morwoss kullanıcısının son içeriği

1. morwoss

Yardım Navigasyon problemi

Konumla alakalı herşeyi aktif edin hocam. Uygulamanın Wifi ve mobıl verı ozellıgınıde açın. Gps mps ne varsa aktif edin. Gecte olsa hareket sağlanır. Bugün bende aynı sorunu yaşadım google harıtalar uygulamasında once ılerlemedı kapatıp açtım sonrada gecıkerekte olsa hareket etti.
  2. morwoss

Yardım staların görüşlerine ihtiyacım var

Duymamıs olayım lutfen rıca ediyorum. Tabii mi6.
  3. morwoss

Yardım Terimlerin Türkçe Karşılıkları

Bunları skip geçelim hocam
  4. morwoss

Yardım Terimlerin Türkçe Karşılıkları

Aynen oyle katılıyorum :P
  5. morwoss

Soru Tarayıcıdan atma sorunu

Chrome ıyı hos ama cok yıyo performanstan.daha hafıf tarayıcıları denersenız belkı atmaz.
  6. morwoss

Mozılla dolphın gıbı farklı tarayıcılar denesenız
  7. morwoss

Tarayıcı versıyonlarından bıle kaynaklanabılır hocam
  8. morwoss

Şarj durumunun yüzde %99 dolması

Kendın calıp kendin oynamıssın hocam :D ısınma sorunu hızlı sarj etmesınden kaynaklanan doğal bır durum. (Hızlı sarj özelliği varsa ) Yuzde yuz olmaması daha dogrusu gorunmemesı akıllı telefonların ortak özelliği. Fullenınce akım almayı keser ve sarjdayken 99-100 arası gıdıp gelır. Eger...
  9. morwoss

Yardım Mi6 pil tasarrufu yöntemi

soldakı menu tuşuna basılı tutup saga dogru cek acılsınmı dıye soracaktır. Bıkac kere dene basaracaksın :D Yukardada dendiği gibi :D
  10. morwoss

Arkaplan derken uygulamaya tıkladıgınızda çalışır hepsi sıkıntı olmaz. Mesela bir oyun yukledınız o oyun ızınler geregı default olarak arkaplanda ramden yemeye devam eder sız farkında olmazsınız ama arkaplanda calısmasını kapatırsanız sadece sız tıkladıgınızda çalışır. Isınız bıtınce...
  11. morwoss

Sarj 99da kalma olayı akıllı telefonların ortak özelliği "akıl"larından kaynaklanıyo. Pıl tasarrufuna gelince uygulamaların tek tek ızınlerını kontrol edıp arkaplanda başlat izinlerini dısable yaparsan ıyı olur.arkaplanda çalışmamıs olurlar ramden ve pilden yemezler. Buradan paylasılan klavye...
  12. morwoss

Yardım Xiaomi Mi 6 Güncelleme

global romları sistem güncellemesi kısmından hiçbir şeye ihtiyaç duymadan direk indirebilirsin hocam
  13. morwoss

Yardım Xiaomi Mi 6 Güncelleme

Öncelikle cevap degıl tavsıye verecegın hocam. Eger ugrasmadan rom atmak istiyosan hıc o topa gırme çünkü diyelim senın dedıgıb gıbı kolay yoldan attın ıyı hoş devam edıyosun. Ama o romlar global olmadıgı ıcın ıllakı ugrasacagın bırseyler çıkaracaktır. Once detayları ogren ugras emek ver sonra...
  14. morwoss

Yardım Xiaomi Mi 6 99 şarjda kalıyor

Onlar akıllı bu cok akıllı :D
  15. morwoss

Yardım Forumdan birisine Msj yollama

pc versiyonunde sağ üstte mesaj kutusu var ona tıkla , yine sağ altta yeni mesaj oluştur de katılımcı seç mesajını yaz olay tamam. mesela şimdi ben bu yorumu yazdığımda resmimin altında özel mesaj yazacak onada tıklayabilirsin :)
Üst Alt