Soru Xiaomi Redmi Note 8 Pro Android 10 Hk.

• Konbuyu başlatan Slaps
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 75
  • Görüntüleme 6K

Slaps

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
14
Merhabalar arkadaşlar bu cihazın uzun zamandır android 10 almasını bekliyorum. Haberleri Takip Etmekteyim. Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar için android 10 dağıtımına başlanmış sanırım. Haberlerde görmekteyim MIUI Global 11.0.6 l Kararlı (PGGMIXM) alan telefonlar android 10 alacak mı ? Yanıtlarsanız sevinirim arkadaşlar Çünkü Bu Güncelleme Yeni geldi telefona. Yanıtlarınızı beklemekteyim.

mert081

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
GMD Elite
Konular
5
Merhabalar arkadaşlar bu cihazın uzun zamandır android 10 almasını bekliyorum. Haberleri Takip Etmekteyim. Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar için android 10 dağıtımına başlanmış sanırım. Haberlerde görmekteyim MIUI Global 11.0.6 l Kararlı (PGGMIXM) alan telefonlar android 10 alacak mı ? Yanıtlarsanız sevinirim arkadaşlar Çünkü Bu Güncelleme Yeni geldi telefona. Yanıtlarınızı beklemekteyim.
Bende de aynı şekilde sürüm mevcut fakat güncelleme yapmadım. Kesin olarak 10 a geçildi ise güncellemek istiyorum. Bilgisi olan bildlgilendirirse sevinirim

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F5
Meslek
Ticaret
Konular
20
Halen 9 da. Banada geldi 11.0.6 yukledim. Ardinda hard format ettim . Şuan telefon mukemmel oldu . Ama hard reseti 3 kere ust uste atin sonra teemiz bir kurulum yapin . Ben gelsede android 10u bi muhdet yuklemeyecegim.

mert081

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
GMD Elite
Konular
5
Halen 9 da. Banada geldi 11.0.6 yukledim. Ardinda hard format ettim . Şuan telefon mukemmel oldu . Ama hard reseti 3 kere ust uste atin sonra teemiz bir kurulum yapin . Ben gelsede android 10u bi muhdet yuklemeyecegim.
Ben cihaz seçeneklerinden fabrika ayarlarına döndür yaptım bir kez ilk güncellemesini attım bir kaç gün sonra 11.0.6 geldi fakat baktım sorun yaşayanlar var ne olur olmaz diyerek güncellemedim.

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F5
Meslek
Ticaret
Konular
20
Ben cihaz seçeneklerinden fabrika ayarlarına döndür yaptım bir kez ilk güncellemesini attım bir kaç gün sonra 11.0.6 geldi fakat baktım sorun yaşayanlar var ne olur olmaz diyerek güncellemedim.

Turkiye cihazi ise yukle korkma . Hard reset muhakak 3 kere üst üste at sonra temiz kurulum yap . Mis gibi oldu benimki jet gibi oldu anlamadim masallah .

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Arkadaşlar 11.0.2.0 sürümü Android 10 geri kalan 9
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Turkiye cihazi ise yukle korkma . Hard reset muhakak 3 kere üst üste at sonra temiz kurulum yap . Mis gibi oldu benimki jet gibi oldu anlamadim masallah .
Hard reset nasıl atılır ben hiç rootsuz cihaz kullanmadım twrp den sıfırladım metak ettim

mert081

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
GMD Elite
Konular
5
Türkiye cihazı ama 50 ye yakın uygulama kullanıyorum yüklemekten yoruldum bir süre kalsın şuanda bir sorun yaşamıyorum zaten. Şeyi merak ediyorum android 10 gelince direk olarak 10 a yüksekte bilecek miyim yoksa sırayla iki güncelleme mi yapacağım. Önce 11.0.6 sonra android 10 şeklinde gelen güncelleme şeklinde.

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F5
Meslek
Ticaret
Konular
20
Türkiye cihazı ama 50 ye yakın uygulama kullanıyorum yüklemekten yoruldum bir süre kalsın şuanda bir sorun yaşamıyorum zaten. Şeyi merak ediyorum android 10 gelince direk olarak 10 a yüksekte bilecek miyim yoksa sırayla iki güncelleme mi yapacağım. Önce 11.0.6 sonra android 10 şeklinde gelen güncelleme şeklinde.

En son ne gonderildiyse ota yolundan o gelir

sadecebiri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
elife e7
Konular
14
arkadaşlar... redmi not 8 pro geliştiricileri mart ayı içerisinde güncelleme geleceğini dile getirmişler... twitter üzerinde görmüştüm bir hafta önce...

Üst Alt