#miui

1. ACCxMEGATRON

Yardım Poco X3 Pro miui sürümü düşürme

Merhaba Poco X3 Pro rom düşürmek istiyorum ama bootloader kilidi kapapalı nasıl yapabilirim miui sürümü :14.0.3 gl
  2. omixx

Yardım Fastboot rom kurma ile ilgili soru

Telefonumda fake ROM kurulduğunu anladım ve Fastboot üzerinden Xiaomi'nin kendi ROM'unu kurmak istiyorum ama aklıma takılan sorular var; 1. Bootloader kilidini açtıktan sonra modem dosyaları silinir mi? 2. Kurulum esnasında bağlantı kesilirse ne gibi sorunlar çıkabilir? 3. Kurulumdan sonra...
  3. bur4karsln

Yardım MIUI 14 yenileme hızı görünmüyor

Merhaba, ben telefonumu MIUI 13 den 14'e güncelledim ama ekran yenileme hızı değiştirme bölümü ayrlar kısmından gitti göremiyorum. Aslında telefonum 90 Hz hatta 60hz de yapabiliyorsun istediğim zaman ama artık değiştiremiyorum tel 60hz de kaldı yardım edin lütfennnn.
  4. bur4karsln

Soru Redmi Note 11R TWRP dosyası bulamıyorum

Redmi Note 11R telefonum var. Global Version. Cihazımı güncellemek istiyorum çünkü kendi güncelleme gelmiyor. Bunu TWRP ile yapcam ama bunun için cihaza uygun TWRP dosyası lazım ama Google da bu cihaza uygun yok lütfen yardım edin.
  5. M

Yardım Poco x3 Pro gri ekran

Bugün sabah telefonu açtıktan bi süre sonra bi anda gri ekran geldi sonra kendini yeniden başlattı ve her açtığımda aynı şekilde gri ekran geliyor ve yeniden başlıyor bu neden oluyor nasıl düzeltebilirim daha önce yaşayan var mı bilgi verirseniz sevinirim
  6. H

Yardım Güncelleme alamamak

Selamlar, görselde görüldüğü üzere; mi 10t pro cihazım, 14.01 sürümde ve çok uzun bir süredir güncelleme almıyor. Hep kontrol ediyorum fakat mevcut güncelleme yok diye uyarı veriyor. Neden bunu yapıyor anlamıyorum. 11t pro cihazım 14.09 lakin bir alt modeli olan 10t pro 14.01. Bu durumu nasıl...
  7. H

Yardım Poco Launcher'dan kurtulmak istiyorum

Bu işlerde acemiyim poco launcherdan kurtulmak için ne yapmam lazım yardım ederseniz sevinirim.
  8. Bugraaa

Yardım redmi note 10 pro sararma sorunu

merhaba cihazım hdr videolarda sararıyor hw bildirimlerini devre dışı bırakmama rağmen kendi kendine kapanıyor nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz
  9. PROSSK12

MIUI 14 Redmi 10 - Global Kararlı V14.0.2.0.TKUMIXM İndirme Bağlantıları

Redmi 10 - Global Kararlı V14.0.2.0 TKUMIXM Güncelleme yöntemleri: 1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Yada aşağıdaki dosyayı indirip, manuel güncelleyebilirsiniz. 2) Recovery üzerinden hali hazırdaki stok romun üzerine yukleyebilirsiniz, 3) Cihazınızın Bootloader...
  10. PROSSK12

Redmi 10'u satıyorum,Alacak olan varmı

Beyler,redmi 10'u satmayı düşünüyorum ikinci el.fiyatı en fazla 5000 yapacağım fakat 4500,4700 e satmayı düşünüyorum.Alacak olan varmı.Her şeyi normal ve temiz.Hiçbir sorun yokdur sapasağlam.
  11. PROSSK12

Haber Redmi 10/2022'ye çok yakında MIUI14 geliyor

MIUI 14 güncellemesini uyumlu modelleri için dağıtan Xiaomi, yakında tanıtılması beklenen Android 14 öncesi mevcut sürümün dağıtımını tamamlamak istiyor. Bu noktada son dönemde daha çok giriş ve orta segmente odaklanıldığını görüyoruz. Son olarak Redmi 10 / 2022 Android 13 tabanlı MIUI 14...
  12. D

Yardım Bildirim Sorunu

Mi müzik uygulamasının öneriler ve çevrimiçi içerik hizmetleri kapalı olmasını rağmen hâlâ günlük müzik önerileri bildirimi gönderiyor. İnterneti kısıtladım msa bile kapalı. Sizce sorun nedir ? (Note 9S Miui 14)
  13. A

Yardım Mi Note 10 Lite Ses gelmiyor videolar oynatılmıyor

Dostlar merhaba, dün telefonumu sorunsuz kullanıyordum bir anda sesler gelmemeye ve videolar oynatılmamaya başladı. Youtube üzerinde sıkıntı yok videolar oynuyor fakat cihazın sesi yok, galeriden videolar oynatılıyor ama ses yok, müzikler açılmıyor hem kendi uygulamasından hem Yt Music' den...
  14. PROSSK12

Soru MIUI14 Redmi 10 2022'ye ne zaman gelir

Redmi 10 2022 cihazıma MIUI14 güncellemesi ne zaman gelir.Bu arada telefonuma Normal Global rom var.Buna göre bilgi istiyorum.
  15. L

Yardım Emojiler gitti

Beyler Redmi note 11 4/64 2201117TG MIUI 13.0.4(SGCTRXM) kullanıyom Telim(telefonumda) dün kendi yüklü olan emoji keyboardı silebilmek için güvenli modu açmıştım açınca sonra emojiler gitti Örnek 🫡🫥 Sorunu nasıl çözerbilirim
  16. H

Yardım Servise yolladıktan sonra yapılan rom değişimi

Benim poco x3 pro telefonumda bir arıza oldu ve garantiye yolladım ve anakart değişimi yapıldı ben telefonu yollarken TR romdu, bana telefon geldiğinde sıfırlanmış tabi doğal olarak, ve romumun global olduğunu gördüm bunun nasıl bir etkisi olur pek bu işlerden anlamadığım için soruyorum kusuruma...
  17. M

Yardım MIUI14 Güncelleme Sorunu

Merhaba, telefonum Redmi Note 10 global versiyonu. Dün sabah bana Mıuı 14 güncellemesi geldi ve indirdim. Telefonumda downloads klasöründe downloaded_rom klasörünün içinde .zip dosyası olarak mıuı 14 güncellemesi 293mb olarak indirilmiş gözüküyor. Ancak indirilen bu güncellemeyi telefonuma...
  18. wollya

Yardım Miui Rom

Merhaba ben kısa bir soru sorucaktım ben güncelleme kandırma taktigiyle rom değiştiricemde bataryami değiştirmeme rağmen aşırı kötü acaba hangi Rom'a geçsem batarya daha tasarruflu çalışır?
  19. skyvullie

Yardım 12.5.7den 10a Dönme

Merhaba Ben Cihazımı Kaç Yıl Sonra Güncelledim ama Acayip Pişmanım Batarya ömrü olsun arayüz değişikliği falan hiç alışamadım ben eea romundayim (12den eea romuna geçiş yaptım) ama miui 12 olarak hiç sevemedim acaba MIUI download uygulamasından global roma geçip tekrardan miui 10 yapsam sorun...
  20. mamican2032

Soru Günceleme

Redmi note 9 global ne zmn muiu13 gelecek artık her telefona gelmiş durumda nerdyse lütfen bilgisi olan warmi paylaşsn bizimle
Üst Alt