mert081 kullanıcısının son içeriği

1. M

Rom Redmi Note 8 Pro Global Kararlı V12.0.2.0.QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Merhabalar bu sürümü cihaza gelen güncelleme ile yükledim sonrasında telefonu sıfırladım fakat ayarlara animasyon yazıp çıkan seçenekten animasyonları el ile kapattım yinede cihaz animasyon yapmaya çalışıyor gibi sanki bir bug var bir ana ekrana tıkladığımda yada cihazın kilidini açtığımda çift...
  2. M

Soru Güncellemeden sonra yedek geri yükleme

Mi hesabı kullanmayı tercih etmiyorum hocam uygulamayı yedeklemesine çok gerek yok zaten sıfırlanması iyidir sadece düzenim ayarlarım gitmemesi için istedim Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. M

Evet hocam zaten cihazdaki tüm klasörleri formattan önce alıyorum bilgisayara. Sadece uygulama ve ekran düzeni olduğunu da yedek alırken söylüyor hocam teşekkürler sadece ayarlar düzen vs uğraştırıcı geliyor o yüzden böyle birşey yapmayı düşündüm daha önce hiç yapmadığım için problem yaşar mıyım...
  4. M

Merhabalar redmi note 8 pro cihazımı ilk aldığımda ilk güncellemesini yapıp cihaza format atıp kullanmaya devam etmiştim. Bir hafta sonra 06 lı sürüm geldi. Güncellemedim uzun bir süre. Sonunda dün güncelledim, format atmadım. Fakat pil kullanımında bir artış oldu. Sormak istediğim cihazın kendi...
  5. M

Soru Xiaomi Redmi Note 8 Pro Android 10 Hk.

O zaman android 10 olan güncellemeyi bekleyeceğim. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. M

Türkiye cihazı ama 50 ye yakın uygulama kullanıyorum yüklemekten yoruldum bir süre kalsın şuanda bir sorun yaşamıyorum zaten. Şeyi merak ediyorum android 10 gelince direk olarak 10 a yüksekte bilecek miyim yoksa sırayla iki güncelleme mi yapacağım. Önce 11.0.6 sonra android 10 şeklinde gelen...
  7. M

Ben cihaz seçeneklerinden fabrika ayarlarına döndür yaptım bir kez ilk güncellemesini attım bir kaç gün sonra 11.0.6 geldi fakat baktım sorun yaşayanlar var ne olur olmaz diyerek güncellemedim. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. M

Bende de aynı şekilde sürüm mevcut fakat güncelleme yapmadım. Kesin olarak 10 a geçildi ise güncellemek istiyorum. Bilgisi olan bildlgilendirirse sevinirim Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. M

Yardım GBWhatsApp

Merhabalar GBWhatsapp 8.25 pro sürümünü kullanıyorum. Hiçbir sticker uygulaması ile sticker ekleyemiyorum. "Whatsappa eklenirken bir sorun oluştu." hatası veriyor. Aynı gbwhatsapp uygulamasını başka bir arkadaşım Samsung s7 edge telefonunda play store üzerinden yüklediği sticker.ly uygulaması...
  10. M

Yardım GbWhatsapp

Durumu aynı sürümü kullanan başka bir arkadaşımın cihazından denedim ve onda sorunsuz şekilde sticker eklenebiliyor. Onun cihazı Samsung s7 edge. Kullandığım apk sorunlu olabilir deyip ondan uygulama paylaş yöntemi ile apk dosyasını alıp kendi cihazıma kurdum ama "whatsappa eklenirken bir sorun...
  11. M

Yardım WhatsApp kamera problemi

Aynı sorun bende de mevcut özellikle ön kameradan video çekmeye çalıştığımda neredeyse tamamen siyah ekran oluyor. Sürüm: MIUI GLOBAL 11.0.2.0 Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. M

Yardım GbWhatsapp

Olur hocam Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. M

Yardım GbWhatsapp

Aero farklı geldi bana arayüz olarak buna zor alıştım ya. Aeroda sticker maker kullanabiliyor musun? Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. M

Yardım GbWhatsapp

Hocam şuanda normal bir şekilde kullanabiliyorum bendeki sürümü tek sıkıntım sticker olayı. Bendeki sürümü GBWA 8.25 Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. M

Yardım GbWhatsapp

Merhabalar GBWhatsapp kurucusu desteğini çekmiş olduğu halde kullanmaya devam ediyorum alıştığım için son sürümünü kullanıyorum. Bir sorunum var ne yaptıysam ne ettiysem bir türlü sticker ekleyemedim. Gbwa üzerinden önerdiği bir uygulama var "Gbwa sticker maker 2.0" adında fakat sticker eklemeye...
Üst Alt