ProYasinn kullanıcısının son içeriği

1. P

İpucu Xiaomi 13 Pil Performansı

Blotwareleri temizlerseniz onunda etkisi oluyor
  2. P

Soru Xiaomi 13 Kamera Performansı

Bu cihazın leica filtleri ona göre ayarlanmış, modlu kamera ya da gcamle sorunu çözebilirsin
  3. P

Soru Xiaomi 14 Ultra'da Telefonu Sallayınca Ses Gelmesi Normal mi?

Hybrid ois normalden fazla ses çıkarıyor onla alakalı, dert etmeyin
  4. P

Satıldı Xiaomi 12t pro

8/256gb 6 aylık cihazdır. Kırık vuruk vs. herhangi bir sorunu yoktur sorunsuz cihazdır. Kılıf ve ekran koruyucu ile birlikte gönderilecektir şarj aleti yoktur. Cüzi pazarlığa uygundur. İyi kullanmalar..
  5. P

Soru Band 20 olmazsa ne olur?

Aynı cihazın çin ve globaline aynı yerde test yapın ne demeye çalıştığımı anlayacaksınız hocam , sadece band 20 adına konuşmamıştım
  6. P

Soru Band 20 olmazsa ne olur?

Şöyle deyim aynı yerde çin cihazda 100 alırken global cihazda 200 250 alıyorsun. Sadece band20 kırsal alan çekimiyle iş bitmiyor başka etkileri de mevcut.
  7. P

Yardım 10tpro yerine ne alabilirim?

12t pro öneririm, pişman etmez. Dediğin cihazlar içindense x6 pro daha iyi
  8. P

Yardım 10tpro yerine ne alabilirim?

Kayıtlı Poco F3 al ya da garantili F4 işini görür, yüksek bir şey istiyorsan kafein hocanın önerileri güzel
  9. P

Satıldı Xiaomi Kulaklık

Başka yerde satılmıştır.
  10. P

İnceleme Xiaomi 12s Ultra deneyimlerim

Ön kamera 1080 60fps mi biliyor musunuz
  11. P

Soru 12T Pro global versiyon HyperOs

Olası bir durumda bl kilidinin açık olması cihaz için daha faydalı oluyor açılmama vs. gibi onun dışında önemli değil. Bendeki cihaz kayıtsız olduğu için güncelleme için tam bir şey diyemiyorum hocam kusura bakmayın
  12. P

snapdragon işlemcili modellerde sorun olmuyor biliyorum gene de direnç yaptığın yere bir sorsan iyi olabilir
  13. P

Şarj hızını bilmiyorum ama bataryanın hızlı gittiği doğru
  14. P

Soru K60 Band 20

Band 20 önemsiz tayfadandim ama İstanbul'da bile 1-2 diş fark ettiği yerler oluyor, çok fiyat farkı olmayacaksa f5 pro öneririm
Üst Alt