Xiaomi manyağı kullanıcısının son içeriği

1. X

mi 13 vs k60 pro

Sen benim maddi durumumu veya yaşımı nereden biliyorsun. Aslan parçası falan üsluba bak... çoluk çocuk gibi konuşmalar... Senin 2 katın yaşında 2 katın daha fazla telefon kullanmışımdır bundan eminim. Senin fikrin sende kalsın. Zira çok komik duruyor söylediğin şeyler. Daha fazla cevap verme...
  2. X

mi 13 vs k60 pro

Xiaomi 13 gibi premium bir cihazı oyuncak gibi duruyor demekle cihazlardan ne kadar anlamış olduğunuzu belli ediyorsunuz :) malzeme kalitesi,hoparlör,mikrofon,ahize,kamera, kullanılan tuşun bile kalitesine kadar xiaomi ile redmiyi birbirinden ayıran fark budur zaten. Redmi k60 pro güzel bir...
  3. X

mi 13 vs k60 pro

Xiaomi ile redmi kıyaslıyorlar Allah akıl fikir versin ne diyim... Üstelik xiaomi 13 serisi gibi her açıdan premium bir cihazı başka seriyle kıyaslamak komik duruyor.
  4. X

Soru mi note 10 için gcam yok mu?

konuya zaten baktım hocam. Düzgün bir gcam sürümü yok. mevcut sürümlerin hepsi hatalı veya mevcut kameradan daha kötü çekiyor
  5. X

Soru mi note 10 için gcam yok mu?

Yahu bu cihaz neden üvey evlat muamelesi görüyor anlamadım arkadaşlar. Hiçbir forumda ana konusunda canlılık yok. Kimse cihaz üzerine yazıp çizmiyor. Anladığım kadarıyla düzgün bir gcam sürümüde yok?? bu kadar güzel bir kamera donanımını nasıl düzgün değerlendiricez yardım ederseniz sevinirim...
  6. X

Yardım malum yolla kayıt hakkında sorular

ama şöyle bir durum var hocam. o cihaz akıllı telefon değil 4g volte vs. gibi özellikleri yok. acaba 4g volteli cihaz ile atmak daha mı iyi olur yoksa fark olmaz mı? kendi cihazımın fonksiyonlarını düzgün kullanamadıktan sonra atmanın bir anlamı yok
  7. X

3310 tarzı cihazlar ile olmaz mı hocam? elimde 4gli cihaz yok malesef. yani olsa bile fark mı olur?
  8. X

Dostlar selamlar. Kısaca özet geçeceğim. mi note 10 kullanıyorum sim1-sim2 toplamda 7-8 ay kullanıp malum yolla kayıt yaptırmayı düşünüyorum bu konuyla ilgili sorularım var cevaplarsanız sevinirim. 1) imei için illa 4,5g voLTE özellikli bir cihaz olması gerekir mi? 3310 vs. tarzı cihazlar olsa...
  9. X

Sohbet mi note 10 kamerası dumura uğrattı

gcam araştırdım hocam mi note 10 için iyi bir gcam yokmuş. kullanan arkadaşlar değişiklik yok diyor
  10. X

Sohbet mi note 10 kamerası dumura uğrattı

Gündüzde problem yok. Gece ışıklı ve az ışıklı mekanlarda portre ve fotoğrafta sorun yok. ama gece ışıklı manzara vs. çekimleri çok kötü. Açıkçası yazılım namına cihazda hiçbir şey yok böyle güzel kamera donanımı hiçbir şekilde kullanılamıyor. farklı markaların düşük modelleri bahsettiğim...
  11. X

Yardım xiaomi güncelleme sistemi nasıl?

selamlar. Uzun yıllardır iphone kullanıyordum. ilk defa xiaomi ve uzun yıllar sonra android kullanıyorum. Şimdi benim anlamadığım bir şey var. şuan miui 11 kullanıyorum android 9 olarak gözüküyor. miui 12'ye güncellemek istemiyorum. miui 12'ye güncellemeden benim cihazım android 10 almayacak mı...
  12. X

Yardım mi note 10 kasada açıklık?

Selam dostlar.Karanlık ortamda telefonun ekran parlaklığını açıp ekran köşelerinden kasanın birleştiği kısma bakar mısınız? benim iki taraftada bazı kısımlarda açıklık var ışık sızması yapıyor.Daha yeni cihaz ama aynı sorun sizlerde de varsa üretim kaynaklı hatadır diye düşünüyorum
  13. X

Yardım ben kapatıyorum lei jun açıyor.

uygulama reklamlarını kapatıyorum. msa vs. kapatıyorum bir bakıyorum tekrar açıyor kendini yine uygulamalarda reklam gözüküyor. Yahu hem apple,samsung fiyatına cihaz satıyorsun hem su geçirmezlik ve toz geçirmezlik koymuyorsun üstüne sistemde reklam izletip duruyorsun.Yazılım konusunda da apple...
  14. X

Yardım yüksek çözünürlüklü güzel wallpaperlar?

selamlar dostlar. Yüksek çözünürlüğe sahip kaliteli duvar kağıtları arıyorum mi note 10 için. amoled ekranın farkını yansıtabilecek kaliteli kağıtlar. kendi tema marketinde doğru düzgün şeyler yok. nereden indirebilirim site tavsiyeniz var mı?
Üst Alt