Satış 2 TB çift taraflı USB bellek

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
w
Kopyalamayi durdurup programla bakıyorum o zaman
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

doğru bakmış mıyım?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
write and verify demeniz lazım. Depolamayı boşaltıp testi öyle başlatmanız daha iyi sonuç almanızı sağlar diyor. Kopyalamayı durdurun zaten yapacağı işlem usbye veri yazmak.

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
105
bu iş inada bindi :D" " rar şifresi "usbdev.ru" bu dosyayı indirip " içindeki exedosyasını çalıştırın hocam usb yi tanıyacaktır içindeki kontolcü ve nand belleğin model numaraları bir ss atarsanız incelemek istiyorum sonra sipariş verecegim
Pcyi kapattım yarın bakarım 😂

w

write and verify demeniz lazım. Depolamayı boşaltıp testi öyle başlatmanız daha iyi sonuç almanızı sağlar diyor. Kopyalamayı durdurun zaten yapacağı işlem usbye veri yazmak.
2 TB dosya mi yazacak. Bekleyemem hocam elektrik faturamı kim ödeyecek valla alan alsın almayan da dolandırıcı muamelesi yapmasın. Ben elimden geleni yaptim

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Abi sürekli bahane uretiyorsunuz . Bana soylenileni yaptım. İçinde yazılım mi var. Sürekli komplo teorileri uretmeyin. Zaten alamayacaksınız kotulemeyin bari

Kopyalama hızı 10 MB düştü ama biterse 100 GB dosya yedeklemis olacağım. Mecburen aynı dosyaları kopyalıyorum başka büyük dosya yok çünkü elimde
Hocam ben sahte ya da gerçek demiyorum. Arkadaşların da dediği gibi depolama alanında çok fazla sahtecilik var. Zamanında bizim de başımıza geldiği için biliyoruz :)

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
105
Yorum yapan olmadı kötüleyen oldu toprağım. İddia edenlerin bir çoğu da kaçtı gitti. Ben arkasındayım hâlâ ürünümun. Olmaz diye birşey yok hangi devirde yaşıyoruz bence üretilmiştir:) Ben bunun fiyatını bin lira yapmaz miyim şimdi madem kanıtlandi jdjdjdj

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
158
Yorum yapan olmadı kötüleyen oldu toprağım. İddia edenlerin bir çoğu da kaçtı gitti. Ben arkasındayım hâlâ ürünümun. Olmaz diye birşey yok hangi devirde yaşıyoruz bence üretilmiştir:) Ben bunun fiyatını bin lira yapmaz miyim şimdi madem kanıtlandi jdjdjdj
ben hala iddia ediyorum o bellek başlıkta belirtilen boyutta değil en sağlam yöntemi içine 1-1,5tb dosya atmaktır yazılım vs hikaye yani

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
105
ben hala iddia ediyorum o bellek başlıkta belirtilen boyutta değil en sağlam yöntemi içine 1-1,5tb dosya atmaktır yazılım vs hikaye yani
O kadar dosyayı 15 MB s hız ile bekleyemem. GTA 5 i indirmemisim bilgisayara beklemenin yuzunden. 1 tane flash bellek satacam diye hiç uğraşamam 😂

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
158
O kadar dosyayı 15 MB s hız ile bekleyemem. GTA 5 i indirmemisim bilgisayara beklemenin yuzunden. 1 tane flash bellek satacam diye hiç uğraşamam 😂
Burda gerçekliğini tartışıyoruz ya hani iddia edenler çoğu kaçtı madem gerçek ürün test edicek satan kişi bizde gerçekliğini görelim.Diğer türlü kulaktan duyma 2tb diyince olmmuyor o iş

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
105
Burda gerçekliğini tartışıyoruz ya hani iddia edenler çoğu kaçtı madem gerçek ürün test edicek satan kişi bizde gerçekliğini görelim.Diğer türlü kulaktan duyma 2tb diyince olmmuyor o iş
Ben bütün testleri yaptım. 60 GB kadar dosya yükledim hani 32 GB diye iddia etmistiniz. Programla da test ettim. Şimdi diyorsunuz ki 2 TB dosya AT. Onunda yaparsam bu defa da diyeceksiniz ki asite sok erimezse orijinaldir.

Ürün orijinal Xiaomi ürünü değil ama boyutunun gerçek olduğuna inanıyorum

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Ben bütün testleri yaptım. 60 GB kadar dosya yükledim hani 32 GB diye iddia etmistiniz. Programla da test ettim. Şimdi diyorsunuz ki 2 TB dosya AT. Onunda yaparsam bu defa da diyeceksiniz ki asite sok erimezse orijinaldir.
Hani test hocam? Programı açıp ss atmak test etmek mi oluyor? Veya mesaj attınız da ben mi göremedim. Write/verify test yapıp sonucu paylaşmanızı istedik.

Üst Alt