Sohbet mi note 10 kamerası dumura uğrattı

Xiaomi manyağı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anonim
Cihazım
İphone 6
Konular
10
Gündüzde problem yok. Gece ışıklı ve az ışıklı mekanlarda portre ve fotoğrafta sorun yok.
ama gece ışıklı manzara vs. çekimleri çok kötü. Açıkçası yazılım namına cihazda hiçbir şey yok böyle güzel kamera donanımı hiçbir şekilde kullanılamıyor. farklı markaların düşük modelleri bahsettiğim fotoğrafı benim cihazımdan iyi çekiyor.
yazılım namına ne yapabiliriz? proda hangi ayarlar ya da hangi rom,gcam vs. bu cihazın kamerasını nasıl değerlendirebiliriz?

Xiaomi manyağı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anonim
Cihazım
İphone 6
Konular
10
gcam araştırdım hocam mi note 10 için iyi bir gcam yokmuş. kullanan arkadaşlar değişiklik yok diyor

zgrsrtbs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
redmi note9 pro
Meslek
Öğrenci(ÜNİ)
Konular
1
Hocam gayet iyi kamerası var aslında

4kado

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Gündüzde problem yok. Gece ışıklı ve az ışıklı mekanlarda portre ve fotoğrafta sorun yok.
ama gece ışıklı manzara vs. çekimleri çok kötü. Açıkçası yazılım namına cihazda hiçbir şey yok böyle güzel kamera donanımı hiçbir şekilde kullanılamıyor. farklı markaların düşük modelleri bahsettiğim fotoğrafı benim cihazımdan iyi çekiyor.
yazılım namına ne yapabiliriz? proda hangi ayarlar ya da hangi rom,gcam vs. bu cihazın kamerasını nasıl değerlendirebiliriz?
Cihazın gece çekimleri de özellikle 108 mp ile gayet başarılı. Kameradaki pro kısmında, aşağıdaki ayarları deneyerek "tripod" ya da başka bir sabitleyici ile hareket ettirmeden çok net fotoğraflar çekebilirsiniz.

ISO 200 - S 1/4
ISO 100 - S 1 veya S 1/2

Üst Alt