Çözüldü Sistem Arayüzü Sürekli Olarak Duruyor (Ekran Görüntüsü)

• Konbuyu başlatan utkuee
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 723

utkuee

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Utku
Cihazım
iPhone 12 Mini
Meslek
Dijital Fotoğrafçı
Konular
25
Merhaba arkadaşlar BRT.exe ve Minimal ADB ile bazı uygulamaları sildim, "Linkte" Belirtilenler dışında herhangi bilmediğim bir uygulamayı silmedim, ( 2 gündür sorunsuz olarak kullanmaktaydım bu şekilde fakat bugün Ekran Alıntısı almaya çalıştığımda 3 Parmakla almayı denedim ve Ses Kısma Güç tuşu ile de denedim galiba ekran alıntısı alma programlarını veya yan araçlarını vs silmişim Miui Kontrol Panelindende Logoya bastığımda Sistem arayüzü sürekli olarak duruyor hatasını alıyorum, her yol ile denedim fakat hiçbir yol ile ekran görüntüsü alamıyorum, Format atmadan bu sorunu çözmemin bir yolu var mı acaba, Mümkün ise apk dosyasını sunar mısınız?
--
(Harici uygulamalar ile Mobizen ve vb vs ile ekran alıntısı alabiliyorum fakat Ses Kısma ve Güç tuşuyla Ekran Görüntüsü alamıyorum, ve Miuinin dahili Ekran Görüntüsü alma aracından memnundum onu kullanmaya devam etmek istiyorum, 3 Parmak ile aşşağıya kaldırarak Ekran Görüntüsü alma Güç ve Ses kısma ile Ekran Görüntüsü alma, Ekran Videosu alabilme Uzun Ekran görüntüsü alabilmeye olanak sağlayan herhangi bir Alternatif 3. Parti uygulama var ise belirtebilirseniz sevinirim
--
Cihazım Rootlu değil ve Bootloader kilidi kapalı...
Hatayı video olarak ekledim, Tıklayarak ulaşabilirsiniz.
--
Yardımlarınız için, Teşekkürler eder, İyi günler dilerim.

Çözüm
Arkadaşlar çözümü buldum küçük bir ihtimal ama sorunu başka bir kişi yaşarsa diye sizlerle paylaşmak istedim, Öncelikle ten uygulamayı kurun sonra ana ekranda uygulamaya basılı tutarak uygulama bilgileri diyin güncellemeleri kaldır diyin sonra sistemi yeniden başlatın problem çözülüyor, bunu diğer programlardada denedim mesela Minimal ADB ile Yazdırma yöneticisini silmiştim chrome ile herhangi bir sayfayı pdfye dönüştürmek istediğimde uygulama çöküyordu, yazdırma yöneticisinin apksını buldum yükledim güncellemeleri kaldır dedim sistemi yeniden başlattım düzeldi, anladığım kadarıyla minimal adb veya brt exe tamamen kaldırmıyor uygulamayı donduruyor, apksını yükleyip güncellemeleri kaldır dediğimizde ise dondurma işlemi devre...

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Merhaba arkadaşlar BRT.exe ve Minimal ADB ile bazı uygulamaları sildim, "Linkte" Belirtilenler dışında herhangi bilmediğim bir uygulamayı silmedim, ( 2 gündür sorunsuz olarak kullanmaktaydım bu şekilde fakat bugün Ekran Alıntısı almaya çalıştığımda 3 Parmakla almayı denedim ve Ses Kısma Güç tuşu ile de denedim galiba ekran alıntısı alma programlarını veya yan araçlarını vs silmişim Miui Kontrol Panelindende Logoya bastığımda Sistem arayüzü sürekli olarak duruyor hatasını alıyorum, her yol ile denedim fakat hiçbir yol ile ekran görüntüsü alamıyorum, Format atmadan bu sorunu çözmemin bir yolu var mı acaba, Mümkün ise apk dosyasını sunar mısınız?
--
(Harici uygulamalar ile Mobizen ve vb vs ile ekran alıntısı alabiliyorum fakat Ses Kısma ve Güç tuşuyla Ekran Görüntüsü alamıyorum, ve Miuinin dahili Ekran Görüntüsü alma aracından memnundum onu kullanmaya devam etmek istiyorum, 3 Parmak ile aşşağıya kaldırarak Ekran Görüntüsü alma Güç ve Ses kısma ile Ekran Görüntüsü alma, Ekran Videosu alabilme Uzun Ekran görüntüsü alabilmeye olanak sağlayan herhangi bir Alternatif 3. Parti uygulama var ise belirtebilirseniz sevinirim
--
Cihazım Rootlu değil ve Bootloader kilidi kapalı...
Hatayı video olarak ekledim, Tıklayarak ulaşabilirsiniz.
--
Yardımlarınız için, Teşekkürler eder, İyi günler dilerim.
buradan son sürümü indirip yükleyip dener misiniz

Oyla:

utkuee

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Utku
Cihazım
iPhone 12 Mini
Meslek
Dijital Fotoğrafçı
Konular
25
Arkadaşlar çözümü buldum küçük bir ihtimal ama sorunu başka bir kişi yaşarsa diye sizlerle paylaşmak istedim, Öncelikle ten uygulamayı kurun sonra ana ekranda uygulamaya basılı tutarak uygulama bilgileri diyin güncellemeleri kaldır diyin sonra sistemi yeniden başlatın problem çözülüyor, bunu diğer programlardada denedim mesela Minimal ADB ile Yazdırma yöneticisini silmiştim chrome ile herhangi bir sayfayı pdfye dönüştürmek istediğimde uygulama çöküyordu, yazdırma yöneticisinin apksını buldum yükledim güncellemeleri kaldır dedim sistemi yeniden başlattım düzeldi, anladığım kadarıyla minimal adb veya brt exe tamamen kaldırmıyor uygulamayı donduruyor, apksını yükleyip güncellemeleri kaldır dediğimizde ise dondurma işlemi devre dışı kalıyor, bu şekilde herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda bu işlem için çözüm bulabilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

buradan son sürümü indirip yükleyip dener misiniz
Merhaba yardımınız için çok teşekkürler bu uygulamayı da denedim fakat uygulama yüklenemedi dedi sanırım cihazımla uyumlu olan bu değilmiş, üstte çözümü belirttim konu kapanabilir iyi günler dilerim <3

Oyla: Çözüm
Üst Alt