Sub-zer0 kullanıcısının son içeriği

1. Sub-zer0

Soru Mi5'lerin ömrü ne kadar?(Kapanma Sorunu?)

Ne kadar eder 500 de az olmaz mı ?
  2. Sub-zer0

Benim mi4 ümü babam kullanıyor hala taş gibi telefon ama bu mi5 de kronik kapanma sorunu var onda yok 1592853254 Cihazı ilana koydum elden cıkartabilirsem 700 800 lira gibi bir fiyata tertemiz ilk günkü gibi.redmi note 8 almayı düşünüyorum 1800 TL kayıtlı olarak satıyorlar sıfır.
  3. Sub-zer0

An itibariyle 3. Senesini devirdi telefon 6 ay daha ömür biçtim inşallah bir o kadar dayanır.
  4. Sub-zer0

Soru xiaomi haylou ls01 arayüz ve türkçe

Bu saat tutmadı burada alsam da güncellemeler sıkıntılı bir köşeye atarım durur o yüzden mi band 4 alacağım sanırım.
  5. Sub-zer0

Bataryası şu an idare ediyor yazın değişim yapacağım.Uzun süredir kullananları görmek güzel:)Bu arada ben de Los16 sürümünü kullanıyorum.pil ve performans olarak tatmin edici.aynı özellikleri olan cihazlar 2 bin liranın üzerinde.
  6. Sub-zer0

Selamlar.Mi5 i olupta hala kullanan var mı?Özellikle 3 seneden fazla kullanabilen? Benimki 3 seneye yaklaştı forumda da kapanıp açılmayan cihaz çok 2 sene sonra bende ha bügün ha yarın gider diye bekliyorum önemli şeylerimi telefonda tutmuyorum :(
  7. Sub-zer0

Sohbet Herkes Yaptığı İşi Yazsın

Kamu kurumunda elektrik mühendisiyim.vardiyalı çalışıyorum gece boş vaktim oluyor forumlarda geziyorumangel~~
  8. Sub-zer0

Çözüldü mi 5 açılmama sorunu

Power ic entegre yada başka bir şey olsun bunun temel sebebi telefonun ısınması. Özellikle şarjda kullanma alışkanlığınız varsa telefonun ömründen gidiyor.tavsiyem orijinal şarj aleti ve kablo ile düzenli şarj etmek, ısınmayı mümkün oldukça azaltmak.ısınma entegreyide bozabilir, anakartta çatlak...
  9. Sub-zer0

Diğer Mİ5 Açılmama Sorunu Hakkında

Benim mi5 de kapandı daha 2 senesi dolmadan.Bu telefonların sonu böyle mi hep.
  10. Sub-zer0

Soru Mİ 8 Kamera Camında Toz

Mi5 ve mi4 kullanıyoruz bizde de toz var lenslerde.
  11. Sub-zer0

Diğer iPhone 4s

Şifre bulunmazsa telefon çöp maalesef.
  12. Sub-zer0

Kernel Xiaomi Mi5 | Kerneller + İndirme Linkleri

Hocam darknessi denemek için yükledim telefon sürekli reset atmaya başlayınca önceki rom a geri döndüm fakat Boot logosu değişti bunu tekrar nasıl orijinal haline getirebilirim?darkness logosu hiç hoş değil.
  13. Sub-zer0

Kernel Xiaomi Mi5 | Kerneller + İndirme Linkleri

Darkness kerneli syberia rom için düşünüyorum pil ve hız bakımından nasıldır?
  14. Sub-zer0

İnceleme Syberia Project Kurulum Tanıtım İnceleme ve Detay Bilgilendirme (Android 9.0 Pie)

En son yüklediğimde sensör problemi vardı giderildi mi acaba?
Üst Alt