Haber Xiaomi Yeni İşletim Sistemini Duyurdu (Miui Gitti Yerine Yepyeni HyperOs Geliyor)

Lei Jun Weibo ve X de Xiaominin yeni işletim sistemini duyurdu. Buna göre yeni sistemin adı HyperOs olacak.

X Paylaşımına Göre;
Bugün tarihi bir an yaşanıyor. Yıllar süren ortak çalışmanın ardından yeni işletim sistemimiz #XiaomiHyperOS , #Xiaomi14Series'te resmi olarak piyasaya sürülecek

#XiaomiHyperOS ve elimizdeki (veya elimdeki ) diğer her şey için çok heyecanlıyım 😉

HyperOs:
-Yeni dış görünüm, Xiaomi'nin yalnızca
akıllı telefonların ötesindeki ürün
ekosistemine hitap eden özellikleri bir
araya getirmek için tasarlandı.

-Xiaomi 14 serisi ile yeni işletim sistemi
yerleşik olarak piyasaya sürülecek.

-Daha sonra eski cihazlarda olmak üzere birçok cihazda kullanılması bekleniyor.

HyperOS çalıştıran ilk akıllı telefonlar Xiaomi 14 ve Xiaomi 14 Pro olacak. Daha sonra yeni işletim sistemi MIUI’nin yerini tamamen alacak. Xiaomi 14 serisinin resmi duyurusunun 27 Ekim’de yapılması bekleniyor. Bu nedenle önümüzdeki günlerde HyperOS hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla bilgiye sahip olacağız.

Kaynak : X ve Weibo

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-10-17-09-08-30-770_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2023-10-17-09-08-30-770_com.android.chrome-edit.jpg
    591,1 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleme:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Lei Jun weibo ve x de xiaominin yeni işletim sistemini tanıttı. Buna göre yeni ismi HyperOs olacak.

Bugün tarihi bir an yaşanıyor. Yıllar süren ortak çalışmanın ardından yeni işletim sistemimiz #XiaomiHyperOS , #Xiaomi14Series'te resmi olarak piyasaya sürülecek .

Umarım sadece cihaz hakkında bölümünde ki bir jpg değişimi olarak tarihe geçmez.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Son düzenleme:

drjacob

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dr jacob
Cihazım
...
Konular
25
Lei Jun Weibo ve X de Xiaominin yeni işletim sistemini duyurdu. Buna göre yeni sistemin adı HyperOs olacak.

X paylaşımına göre;
Bugün tarihi bir an yaşanıyor. Yıllar süren ortak çalışmanın ardından yeni işletim sistemimiz #XiaomiHyperOS , #Xiaomi14Series'te resmi olarak piyasaya sürülecek

#XiaomiHyperOS ve elimizdeki (veya elimdeki ) diğer her şey için çok heyecanlıyım .😉

HyperOs:
-Yeni dis görünüm, Xiaomi'nin yalnizca
akilli telefonlarin ötesindeki ürün
ekosistemine hitap eden özellikleri bir
araya getirmek için tasarlandi.

-Xiaomi 14 serisi ile yeni işletim sistemi
yerleşik olarak piyasaya sürülecek.

-Daha sonra eski cihazlarda olmak üzere birçok cihazda kullanılması bekleniyor.

HyperOS çalıştıran ilk akıllı telefonlar Xiaomi 14 ve Xiaomi 14 Pro olacak. Daha sonra yeni işletim sistemi MIUI’nin yerini tamamen alacak. Xiaomi 14 serisinin resmi duyurusunun 27 Ekim’de yapılması bekleniyor. Bu nedenle önümüzdeki günlerde HyperOS hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla bilgiye sahip olacağız.

Kaynak : X ve Weibo
Eline Sağlık.

Joingle

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi k60
Konular
0
Önemli olan içeriği nasıl geniş tutacaklar poco ve redmi ne kadar yararlanacak veyahut tüm bölgelerde kullanımı sağlanacak mıdır benim düşüncem sadece çin romlarında kullanacakları yönünde umarım redmi ve poco ile görselliğin ve widgetlerin hatta reklamların az olduğu stabil yeni Samsung arayüzü görebiliriz

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
eline emeğine sağlık. Doğal olarak bir çok kişi (bende dahil) çok ümitli değiliz :D inş şu vardır şöyle olur vs vs... :) benim de en büyük temennim google çöplüğünden arındırılmış olması... miui arama ve msj ların olduğu google hizmetlerinin kaldırılmasının mümkün olduğu ve gerçekten başlı başına yeni tasarım ve özelliklerin olduğu bir yazılım olur... pek ümidim olmasa da temenni ediyorum :)

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
MiOS daha güzeldi be :)
Umarım güzel bir ekosistem oluştururlar da sorunlar yaşamayız. En önemlisi lag olmasın :D

Üst Alt