Çözüldü Şifre Kayıt Edilsin mi? (Google)

• Konbuyu başlatan utkuee
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 498

utkuee

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Utku
Cihazım
iPhone 12 Mini
Meslek
Dijital Fotoğrafçı
Konular
25
Merhaba arkadaşlar, herhangi bir uygulamada Yemeksepeti, İnstagram, Getir, Banka Uygulamaları fark etmeksizin görselde ki "Kayıt Edilsin mi?" Sorgusu ile karşılaşıyorum, Kayıt edilmesini istemiyorum ve her seferinde bu soruyu sormasından artık usandım, bunu kapatmanın bir yolu var mı diye Google'da arattım fakat herhangi bir sonuç ile karşılaşamadım veya ben bilgi eksikliğinden yanlış aratmış da olabilirim, Chrome'de veya diğer uygulamalarda fark etmeksizin herhangi bir siteye veya herhangi bir uygulamaya giriş yaptığım esnada direkt olarak karşıma kayıt edilsin mi? uyarısı geliyor, ve ek olarak bu yazıyı yazarken birşey daha gözüme takıldı Google Klavye girdiğim tüm mailleri kayıt etmiş sürekli olarak her harfe basışımda mesela E ile başlayan bir mailim var direkt olarak onu öneriyor, C ile başlayan bir mailim var direkt olarak onu öneriyor, belki başka kullanıcılar için bu durum kolaylık sağlayan konforlu bir servis olabilir, fakat ben İos ekosisteminden Androide geçiş yapmış bir kullanıcı olarak, İos'da bu tür şeyleri istemiyorsam sınırsız telefonu sıfırlasam bile tekrar o icloud hesabı ile girmem halinde tercihlerimi hatırlıyordu, ve herhangi bir kayıt edeyim mi yok şöyle mi olsun vs şeyler demiyordu, kayıt edilmemesini istememin nedeni gizlilik vs değil kayıt ediliyor mesela, sonra ben o şifreyi değiştirmiş oluyorum, değiştirdiğim şifre ile girmek istiyorum, sonra habire arıza çıkarıyor, hesap kilitleniyor böyle saçmalıklarla uğraşmak istemiyorum, bu kayıt edilmesini istiyor musunuz uyarısını bir daha almamamı sağlayacak, bir ayar var ise benimle paylaşabilirseniz çok teşekkürler eder, iyi akşamlar, iyi günler dilerim, kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• IMG-20210103-WA0008.jpg
    IMG-20210103-WA0008.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 9
Çözüm
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Oyla: Çözüm

utkuee

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Utku
Cihazım
iPhone 12 Mini
Meslek
Dijital Fotoğrafçı
Konular
25
Çok teşekkürler admin sorunum çözüldü <3

Oyla:
Üst Alt