Sohbet Teşekkürler Xiaomi

OnurSözen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiomi m5
Konular
12
Hergün bildirim gelerek beni Andorid 10 geldi diye taciz eden ,Bak bir kur pişman olmazsın ,İyi düşün ,Bence denemelisin,Ben indirdim Cihazina sen kapat aç gerisini bana bırak diye diye en sonunda dün telefon cebimdeyken kapandı bi 5 dakika mi yazısında kaldı ve sonuç benide tüm direnmelerime rağmen android 10 lu yapan Xiaomi ye Teşekkür ederim.Dip not:Her ne kadar Andorid 9 da kalmak istesem de Andorid 10 ,9 a göre daha seri geldi bana .Ve çoğu uygulama karanlık modda çalışıyor.Sadece parmak izi açılış hızı dahada yavaşlamış onun harici herşey yolunda

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Gözünüz aydın umarim ilerleyen günlerde yeni sorunları beraberinde getirmez android 10.. Tecrübelerinizi bekliyoruz bakalım :)

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Hergün bildirim gelerek beni Andorid 10 geldi diye taciz eden ,Bak bir kur pişman olmazsın ,İyi düşün ,Bence denemelisin,Ben indirdim Cihazina sen kapat aç gerisini bana bırak diye diye en sonunda dün telefon cebimdeyken kapandı bi 5 dakika mi yazısında kaldı ve sonuç benide tüm direnmelerime rağmen android 10 lu yapan Xiaomi ye Teşekkür ederim.Dip not:Her ne kadar Andorid 9 da kalmak istesem de Andorid 10 ,9 a göre daha seri geldi bana .Ve çoğu uygulama karanlık modda çalışıyor.Sadece parmak izi açılış hızı dahada yavaşlamış onun harici herşey yolunda
Android güncellemesinden sonra cihazı sıfırlamanızı öneririm hocam.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hayırlı olsun sevindim ;) Yakında Youtube kanalında bir inceleme bekleriz o zaman Yes~~

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Hayırlı olsun, evet hızlı ancak parmak izi bayağı yavaş

OnurSözen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiomi m5
Konular
12

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Parmak izini silip yeniden kaydederek yeniden deneyin bi

Rolnes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi Note3
Konular
5
Daha yavaş şarj olduğunu düşünüyorum.

Title menunun siyah olması ve yine bu menude çalan parçayı çubuk üzerinde belli bir saniyeye alma işlevi çok hoş.

Ancak Bluetooth tarafında bariz bir sorun var; Android 9'da yan odada çalışan kulaklık şu anda iki adım attığımda bağlantı sorununa mukabil cızırtı ve seste atlamalar yapıyor...

Üst Alt