Satış 1400 TL Kayıtlı Siyah Sıfır Mİ5S 3/64 (SATILDI)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Olmuyor hocam İp ile ilgili değil bu durum galiba.Şöyle özet geçeyim:

Bulgaristan daki kuzene dedim ki aç pc yi ben uzaktan bağlanıp bi ödeme yapacağım.Pc ye bağlandım ve sepetimdeki ürünleri Bulgar paypal hesabım ile ödemeye çalıştım fakat yine aynı hatayı verdi.Bulgar hesabıma da Tr iş Bankası kredi kartım tanımlı.Bence Tr kartını dünyanın hiçbir yerinden kabul etmiyor bu sistem.Varsa bi yolu Allah aşkına söylesin biri.Vpn işine giremem çok riskli.Zaten gerekte yok Baksanıza Başka ülkeden bile kabul etmedi ödemeyi.
Hocam sorun Paypal'ın Türkiye hesaplarından artık işlem yapmaması. Paypal'ı Türkiye'den ayrılmaya iten durum Türkiye bankalarının hesapları üzerinden işlem yapmasıydı. Yani para hareketlerinin Türkiye bankaları üzerinden geçmesi. Dolayısıyla kim olursanız olun, nereden işlem yaparsanız yapın, önemli olan paranın gelip gittiği bankanın Türkiye bankası olup olmaması.
Eğer Bulgaristan bankalarının hesapları yada kartlarını kullanırsanız, alışveriş yapamamanız için bir sebep yok. Kuzeninizin kredi kartıyla alışveriş yapabilirsiniz. Arayıp bir kredi kartı almasını ve sanal kart oluşturmasını rica ederek onu kullanabilirsiniz.

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk

devselocan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selman
Cihazım
MOTO Z
Meslek
(BORÇLU) memur
Konular
4
hocam çok uygun fiyat yazmışsınız m5s pulus 128 gb eğer banka işini hallederseniz bende almak isterim

vhp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
vhp
Cihazım
iphone 4s
Konular
3
Merhaba,sizinle nasıl iletişime geçebilirim?

rash.87

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Raşit
Cihazım
Redmi 4 Pro
Meslek
İşçi
Konular
19
Arkadaşlar konu içeriği düzenlenmiştir.iki adet cihaz yolda,muhtemelen 15 güne elimde olacaktır Fiyatım 1500 Liradır.

rash.87

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Raşit
Cihazım
Redmi 4 Pro
Meslek
İşçi
Konular
19
Bir adet daha sipariş verebilirim tabi alıcısı hazır durumda olursa.

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Abi pasaport kaydını sen yapıyor musun yazılım vs. ?

selcukkoyu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selcuk
Cihazım
RedMi3MiPad2
Konular
5
hocam iyi satışlar olsun
maalesef olay ip vpn kaynaklı değil kredi kartı menşeisi Türkiye ise nerede olursa olsun kabul etmez Paypal
Yurtdışı kredi kartını tabi kendi adınıza olmak durumunda paypal sistemine eklemeniz gerekiyor sonrasında Türkiye IPsi ile muhtemelen olacaktır
kolay gelsin

rash.87

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Raşit
Cihazım
Redmi 4 Pro
Meslek
İşçi
Konular
19
hocam iyi satışlar olsun
maalesef olay ip vpn kaynaklı değil kredi kartı menşeisi Türkiye ise nerede olursa olsun kabul etmez Paypal
Yurtdışı kredi kartını tabi kendi adınıza olmak durumunda paypal sistemine eklemeniz gerekiyor sonrasında Türkiye IPsi ile muhtemelen olacaktır
kolay gelsin
Evet hocam aynen öyle.Bulgaristan da benim yaşadığım şehirde Ziraat bankası var oradan kredi kartı başvurusunda bulunsam ve Bulgaristan daki Ziraatten kart alsam olur mu sizce? Sonuçta Bg ye bağlı olacak kart.Aynı HSBC gibi düşünün dünya bankası ama tr de hizmeti mevcut.
gmdelite18 hocam kayıt işine karışmıyorum sadece telefonu getiriyorum.

selcukkoyu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selcuk
Cihazım
RedMi3MiPad2
Konular
5
Evet hocam aynen öyle.Bulgaristan da benim yaşadığım şehirde Ziraat bankası var oradan kredi kartı başvurusunda bulunsam ve Bulgaristan daki Ziraatten kart alsam olur mu sizce? Sonuçta Bg ye bağlı olacak kart.Aynı HSBC gibi düşünün dünya bankası ama tr de hizmeti mevcut.
turkiyeye yasak değil turkiyeden alınan kartlar yasaklı Büyük ihtimalle olur paypale kartı ekleyip adres girin veya yeni paypal hesabi açın mümkünse daha garantili kolay gelsin

Redmi 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bana olmaz gibi geliyor. Çünkü sistem kartı kontrol ettiğinde Ziraat Bankası'nı görecek ve banka da Türk bankası olduğu için reddedecektir. Şube kodunu alıp adres olarak hangi ülkede bu şube diye bakacağını sanmıyorum. Sonuçta ortada bir banka var ve bu banka da her ne kadar Bulgaristan yada başka bir ülkede olsa da sonuçta Türkiye'deki Genel Müdürlüğe bağlı bir şube.
Mantık böyle diyor ama umarım yanlış düşünüyorumdur.

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk

Üst Alt