utkuee kullanıcısının son içeriği

1. U

Soru Android neden eski ve yeni sürümü sistemde tutuyor?

Merhaba, bugün ofisten bir arkadaşım telefonunda bir problem yaşıyordu, telefonunu kurcalarken bir durum dikkatimi çekti, bu durum sanırım genel olarak tüm Android cihazlarda varmış, hem sistem ilk yüklenirken telefonda Chrome uygulaması oluyor, sonrasında güncelleme geliyor bu uygulamaya ve...
  2. U

Yardım Hangi Akıllı Saati Almalıyım?

Apple Watch'im var fakat her gün şarj etmekten bıktım :/ Apple Watch demek maalesef her Allahın günü saati şarja takmak demek, Bu cihazlara bakınmamın tek sebebi 1 Hafta ile 20 Gün arası şarj süresi vermeleri yoksa Apple ile yarışamayacaklarını biliyorum :|
  3. U

Yardım Hangi Akıllı Saati Almalıyım?

Merhaba, aşağıda belirttiğim 2 model arasında kaldım. Bu 2 model arasında yaklaşık 800TL oranında bir fark var, hangisini tercih etmeliyim, Watch fit 2 800 TL farka değer mi? Hangi saatin uygulama desteği iPhone ile daha uyumludur? Ve bu 2 saat dışında herhangi bir saat öneriniz var mı? bu...
  4. U

Alış Kamerasız Tuşlu Asker Telefonu Alınacak

Bedellide kullanıcam, 21 Gün idare etmesi amacıyla satın alıyorum.
  5. U

Alış Kamerasız Tuşlu Asker Telefonu Alınacak

Xiaomi Qin 1S+ veya KaiOS İşletim Sistemli, Whatsapp çalıştırması yeterli olan, Tuşlu, Kamerası olmayan Askerde kullanıma uygun bir telefon aramaktayım önerilerinize açığım teşekkürler
  6. U

Soru Çin'de Hydrogen OS yerine Colos Os'a geçilmesi?

Merhaba arkadaşlar, başlıktanda anlayacağınız üzere OnePlus (eskiden google, apple gibi bir yazılım anlayışları vardı fakat artık bu anlayışları samsungun arayüzlerine döndü googlenin saf android anlayisi applenin ios anlayisi varken one ui kendilerine benimseyip koca şirketi ziyan ettiler :D)...
  7. U

Sohbet Fitness Matı Tavsiyeleriniz?

Merhaba Arkadaşlar, Evde Fitnessa başladım 1 aydır devam ediyorum fakat sırtımda ağrılar başladı, halıda yapmamdan kaynaklanıyormuş bundan dolayı bir mat temin etmem gerekiyormuş fakat zibilyon tane mat var bundan dolayı kafam karıştı size danışmak istedim, aranızda fitness ile uğraşan abilerim...
  8. U

Yardım Ücretli Rom Kurdurtma

Merhabalar Arkadaşlar, (İşlem Basit gözüküyor Videoları izledim fakat Bozmak vs uğraşmak, telefonsuz kalmak istemiyorum.) Telefonuma Rom kurdurtmak istiyorum, Cihazım Mi 10T Pro İstanbul Bağcılar-Esenler civarında oturuyorum, Yedek telefonum yok bu yüzden lazım oluyor, ücreti neyse verilerek...
  9. U

Xiaomi Mi 10T Pro 128GB

Xiaomi Mi 10T Pro 128GB 21 Kasım 2020 Tarihinde Hepsiburadadan 5800TLye alındı, 24 Ay garantisi devam etmekte, cihazın herhangi bir sıkıntısı bulunmamakta, Miui arayüzüne alışamadığımdan ve iPhone satın almak istediğimden dolayı 5500TLye satıyorum, Pazarlık sünnettir... iyi günler dilerim...
  10. U

Soru Hızlı Erişim Menüsü Değişti

Anladığım kadarıyla güncellemeyle kaldırılmış ve ayarlar yolu ile yapamıyoruz, EK bazı işlemler yapmamız gerekiyor, çok teşekkürler iyi günler dilerim.
  11. U

Merhaba Hocam cevabınız için çok teşekkürler fakat ilgili ayar Ekran&Ana Ekran Bakmama rağmen bulamadım maalesef, Ayarlar uygulamasının da ötesine berisine bakıyorum 20 dakikadır illaki bir yere iliştirmişlerdir diye düşünüyorum fakat bulamadım. ://
  12. U

Merhaba Arkadaşlar belki çözümü çok basittir ama ben çözümünü bulamadım bundan dolayı size danışmak istedim, Görselde bulunan bölüm eskiden iPhone gibiydi fakat bugün 12.0.18 olarak cihazımı güncelledikten sonra bu hali aldı, Eski bir iPhone kullanıcısı olarak önce ki haline daha alışkınım, Eski...
  13. U

Rehber Google ve Diğer Üçüncü Parti Uygulamalarını/Servislerini/Ürünlerini Neden Kullanmamalıyız? [Android]

Çok teşekkürler oldu sorunsuz çalışıyor baya güzelmiş, Telefonunuz uyumlu ise e Foundation - deGoogled unGoogled smartphone operating systems and online services - your data is your data bunu deneyip deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirseniz çok memnun olurum, Tamamen Google uygulamalarından...
  14. U

Rehber Google ve Diğer Üçüncü Parti Uygulamalarını/Servislerini/Ürünlerini Neden Kullanmamalıyız? [Android]

Merhaba hocam Url Tokenizer seçeneğini maalesef bulamadım, alt kategorilere de baktım yok maalesef :/
  15. U

Hocam detaylı anlatımınız için teşekkürler, bir sorum olacak Aurora Storeyi Anonim modda çalıştıramadım nedeni nedir acaba iyi günler dilerim.
Üst Alt