merttamer kullanıcısının son içeriği

1. merttamer

MIUI 13 Miui 13 By Ondroid - Android 12 - Port Rom

Emrespect hocam rom ve magisk i indirdim. Dfe ne oluyor, kurmak zorunlu mu? Yandex e kayit şartı vardı uğraşmak istemedim açıkçası. Ne işe yarıyor bu dfe dosyası? Teşekkür ederim.
  2. merttamer

Yardım vanced benzeri uygulama

Önce hangisi kuruluyor hocam? YouTube Pro ve micro g var iki indirme olarak.
  3. merttamer

Yardım vanced benzeri uygulama

Ben de neden sunucu hatası verdi diye yeniden flaslayordum vanced ı. Yazık oldu. Çare bulmak gerek zira reklamlısı çekilmiyor.
  4. merttamer

MIUI 12.5 Mi̇ 9T/K20 OneOS MIUI 12.5 Android 11 21.11.3(Stabil Sürüm)

Ben de takipteyim açıkçası.
  5. merttamer

Yardım Mi 9T/K20 Rom önerisi?

Takip... Eu Beta dayım. Sürekli güncellemek magisk ve modül yüklemek yoruyor. Eu Stabil ne alemde acaba?
  6. merttamer

Bende söz ettiğiniz sorunlar yok. Arayüz ve uygulamalar haliyle az ağır sanki ancak kullanıma engel sorun göremedim.
  7. merttamer

cagri0102 hocamında ifade ettiği gibi play store dan Termux indirip, su -c "settings put secure qs_media_resumption 0" Komutu girip enter deyip çıkıyoruz. Bende sorun yok şu an.
  8. merttamer

Son iki güncellemeden sonra kilit ekraninda YouTube son izlenen bildirimi kalıcı oluyor. Siliyorum, sonra yine aynı bildirim devam ediyor. Sorunu bir tek ben mi yaşıyorum? YouTube ayarlarindan kapatayım bildirimi diyorum ama bu defa video düşmez bildirim olarak.
  9. merttamer

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

Hayırlı Ramazanlar... Şimdiden afiyet olsun.
  10. merttamer

Efsane Masik vardı güncelleme kesildi ve wifi kopmalari derken daldan dala atlıyoruz rom için. Mi globe dayim ve memnunum ancak bunu da indirdim ve en kisa sürede geçmeyi düşünüyorum. Haftalik güncelleme vs. zor oluyor her defasinda root, magisk falan kurmak ... Emeğinize sağlık tekrardan...
  11. merttamer

Rom Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.6.23 Mi-Globe ROM

Açikcasi son 10 gündür kullanıyorum ve memnunum. Eu stabilden stabil olduğu kesinclap~~clap~~
  12. merttamer

Mix dosya yöneticisi ki kurulu geliyor romda. O yoksa normal dosya yöneticisinden uygulayinız yukarda ifade ettiğim işlemi.
  13. merttamer

Romla beraber gelen Dosyalar uygulaması (açık mavi renkli dosya yöneticisi) problemli ve sistem dosya yönetimi olarak da sanirim varsayılan ayarda. Magisk o yuzden ulaşamıyor hafizaya. Mix dosya yoneticisinden bu problemli uygulamayı orangafox un gorebilecegi bir yere mesela dowload ya da...
  14. merttamer

MAD1453 hocam, Orangefoxtan Dosyalar denen uygulamayı sildim ve sorun düzeldi. Dolby Atmos ve diger flaslamam gereken dosyaları yüklü diğer dosya yöneticilerinden secip kurabiliyorum. ilginiz için sağ olun saygılarımla.
  15. merttamer

Miu file ex.. dosyasiyla ilgili bir işlem yaptigimi hatırlamıyorum hocam. Sorun duzelsin diye linkteki romu direkt tekrardan indirip 2 wipe ile tekrardan kurdum ama sorun devam ediyor. Dediğiniz dosya yonetici de var ama magisk her ne hikmetse Dosyalar uygulamasini varsayip ordan devam ediyor ve...
Üst Alt