Soru Mi A3 Android 10 Hk.

gravitist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ege
Cihazım
Mi A3
Konular
2
Arkadaşlar selamlar.

Bugün yanlışlıkla Android 10'a geçtim. 9'dan memnundum ve güncellemeye niyetim yoktu. Sanırım arkaplanda indirmişim ve geçmiş bulundum. Android 9-10 farkı ne kadar acaba beni bilgilendirir misiniz? Eğer ciddi bir performans farkı varsa Android 9'a geri dönmek isterim. Bir de bu ROM'lar neyin nesidir, neden ROM indiriyorsunuz? Bizim kullandığımız ROM sanırım STOCK Rom oluyor. Şu an Android sürümüm 10, güvenlik yamam 5 Temmuz 2020. Şu an tereddüte olma nedenim eskiden Mi A1 kullanıcısıydım ve bir güncellemeyle telefonun bütün ses performansı ve normal performansı duman olmuştu. Eğer A3'te de aynısını yaşayacaksam erken hamle yapmak en iyisi olur. Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf
Konular
48
Yaşanan sorun ilk etapta sarzin daha çabuk bitmesi . İlk zamanlar daha çabuk bitiyor lakin zamanla biraz daha iyileşsede eski performansi yakalayamiyor, diğer bir sorun gibi görünse de ekran geç algılıyor fskat herhangi bir sıkıntı olmuyor. Bana göre tek artısı ekranın üstünde ekranı açmak için geliştirilen Simge . Simgeye dokununca ekranı acabiliyirsun .birde telefon temizliği için files uygulaması var. 9 da yoktu sanırım 10 ile veya yama larla beraber geldi

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf
Konular
48
Arkadaşlar selamlar.

Bugün yanlışlıkla Android 10'a geçtim. 9'dan memnundum ve güncellemeye niyetim yoktu. Sanırım arkaplanda indirmişim ve geçmiş bulundum. Android 9-10 farkı ne kadar acaba beni bilgilendirir misiniz? Eğer ciddi bir performans farkı varsa Android 9'a geri dönmek isterim. Bir de bu ROM'lar neyin nesidir, neden ROM indiriyorsunuz? Bizim kullandığımız ROM sanırım STOCK Rom oluyor. Şu an Android sürümüm 10, güvenlik yamam 5 Temmuz 2020. Şu an tereddüte olma nedenim eskiden Mi A1 kullanıcısıydım ve bir güncellemeyle telefonun bütün ses performansı ve normal performansı duman olmuştu. Eğer A3'te de aynısını yaşayacaksam erken hamle yapmak en iyisi olur. Beni bilgilendirirseniz sevinirim.
Benim tel Garantili olduğu için rom falan yok vede anlamam o işten . Rom işini ustalar iyi bilirler

Oyla:

Pierson

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi a3
Konular
0
Hayatımda kullandığım en ama en berbat telefon..Mi A3..GM bile bundan 10 kat daha iyiydi..aptal aptal donuyor..durmadan wifiden kopuyor..klavyede donuyor..garantili TLF aldık güya..hiç ama hiç kimseye önermiyorum mi a3ü..

Oyla:

OnurSözen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiomi m5
Konular
12
Hayatımda kullandığım en ama en berbat telefon..Mi A3..GM bile bundan 10 kat daha iyiydi..aptal aptal donuyor..durmadan wifiden kopuyor..klavyede donuyor..garantili TLF aldık güya..hiç ama hiç kimseye önermiyorum mi a3ü..
Dostum düşüncelerine saygı duyuyorum fakat benimde şahsi fikrim Xiaominin en sorunsuz cihazı bu tek eksisi yakınlık sensoru çok tuhaf yerde konuşma sırasında ekran acilabiliyor onun harici harika bir cihaz bana göre

Oyla:

recepix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
MI A3
Konular
2
Kötü olan cihaz değil işletim sistemi. Custom sağlam bir rom kur bak bakalım o zaman mı A3 nasıl kral bir cihaz oluyor. Örnek olarak ben şu an havoc os kullanıyorum hatta yeni guncellemesi de bugün yayınlandı İnan eski mi A3 tem eser yok pixel cihaz gibi oldu resmen.

Oyla:

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf
Konular
48
10 geçtikten sonra sarzda azalma ve ekran geç algılama olayı oluyor . fakat zamanla şarz eskisi gibi olmasada normale dönüyor. sensör sorunu harici bir sıkıntı yok.rom işlerin den anlamam ki . garantili ise rom atılmaz . garantiyi bozar. yurtdışı tel için onlar

Oyla:

recepix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
MI A3
Konular
2
10 geçtikten sonra sarzda azalma ve ekran geç algılama olayı oluyor . fakat zamanla şarz eskisi gibi olmasada normale dönüyor. sensör sorunu harici bir sıkıntı yok.rom işlerin den anlamam ki . garantili ise rom atılmaz . garantiyi bozar. yurtdışı tel için onlar

Garanti gider ama tekrar eski haline döndürüp garantiyi devam ettirmek mümkün.

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
A3 cihazına varsa pixel experience yada evox Havoc gibi romlar yükleyin ve test edin. Cihazınız Şahlanacaktır. Android one arayüzü kullanıcıya hiç bir şey sunmuyor.

Oyla:

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf