skon kullanıcısının son içeriği

1. skon

Sohbet A4Tech x7 mi Bloody v7 mi ?

Yaklaşık 2 yıldır G502 Proteus Spectrum kullanıyorum mouse gerçekten harika ve çok ergonomik, butonlarda herhangi bir tıklamama, algılamama problemi yaşatmadı. Şayet bütçe sıkıntınız yok ise ve profesyonel anlamda oyun oynuyorsanız bütçeyi biraz daha arttırıp uzun vadede gidecek ürünler almanızı...
  2. skon

Rom Mi Mix 2s Global Kararlı Miui V10.3.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Bu güncelleştirmeden sonra telefonun güç tuşuna basınca geç uyanması ve stok MIUI kamerasında fotoğraf modunda takılma problemleri yaşayan var mı ?
  3. skon

Ultra-Core adı verilen özellik tamamen fiyasko ve kullanışlı değil. Macro için ekstra ücret ödemiyorsunuz, sadece Ultra-Core adı verilen hizmet için ekstra ücret talep ediliyor. tariktastan hocamızın tavsiyesine de bir göz gezdirin derim. :)
  4. skon

Soru Cpu/İşlemci Yavaşlatmak

İşlemci saat hızının olması gereken az veya fazla olması kararlılık sorunlarına neden olur. O yüzden deneme yanılma yöntemi ile ufak değerler eşliğinde denemekte fayda var. Lakin bu işlemi yaparken belli bir orandan sonra cihazınız boot ekranını geçemeyebilir, donanımsal sorunlar meydana...
  5. skon

Merhaba, Zamanında ikisini de kullanmış biri olarak tercihinizi Bloody V7'den yana kullanmanızı öneririm. Neden diye soracak olursanız x7 miladını doldurdu diyebiliriz ve x7'ye kıyasla Bloody V7 daha yeni bir ürün . Yazılım desteği daha fazla ve x7'ye göre daha güncel bir ürün kullanmış...
  6. skon

Sohbet Nedir bu Xiaomi'den alıp veremedikleri

Büyük bir sabır ile izledim. Videonun özeti, Samsung daha tok içi dolu, Xiaomi'nin için boş hafif. Samsung'un ekranı kırıldığındaki surat ifadesini çok merak ediyorum. Mi 9'a vurmaya devam ederek belki onunda camını kırarım durumu kurtarırım diye çabalaması apayrı bir fiyasko.
  7. skon

Yardım Youtube mp3 downloader

Tubemate adlı programı tavsiye ederim. İstediğiniz formatta indirebiliyorsunuz.
  8. skon

Soru Mi 8 Lite GCam

Pek sanmıyorum. Son gelen Android 9 (Pie) güncelleştirmesinde bile açmadılar. Yeteri kadar geri bildirim alsalar aslında açma ihtimalleri var.
  9. skon

Yardım Mi 8 Lite Şarj Sorunu

Video izleyip, oyun oynamanıza karşın değerler gayet normal gözüküyor. Eski cihazınız ile yeni cihazınız arasında kullanım alışkanlıklarınızı da değiştirdiyseniz dediğim gibi gayet normal.
  10. skon

Gboard klavye kullanıyorsanız sırasıyla ayarlar>ek ayarlar>diller ve giriş>giriş yöntemi altında "Gboard" yazan kısma dokunun>açılan ayarlar ekranında tercihler kısmına dokunun>sayfanın alt kısmında "tuşa basıldığındaki titreşim gücüne dokunup titreşim seviyesini en sola çektiğinizde titreşim...
  11. skon

Gün boyu telefonu kullandıktan sonra (veya günü çıkarmasa bile şarj edeceğiniz zaman) şarj etmeden önce pil kullanımının ekran görüntüsünü tekrardan atabilirseniz bir fikir edinebiliriz. Şu an için bir şey söylemek yanlış olur. Fakat ekran süresi ve kullanım oranında ufakta olsa anormallik var.
  12. skon

Soru Mi 8 lite Fiyatı

Sonuçta para verip almış olduğunuz cihaza laf söyletmek istemiyorsunuz fakat herkes sizinle aynı fikirde olmayabilir. Yabancı ve yerli forumlarda açılan konulara, belirtilen problemlere baktığınızda Mi 8 Lite çokta masum durmuyor. Herkes aynı problemleri yaşayacak diye bir durumda söz konusu...
  13. skon

Soru Mi 8 lite Fiyatı

Gün ışığında bütün cihazlar güzel sonuç verir. Mi 8 Lite modelini 3 ay kullandım ve bu kullanım süresi boyunca olan tecrübemi arkadaşa aktardım. Kamera yazılımı berbat, donanımın potansiyeli olsa bile yazılım tarafında yetersiz olduğu için verim alınamıyor. Root ve ROM konuları hakkında herkes...
  14. skon

Soru Mi 8 lite Fiyatı

Tavsiyem iPhone 6s kullanıyorsanız ve problem yaşamıyorsanız Mi 8 Lite modeline bulaşmayın. Özellikle fotoğraf ve video çekiminde cihaz gerçekten çok berbat camera2api desteğini bile kapalı tutuyorlar bu modelde, rootsuz Google Camera yükleyemiyorsun. Kısacası fotoğraf ve video çekimi ile işiniz...
  15. skon

Yardım Xiaomi Mi8 SE - AptX (HD)

Kullanmış olduğunuz Bluetooth aygıtının aptX codeclerini desteklemesi lazım. Zaten Android en iyi ve destekleyen codeci otomatik olarak seçiyor. Manuel seçmeye çalışsanız bile işe yaramayacaktır.
Üst Alt