OnurSözen kullanıcısının son içeriği

1. OnurSözen

Sohbet Yurtdışı iPhone Kayıt Hakkında

Cihazı kayıt ettginiz Pasaport kimin uzerineyse onun üzerine olan hatla çalışır cihaziniz eski usül kayıt olayı yok artık eskiden herhangi bir pasaporta kayıt halinde her hatla çalışırdı cihaz malesef artık pasaport sahibinin üzerine olan hatla çalışıyor yada hiç kayıt etmeyin hat takıldıktan...
  2. OnurSözen

Yardım Android 11 e güncellenen cihazım

Yaşasın android 9 :)) Dönün abi android 9 a çiçek gibi batarya performans sorunsuz
  3. OnurSözen

Ana Başlık Mi A3 Android 11 Güncellemesini Yapmayın ! [Fixlendi]

Neden bu cihazdan kimse memnun olamıyor anlamıyorum Ben 1 seneyi geciktir kullanıyorum çokta memnunum tek sorun benim açımdan video çekerken mikrofonu çok dandik düzgün ses kaydı alamıyor .Onun harici Şiir gibi telefon :) android 10 ufak bir güncelleme geldi o abuk subuk Google Chrome de donma...
  4. OnurSözen

Yardım Facebook Messenger Bildirim gelmeme sorunu

Dostum farklı tema kullaniyormusunuz oda sorun yaratıyor eğer kullaniyorsaniz temalar bölümünden orjinal temaya donun düzelecektir .
  5. OnurSözen

Soru Mi A3 Android 10 Hk.

Dostum düşüncelerine saygı duyuyorum fakat benimde şahsi fikrim Xiaominin en sorunsuz cihazı bu tek eksisi yakınlık sensoru çok tuhaf yerde konuşma sırasında ekran acilabiliyor onun harici harika bir cihaz bana göre
  6. OnurSözen

Gcam [Türkçe] Google Kamera - Burial v9.2

Valla süper forum sitesi anında cevap ve yardım harikasınız Sağlıklı günler :))
  7. OnurSözen

Gcam [Türkçe] Google Kamera - Burial v9.2

APK yi bende bulamadım olmazki böyle :))
  8. OnurSözen

Sohbet Teşekkürler Xiaomi

Tabiki öylede ben denek olmak istemiyorum :) Sorun orda herkes kursun bi sorunları güncellenerek duzeltilsin son haline kabülüm :) Yinede teşekkürler Darısı diğer mi A3 kullanıcılarının başına :)))
  9. OnurSözen

Saolasin güzel abimmm :) 1589631030 Farkındayım ama hiç gözüm kesmiyor sıfırla bir daha uygulamaları kur falan hiç bana göre değil :))
  10. OnurSözen

Hergün bildirim gelerek beni Andorid 10 geldi diye taciz eden ,Bak bir kur pişman olmazsın ,İyi düşün ,Bence denemelisin,Ben indirdim Cihazina sen kapat aç gerisini bana bırak diye diye en sonunda dün telefon cebimdeyken kapandı bi 5 dakika mi yazısında kaldı ve sonuç benide tüm direnmelerime...
  11. OnurSözen

Yardım Mi A3 Kamerada sorun olabilir mi?

Arkadaş haklı ekranla alakası yok sebebine gelince Gcam ile resim çekince gayet iyi sonuçlar alıyorsunuz.Haliyle ekranla bir alakası olmadığı ortaya çıkıyor.Xiaomi cihazların kaderi bu hatta tüm Android cihazların kaderi bu.Gcam kurduğun an işin rengi değişiyor.
  12. OnurSözen

Rehber [Mi A3] En iyi Gcam ve ayarları

Başkan dediklerini yaptım şimdilik memnunum kameralardan sağolasın
  13. OnurSözen

Soru Mi note 3 Ekran Süresi

İmei işlemi vs yok cihaz garantili cihaz miui 10 dada böyle alıyordum ekran süresini bu sebeple bir sorayım dedim teşekkürler son 2 ay kala giderim garantiye benim merak ettigim orjinal batarya takarlarmı aslında gönderip cihazı dahada kötü hale getirmelerinden korkuyorum
  14. OnurSözen

Soru Mi note 3 Ekran Süresi

Arkadaşlar 17 aylık mi note 3 var elimde MIUI 11 kullanıyorum . Öncelikle ahizeden çıkan kısık ses bende düzeldi fakat ekran suresi sizce normalmi acaba ritzy garantisi var vereyim mi garantiye yardımcı olursanız sevinirim
  15. OnurSözen

Satış Mİ 6 6/128 Siyah Aldım Diyene 1.400 ₺

Ahmet abi candır :) Daha önce kendisinden mi5s almıştım gözü kapalı ticaret yapabilirsiniz :DD Hayırlı olsun
Üst Alt