldıgımda fiyatı telefonun 2000 Tl olduğu için mavisini beklersinz getiririz dedi ama fiyat farkı çıktı 350 TL hem beklemek istemedim hemde 350 Tl fazladan vermemek için yine siyah rengini aldım

-- Önceki telefonum EU romdu bu cihaz Global rom bundan dolayı bir fark sıkıntı olurmu veya fark varmıdır acaba
Eu rom yüklü olarak mı gelmişti telefon?

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
evet EU yüklü gelmişti şimdi global sürüm
Sizin cihaz ilk aldığınızda fail olarak gelmiş zaten hocam. Mi garantili hiç bir cihazda eu rom yüklü olarak gelmez. Sizin satın aldığınız cihaz iade edilmiş cihazlardan biriydi muhtemelen. Bunu nasıl atladınız?

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Sizin cihaz ilk aldığınızda fail olarak gelmiş zaten hocam. Mi garantili hiç bir cihazda eu rom yüklü olarak gelmez. Sizin satın aldığınız cihaz iade edilmiş cihazlardan biriydi muhtemelen. Bunu nasıl atladınız?
nasıl iade anlamadım hocam ben kendi ellerimle kutu açılışını yaptım ama ve vatana ilk geldiği gün aldım fakat

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
nasıl iade anlamadım hocam ben kendi ellerimle kutu açılışını yaptım ama ve vatana ilk geldiği gün aldım fakat
Hocam eu rom custom bi romdur. Ve xiaomi hiç bir cihazına custom rom yüklemez. Muhtemelen kutu açılmış eu rom yüklenmiş ve sonra tekrar paketlenmiş.

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Hocam eu rom custom bi romdur. Ve xiaomi hiç bir cihazına custom rom yüklemez. Muhtemelen kutu açılmış eu rom yüklenmiş ve sonra tekrar paketlenmiş.
:( bu kesin bir bilgimi cidden öylemi ya EU rom lu orjinal satılan Redmi Note 7 Cihaz yokmu yani

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Eu rom yuklu sifir cihaz kesinlikle acilmis ellenmis sonra tekrar paketlenmistir.
Sifir kapali kutu cihaz ya china rom yada Global rom ile gelir.

Üst Alt