Yardım ben kapatıyorum lei jun açıyor.

Xiaomi manyağı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anonim
Cihazım
İphone 6
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui 11
Telefon Modeli
mi note 10
Bootloader Kilidi
Kapalı
uygulama reklamlarını kapatıyorum. msa vs. kapatıyorum bir bakıyorum tekrar açıyor kendini yine uygulamalarda reklam gözüküyor. Yahu hem apple,samsung fiyatına cihaz satıyorsun hem su geçirmezlik ve toz geçirmezlik koymuyorsun üstüne sistemde reklam izletip duruyorsun.Yazılım konusunda da apple ve samsung seviyesine gelememişsin.Ben neden sana para vereyim? bunalttı bu marka beni iyice

Eagle99

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adam
Cihazım
Mi8
Konular
2
uygulama reklamlarını kapatıyorum. msa vs. kapatıyorum bir bakıyorum tekrar açıyor kendini yine uygulamalarda reklam gözüküyor. Yahu hem apple,samsung fiyatına cihaz satıyorsun hem su geçirmezlik ve toz geçirmezlik koymuyorsun üstüne sistemde reklam izletip duruyorsun.Yazılım konusunda da apple ve samsung seviyesine gelememişsin.Ben neden sana para vereyim? bunalttı bu marka beni iyice
Aynen öyle bir dahi ki telefon seçimin de bu reklam olayı çok büyük etken olacak her uygulama da reklam var bütün her yerden kapattım ama yine reklam çıkıyor benimde baya canımı sıkıyor bu olay

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
O uygulamayı komple silmeyi deneyin cihazdan root varsa.

Oyla:

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Bir bende mi reklam çıkmadı acaba.Telefonu aldığımdan beri mi kaynaklı reklam görmedim.

Oyla:

mstfayyldrm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
39
Vallahi ben ilk aldığımda Hindistan rom yüklüydü 1 tane bile reklam görmedim hiçbir uygulamada sonrasında malum işlem için rom değiştirince reklamlar gelmeye başladı sonra tekrar eski Roma döndük ama reklamlar kaldı Allah'tan birkaç teknik var konularda bulabilirsiniz sonrasında da miuı 12yle beraber reklamları da kaldırdılar galiba

Oyla:

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14
Özel dns ayarı girerek bütün reklamları tek seferde kapatabilirsiniz. Forumda bulabilirsiniz bu ayarı

Oyla:
Üst Alt