Yardım Xiaomi Mi 6 Güncelleme

Erenayk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Joseph
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
5
Merhaba forum şimdi sorum açık ve net ilk xiaomi telefonum bilgisizim. Hepsiburadadan aldığım ve global stable rom ile gelen cihazıma zart zurt seyler indirmeden bootloaderi falani filani ugrasmadan beta rom indirebilirmiyim. Örn miui 9 beta. Direk ota olarak internetten official sitesinden. Teşekkürler

morwoss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BUĞRA
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
1
Öncelikle cevap degıl tavsıye verecegın hocam. Eger ugrasmadan rom atmak istiyosan hıc o topa gırme çünkü diyelim senın dedıgıb gıbı kolay yoldan attın ıyı hoş devam edıyosun. Ama o romlar global olmadıgı ıcın ıllakı ugrasacagın bırseyler çıkaracaktır. Once detayları ogren ugras emek ver sonra atıl rom olaylarına yoksa başın ağrır.
Bır kac gun bekle mıuı9 gelıyo global kararlı onu yükle temızınden

Oyla:

Erenayk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Joseph
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
5
Öncelikle cevap degıl tavsıye verecegın hocam. Eger ugrasmadan rom atmak istiyosan hıc o topa gırme çünkü diyelim senın dedıgıb gıbı kolay yoldan attın ıyı hoş devam edıyosun. Ama o romlar global olmadıgı ıcın ıllakı ugrasacagın bırseyler çıkaracaktır. Once detayları ogren ugras emek ver sonra atıl rom olaylarına yoksa başın ağrır.
Bır kac gun bekle mıuı9 gelıyo global kararlı onu yükle temızınden
Tamam bak demek istediğim bu atılmak istemiyorum zaten sıkıntı orda. Global miui 9 çıktığında ben ayriyeten bişey yüklemeden direk updater ımdan güncelleme yapabilecek miyim?

Oyla:

morwoss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BUĞRA
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
1
Tamam bak demek istediğim bu atılmak istemiyorum zaten sıkıntı orda. Global miui 9 çıktığında ben ayriyeten bişey yüklemeden direk updater ımdan güncelleme yapabilecek miyim?

global romları sistem güncellemesi kısmından hiçbir şeye ihtiyaç duymadan direk indirebilirsin hocam

Oyla:
Üst Alt