Satış 1400 TL Kayıtlı Siyah Sıfır Mİ5S 3/64 (SATILDI)

rash.87

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Raşit
Cihazım
Redmi 4 Pro
Meslek
İşçi
Konular
19
Bana olmaz gibi geliyor. Çünkü sistem kartı kontrol ettiğinde Ziraat Bankası'nı görecek ve banka da Türk bankası olduğu için reddedecektir. Şube kodunu alıp adres olarak hangi ülkede bu şube diye bakacağını sanmıyorum. Sonuçta ortada bir banka var ve bu banka da her ne kadar Bulgaristan yada başka bir ülkede olsa da sonuçta Türkiye'deki Genel Müdürlüğe bağlı bir şube.
Mantık böyle diyor ama umarım yanlış düşünüyorumdur.

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk
Bence mantığınız yanlış.Paypal diyorki Türkiye üzerinden para giriş çıkışı yapılmayacaktır.Bg deki ziraat bankası Bulgaristan hükümetine bağlı,para giriş çıkışı Bulgar piyasası ve serverları üzerinden yapılacağından bi sorun çıkmaz sanırsam.Ayrıca Tr de Amerikan Express kart alınca da paypalda sıkıntı olmadığı konusunda söylentiler var ama bana mantıklı gelmedi.Neyse yeri burası değil ve zaten kredi kartı çıkartmak galiba kolay olmayacak.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bence mantığınız yanlış.Paypal diyorki Türkiye üzerinden para giriş çıkışı yapılmayacaktır.Bg deki ziraat bankası Bulgaristan hükümetine bağlı,para giriş çıkışı Bulgar piyasası ve serverları üzerinden yapılacağından bi sorun çıkmaz sanırsam.Ayrıca Tr de Amerikan Express kart alınca da paypalda sıkıntı olmadığı konusunda söylentiler var ama bana mantıklı gelmedi.Neyse yeri burası değil ve zaten kredi kartı çıkartmak galiba kolay olmayacak.
Ben ihtimal diye yazdım zaten. Mantık olarak ismi Ziraat Bankası ise Ziraat Bankası Genel Müdürlüğüne bağlıdır. Doğrudur, yanlıştır; bilmediğimi yazdım. Birisi yapmadan bilemeyiz. Deneyebilirseniz biz de öğreniriz. Yurtdışındaki bankaların çalışma sistemini bilmiyorum. Hiç yurtdışında banka şubesi açmadım. :D
Umarım bir çözüm bulur ve paylaşırsınız.

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk

engerex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
OnePlus One
Konular
8
Bulgaristan'daki T. C. Ziraat Bankası'nın şubesidir. Olmaz onlar.
Türkiye'de şube açan yabancı bankalardan hesap açabilirseniz olur. Bu bankalar vatandaşlarını, kendi müşterilerini veya iş adamlarını kabul eder diye düşünüyorum.

rash.87

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Raşit
Cihazım
Redmi 4 Pro
Meslek
İşçi
Konular
19
Arkadaşlar cihazların biri elime ulaştı ilgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir. Mi5s 3/64 silver 1400 lira.

tr06

m!u!
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tr
Cihazım
discovery
Konular
36
mi4s 64 gb siyah kapalı kutu fiyat?

rash.87

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Raşit
Cihazım
Redmi 4 Pro
Meslek
İşçi
Konular
19
4s dedim, 5s değil.
Semers 10 gün içinde Mi4s getirecekmiş.Adamlar uyguna satıyor 4s i onlardan almanız tercihimdir.850 liraya kayıtlı şekilde veriyorlar diye biliyorum.Piyasada bundan ucuzu zor.

Üst Alt