Satış 2 TB çift taraflı USB bellek

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Bi ara meraktan araştırıp 1 gb hafıza kartını 16 gb yapmıştım bende. Bu konuyu da merakla sonuna kadar okudum :)

ultraa8181

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
2
Kendin test etmediğin ürünü kaç kişiye satmışsın. Bir sürü kişinin bilmeden hakkına girmişsin. Hepsine geri ulaşıp paralarını iade edip ürünlerini geri alman lazım yada durumun anlatman lazım. Yani şu poşetten çıkan ürünün 2TB depolamaya sahip olduğunu nasıl düşünüyorsunuz anlamıyorum. Diğer usb bellekler ile bir karşılaştırsanız ürünün bir çakma ürün olduğunu göreceksiniz(16GB Sandisk Cruzer Blade 80 TL yani senin ürünün 2TB nasıl 450TL olsun). Sizin ifadeniz ile "Ürün orijinal Xiaomi ürünü değil ama boyutunun gerçek olduğuna inanıyorum" madem orijinal ürün değil niye "Xiaomi orijinal 2 TB usb bellek 1900 gb" başlık atıyorsunuz. Bu yaptıklarınız hiç masum gelmiyor. Artık sahibinden ilanını da bir zahmet kaldır.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Kendin test etmediğin ürünü kaç kişiye satmışsın. Bir sürü kişinin bilmeden hakkına girmişsin. Hepsine geri ulaşıp paralarını iade edip ürünlerini geri alman lazım yada durumun anlatman lazım. Yani şu poşetten çıkan ürünün 2TB depolamaya sahip olduğunu nasıl düşünüyorsunuz anlamıyorum. Diğer usb bellekler ile bir karşılaştırsanız ürünün bir çakma ürün olduğunu göreceksiniz(16GB Sandisk Cruzer Blade 80 TL yani senin ürünün 2TB nasıl 450TL olsun). Sizin ifadeniz ile "Ürün orijinal Xiaomi ürünü değil ama boyutunun gerçek olduğuna inanıyorum" madem orijinal ürün değil niye "Xiaomi orijinal 2 TB usb bellek 1900 gb" başlık atıyorsunuz. Bu yaptıklarınız hiç masum gelmiyor. Artık sahibinden ilanını da bir zahmet kaldır.
yanlışı savunmuyorum ama usb 2 hızında bile olmayan 2 tb usb bellegi neyle test edeceksiziniz evet 2 tb veri yazar o kadar bekletiyor bu da tahmini olarak 2-3 gün rahat sürecek bir test demektir normal bir kullanıcı bunları bilmez 30 gb veri bile yazdırsanız 1 saat sürüyor diyelim yazdırdı içine cıkardı taktı dosyaları da test etmesi lazım bu test uzun sürecektir flash bellek ısındıgı zaman hızı da düşecek arkadaş bilmiyor olabilir şu saatten sonra satışa devam ederse kendi bilecegi iş bir idda sonucu bilgilendi dogru olanı yapacagını düşünüyorum zaten aldıgı site de şikayeti gözümün önünde yaptı 1 saatten fazla bu konular hakkında konuştuk piyasada 1 tb olan ssd ler var markası misal kingstone ama satıcı sahte oldugunun farkında degil diyelim ilk aldıgı ssdler orjinaldi aldı satıcı denedi ve sorun göremedi digerleri sahte geldi onlarıda sattı suç şimdi bu ticaret yapan arkadaşın mı ? büyük firma olsa dediğinizi maddi imkanlar dahilinde yapabilir ama alıcı insanlarında biraz düşünmesi gerekirdi misal bu forumda bu konu altında sipariş eden varmı ? forumdaki konuyu okuyup anlayan bu konuda azıcık bile bilgisi olan herkes zaten tepki gösterdi sonunda arkadaşında bilgisinin hatalı oldugunu gösterdik sadece satıcıda bitmiyor bu olan alıcının da bilgili olması gerekiyor türkçe bir çok youtube kanalları bu konuda videolar yaptı " " linkden bakarsanız fazlasıyla açıklama yapanlar var yönetici ustalarım isterseniz bu konuya da kilit vs bişiyler yapın olay günah keçisi olmasın kimse :)

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
19
Yazık ya sahte ürünler satıp milleti kandırmayın. 1tb bile bin tl üstü iken ên kötü Markada. Bu tip ürünler genelde hep aynı görüntüde oluyor bu da o sahta ürünlerden. Sakın almayın dolandırıcı

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
103
Ben gerekli açıklamayı yaptım. Kavga etmeye bahane aramayın!

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
Sonuç olarak kaç gb cıktı şimdi usb

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
103
Sonuç olarak kaç gb cıktı şimdi usb
Aslında şöyle dosya almaya devam ediyor. Ama burhan hocamın demesi usbyi çıkarınca örneğin sürekli fotoğraf yüklesek 32 gbdan sonrası beyaz yada görünmez olurmuş. Chipi 32 GB çipiymiş.

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
Yazılım ile 32gb olarak düzelirse 32 kaçpara olur