Soru Poco F3 Nasıldır?

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Merhaba arkadaşlar aklımda poco f3 var . Cihazı önerir misiniz son durumda memnun musunuz? herhangi bir sorunu var mı bazılarınız rastgele kapanma vs. demiş? Cihaz hakkında fikirlerinizi almak istedim

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Şu an beğenerek kullandığım telefondur ve çok güzeldir. Herhangi bir sıkıntı görmedim. Tavsiye ederim

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Oyun desen Oyun Uçuyor Cihaz desen Akıyor :) Her hangi bir sorunla karşılaşmadım Severek kullanıyorum Hocam

Tnhem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi K40 6/128
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Fiyatı uygunsa alınabilir, tabi çoğu cihazda green tint sorunu var bunu bilerek almak lazım

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
alali 1 seneden fazla oldu o kadar şey denedim banamisin demedi doğru tercihlerimden biri diyebilirim hala da zehir gibi

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
reset sorunu yasayan benim ancak bu muhtemelen yazılımsal bi sorun
cunku bazi ozellikleri aktif edince yapıyor bunuözellikle ai goruntu motoru aktifse kesin yasiyorum 120hertz ekran aktifse oda yasatiyor suan ai goruntu motoru kapali 120hertz ekran aktif arti ram 6gb + 5gb olarak kullaniyorum 2gb iken yazilimdaki sinir daha sık yapiyordu.

14 guncellemesi geldiginden beri 120hertz aktif kullaniyorum 2 kere resetledi. pc den sifirdan kurulum yapicam bi ara olmadi garantiye yollamayida dusunuyorum yapiyirmu yapiyor yazilimsal oldugunu dusunuyorum ancak olmayada bilir ama bence yazilimsal yoksa ai goruntu motoru aktifken neden resetlesi surekli anlamsiz yani donanimsal bisey olmasi cok zayif

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
reset sorunu yasayan benim ancak bu muhtemelen yazılımsal bi sorun
cunku bazi ozellikleri aktif edince yapıyor bunuözellikle ai goruntu motoru aktifse kesin yasiyorum 120hertz ekran aktifse oda yasatiyor suan ai goruntu motoru kapali 120hertz ekran aktif arti ram 6gb + 5gb olarak kullaniyorum 2gb iken yazilimdaki sinir daha sık yapiyordu.

14 guncellemesi geldiginden beri 120hertz aktif kullaniyorum 2 kere resetledi. pc den sifirdan kurulum yapicam bi ara olmadi garantiye yollamayida dusunuyorum yapiyirmu yapiyor yazilimsal oldugunu dusunuyorum ancak olmayada bilir ama bence yazilimsal yoksa ai goruntu motoru aktifken neden resetlesi surekli anlamsiz yani donanimsal bisey olmasi cok zayif
Bence cihazı bir sifirlayin düzelmezse donanım sorunu olabilir garanti varsa yollayın

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
Bence cihazı bir sifirlayin düzelmezse donanım sorunu olabilir garanti varsa yollayın
toplulugada bildirdim hocam benim gibi olan cok kisi var globalde. sorun yazilimsal diyor onlarda temiz kurulum gerekli net anlamak icin donanimsal olmasi zayif geliyor bana ai goruntu motoru yazilimsal bi ozellik onu acinca sapitmasi biraz sacma bi sey. ai goruntu motorunu actigimda her seferinde sifirlamazsam kendine gelmiyor cihaz 😁 sacma sapan bi durum ama ai goruntu motorunu aktif etmezsem ya haftada bir yada 2haftada bir resetliyir 120hertz acikken 120hertz kapaliyken ayda bir anca. cihazdaki acilan ozellige gore tepki veriyor resmen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ha birde ai goruntu mitiru aktifken cihazi kendim resetlesemde arti ram acikken kapali kapaliyken acik konuma getirmezsem kesinlikle duzelmiyordu suan arti ram 2den 5e cikti bunla ilgili bi durum yok. benim tahminim eger donanimsal bi arza ise muhtemelen ram ile ilgili bi sector arzasi olabilir diye dusunuyorum her iki ihtimalde aklimda garantiye yollarsam 1ay telefonsuzuz birde biyle bir durum var😁😁😁

Son düzenleme:

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Oyun desen Oyun Uçuyor Cihaz desen Akıyor :) Her hangi bir sorunla karşılaşmadım Severek kullanıyorum Hocam
Bir bende sıkıntı var sanırım pubg de 60 FPS bile alamıyorum. Reset vs herşeyi denedim.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5