Soru Mi 10T Pro Cihazını Önerir Misiniz?

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Merhaba arkadaşlar 11t serisi daha dandik ve sorunlu geldiği için aklımda mi 10t pro var . Cihazı önerir misiniz son durumda memnun musunuz? bazılarınız kronik mikrofon ve sensör sorunu var demiş halen böyle mi ? Cihaz hakkında fikrinizi almak istedim teşekkürler şimdikten

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Düşme sonucu mikrofon sorunu yaşayan arkadaşlar var çoğunlukla pro serisi cihazlarda yaşanıyor.

Yakınlık sensörü sorunu mevcut Endonezya veya eu rom ile MIUI arama uygulaması olan bir romda devre dışı bırakarak kullanılabiliyor.

Şu an aktif 10T kullanıyorum herhangi bir şikayetim yok.

Doğrusu bu seviyede telefon alacak olsam S20 FE Snapdragon işlemcili gibi bir modele yönelirdim.

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Düşme sonucu mikrofon sorunu yaşayan arkadaşlar var çoğunlukla pro serisi cihazlarda yaşanıyor.

Yakınlık sensörü sorunu mevcut Endonezya veya eu rom ile MIUI arama uygulaması olan bir romda devre dışı bırakarak kullanılabiliyor.

Şu an aktif 10T kullanıyorum herhangi bir şikayetim yok.

Doğrusu bu seviyede telefon alacak olsam S20 FE Snapdragon işlemcili gibi bir modele yönelirdim.
ben note 10 pro kullanıyordum onda da yakınlık biraz sorunluydu ama alışınca normal geliyordu onu biraz yavaş işlemcisi var ağır geliyor diye sattım. Aklımda f3 ile bu cihaz var hocam . Bu cihaz daha ağır basıyor çünkü performans sorunsuz ve kamerası gayet iyi biliyorum o yüzden tercih etmek istedim f3 daha yeni ama çokta olayı yok gibi emin değilim hala. Samsung arayüzü begenmediğim için s20 fe ye hiç bakmadım teşekkür ederim hocam

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
ben note 10 pro kullanıyordum onda da yakınlık biraz sorunluydu ama alışınca normal geliyordu onu biraz yavaş işlemcisi var ağır geliyor diye sattım. Aklımda f3 ile bu cihaz var hocam . Bu cihaz daha ağır basıyor çünkü performans sorunsuz ve kamerası gayet iyi biliyorum o yüzden tercih etmek istedim f3 daha yeni ama çokta olayı yok gibi emin değilim hala. Samsung arayüzü begenmediğim için s20 fe ye hiç bakmadım teşekkür ederim hocam
732G işlemciden sonra 865 veya 870 ikisi de çok iyi. Note 10 Pro ekranı çok iyi işlemcisi feci kötü bir cihaz. Mi 10T ise işlemcisi çok iyi ekranı hızlı ancak görünüm olarak zayıf kalan bir cihaz. Ekran biraz üzebilir 10 pro sonrası.

Ucuz yollu ikinci el yurtdışı bir 10T veya pro bulursanız 6-7 bin civarına direkt alın derim.
Çok yüksek rakamlar ödemeye gelmez ancak.

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
732G işlemciden sonra 865 veya 870 ikisi de çok iyi. Note 10 Pro ekranı çok iyi işlemcisi feci kötü bir cihaz. Mi 10T ise işlemcisi çok iyi ekranı hızlı ancak görünüm olarak zayıf kalan bir cihaz. Ekran biraz üzebilir 10 pro sonrası.

