Sohbet Nedir bu Xiaomi'den alıp veremedikleri

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
"Yine de Samsung tercih ederim" cümlesi her şeyi açıklıyor.. :D

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Müşterilerini köle olarak gören samsung kırılır ekran yapıyo. Adamın dibi xiaomi ise kırılmaz.
Adamlar köleliği seçiyo. Yok böle bişi.
Mi 9un ekranı yapıştırma olduğu konusu birşeyi değiştirmez. Üstelik camın arkası boş olunca darbeyi absorbe etmez tam tersine büyütür. Ama camın arkasında bir madde var darbeyi absorbe eder. Yani boş kasalı dediği telefon mantıken daha kırılgan olması gerek. Ancak doygun zamsung darbeyi absorbe etse de kırılıyor.

XiaoMiraç

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Miraç
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
29
Müşterilerini köle olarak gören samsung kırılır ekran yapıyo. Adamın dibi xiaomi ise kırılmaz.
Adamlar köleliği seçiyo. Yok böle bişi.
Mi 9un ekranı yapıştırma olduğu konusu birşeyi değiştirmez. Üstelik camın arkası boş olunca darbeyi absorbe etmez tam tersine büyütür. Ama camın arkasında bir madde var darbeyi absorbe eder. Yani boş kasalı dediği telefon mantıken daha kırılgan olması gerek. Ancak doygun zamsung darbeyi absorbe etse de kırılıyor.
Evet aynen öyle adam hiç çeviz kırmamış ki bilsin içi boş cevizi 2 parmağınızla da kırarsınız

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Ay qa sene zor gelirse mene de azerbaycan dilinde men tercüme eliyim. Herflerin qolunu qıçını demedünüz allaha şükürler olsun ki. Bizdeki qıç türklerde pis manaya denk gelebiler. Siz mene deyin size kömey eliyerem .
Bakı neterdi? Öz doğma torpağımdı bakı hesret qalmışam. Türkiyye tokatdan selamlar tüm azerbaycana!
Cox sağol ve aleykümsalam Türk dilini hardasa 90% bildiğimi düşünürüm hem yazma hem oxuma nede olmasa usaqligdan Türk filmlerine kanalllarina baxa baxa boyumusuk qic bizde kobut olur ama Türklerde daha kobut sözdü düzdü baki hecde bakidi makyaj vurulur her yere anacag gerisi evvelkiki kimid ve günü günden qiymetler qalxir Allah axrimizi xeyir elesin
Yenede teklif ucun cox sağol ol

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Evet aynen öyle adam hiç çeviz kırmamış ki bilsin içi boş cevizi 2 parmağınızla da kırarsınız
Yazık bu adamları seviyordum ben. Kaliteli videolar yapıyolardı. Bir video sayesinde tüm kaliteli videoları hiçe gitti. Yazık...

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
tokat kend rayon kimi yerdi ya bize baxanda seherdi ? Azerbaycan'da hardal qalirdin ?

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Cox sağol ve aleykümsalam Türk dilini hardasa 90% bildiğimi düşünürüm hem yazma hem oxuma nede olmasa usaqligdan Türk filmlerine kanalllarina baxa baxa boyumusuk qic bizde kobut olur ama Türklerde daha kobut sözdü düzdü baki hecde bakidi makyaj vurulur her yere anacag gerisi evvelkiki kimid ve günü günden qiymetler qalxir Allah axrimizi xeyir elesin
Yenede teklif ucun cox sağol ol
Ay qa. Azerbaycan xeberlerini eşdirem. İnsanlar aclıqdan sıçon yeyirler düzdü? :(.
Allah o ilhamın başına daş salsın. Besti de xalqa ne qeder eziyyet edeceyler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

tokat kend rayon kimi yerdi ya bize baxanda seherdi ? Azerbaycan'da hardal qalirdin ?
Ehmedli.
Amma emilerimde qaldıx bu yay. Vasmoyun orda. Bakıda heyet erebler için yaxşıdı. Bir genclik avmde azerbaycanlı görsem sarılacaydım. Her teref erebdi. Bizim öz insanlarımız elinde bir dene poşet olömadan çıxır. Ereblerin elleri doludu. Cibleri de. Bizim insanda az değil de. Ay vicdansız niye erebe 20 manatlık şeyi 200 manata verirsen?
Allah azerbaycan xalqına kömey elesin.

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Hocam sizin hatanız aslında youtube gibi yerden her çöpü bulabilirsiniz. Yapacak bir şey yok. Böyle cahil insanların xiaomi aldığını düşünemiyorum. İyi ki yoklar. Bırakın harcasınlar paralarını iPhone'a Samsung'a

skon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
JCK
Cihazım
Mi MIX 2S
Konular
1
Büyük bir sabır ile izledim. Videonun özeti, Samsung daha tok içi dolu, Xiaomi'nin için boş hafif. Samsung'un ekranı kırıldığındaki surat ifadesini çok merak ediyorum. Mi 9'a vurmaya devam ederek belki onunda camını kırarım durumu kurtarırım diye çabalaması apayrı bir fiyasko.

akro72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Adamlar haklı bence. Tok Açın Halinden Anlamaz.

Üst Alt