Ucuz yollu ikinci el yurtdışı bir 10T veya pro bulursanız 6-7 bin civarına direkt alın derim.
Çok yüksek rakamlar ödemeye gelmez ancak.
Ekran çok üzmez inşallah daha önce ips xiaomi kullandım alışınca dert olmuyorda güneş altı biraz sorun gibi değerli fikirleriniz için çok sağolun son bir şey sorucam . Hocam elimde birkaç tane cihaz var hatta bir tanesi sıfıra yakın 6-7k arası . Birde F3 hakkında bilginiz var mı elimde benzer fiyat f3 de var şöyle deyim kararsız kaldım biraz. Sizce 8 256 kayıtlı ikinci el sarj aletli f3 mü yoksa 128 8 sıfıra yakın full kutu 10t pro mu fiyatları çok yakın birde 8 256 tek sim kayıtlı 10t pro var ama o 1 yıl kullanılmış olursa sıfıra yakın istiyom. Sadece fikrinizi merak ettim f3 hakkında bilginiz varsa eğer öğrenmek istiyorum

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Ekran çok üzmez inşallah daha önce ips xiaomi kullandım alışınca dert olmuyorda güneş altı biraz sorun gibi değerli fikirleriniz için çok sağolun son bir şey sorucam . Hocam elimde birkaç tane cihaz var hatta bir tanesi sıfıra yakın 6-7k arası . Birde F3 hakkında bilginiz var mı elimde benzer fiyat f3 de var şöyle deyim kararsız kaldım biraz. Sizce 8 256 kayıtlı ikinci el sarj aletli f3 mü yoksa 128 8 sıfıra yakın full kutu 10t pro mu fiyatları çok yakın birde 8 256 tek sim kayıtlı 10t pro var ama o 1 yıl kullanılmış olursa sıfıra yakın istiyom. Sadece fikrinizi merak ettim f3 hakkında bilginiz varsa eğer öğrenmek istiyorum
Doğrusu ikinci el Amoled ekranlı telefonlara bakışım biraz kötü çünkü malum amoled ekranın ömrü kısıtlı ve dikkatli kullanılması gerekiyor. F3 yeterince güven vermiyorsa sıfıra yakın olan 10T'yi uygun fiyatsa direkt alırdım. Sıfıra yakın F3 olsa o değerlendirilebilir.

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Doğrusu ikinci el Amoled ekranlı telefonlara bakışım biraz kötü çünkü malum amoled ekranın ömrü kısıtlı ve dikkatli kullanılması gerekiyor. F3 yeterince güven vermiyorsa sıfıra yakın olan 10T'yi uygun fiyatsa direkt alırdım. Sıfıra yakın F3 olsa o değerlendirilebilir.
teşekkürler hocam ben düşüneyim

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Hocam cihazı aldim bootloader kapaliymis rom hiç bakamadim ama güncel global sürüm var. Cihaz aşırı hızlı ve ısınmıyor ısınma sorunu yok normal ısınmasi var çok begendim şimdilik memnunum. Teşekkürler hocam değerli fikirleriniz için

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Hocam cihazı aldim bootloader kapaliymis rom hiç bakamadim ama güncel global sürüm var. Cihaz aşırı hızlı ve ısınmıyor ısınma sorunu yok normal ısınmasi var çok begendim şimdilik memnunum. Teşekkürler hocam değerli fikirleriniz için
Global sürüm günlük kullanım için gayet iyi bir sürüm hocam. Hayırlı olsun.

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Pil fazla yer düşündüm de umdugundan iyi eea gecicektim globalde kalmaya devam edicem gibi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkürler

Cihazda tek şey sorunu yaşıyorum ne volte ne vowifi kullanamiyorum wifi seçeneği falanda açık ama çalışmıyor. Note 10 pro da ikisi sorunsuzdu . Romdan olabilir sanırım bilmiyom

Bu volte açma kod falanda denedim ama düzelmedi

volte olayını çözdüm. Bu ilk arama kodunu girmem gerekti sonrası ayarlarda volte özelliği aç/kapa yeri geldi. Sonrası bildirim panelinde logosu çıkmıyor ama birini arayınca hd yazısı çıkıyor yani arkada çalışıyormuş. Biraz rom buglu muhtemelen ya da ben cihazı 2 3 kere update ettim android yükseltme falan ondan oldu format atsam düzelebilir.

Son düzenleme:
Üst Alt