Soru Xiaomi Redmi Note 8 Pro Android 10 Hk.

• Konbuyu başlatan Slaps
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 75
  • Görüntüleme 6K

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
MONAR VE Slaps gereksiz tartışıyorsunuz. Ekran görüntüsünü başka bir arkadaş attı. Yanlış anlama yaşadınız sadece.
Ayrıca gelen cihaz hangi sürüm bunuda bilmiyoruz zaten dağıtım başlamıştı. Globalde yoktu ona geldiyse devam eder.

Canerin.jurnali

Son fırtına bükücü
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Xiaomi max 2
Meslek
3. Kaptan
Konular
9
A
MONAR VE Slaps gereksiz tartışıyorsunuz. Ekran görüntüsünü başka bir arkadaş attı. Yanlış anlama yaşadınız sadece.
Ayrıca gelen cihaz hangi sürüm bunuda bilmiyoruz zaten dağıtım başlamıştı. Globalde yoktu ona geldiyse devam eder.
Global kararlı kullanıyorum tahminimce 1 hafta içerisinde herkese gelmiş olur

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
A

Global kararlı kullanıyorum tahminimce 1 hafta içerisinde herkese gelmiş olur
İşte beklenen cevap bu. Hayırlı olsun o zaman. Yükleme yaptığınız zaman. Gördüğünüz değişimleri paylaşırsanız seviniriz

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Türkiye cihazı ama 50 ye yakın uygulama kullanıyorum yüklemekten yoruldum bir süre kalsın şuanda bir sorun yaşamıyorum zaten. Şeyi merak ediyorum android 10 gelince direk olarak 10 a yüksekte bilecek miyim yoksa sırayla iki güncelleme mi yapacağım. Önce 11.0.6 sonra android 10 şeklinde gelen güncelleme şeklinde.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
En son ne gonderildiyse ota yolundan o gelir
Hayır, OTA ile gelen güncellemelerde sadece değişen dosyalar gönderilir. Dolayısıyla Full rom olmadıkça OTA üzerinden gelen birkaç yüz MB'lık güncellemeler belli koşullar altında ve sırayla yüklenebilirler. Eğer arada verilmiş OTA güncellemeler varsa hepsini sırayla en başından sonuna doğru tek tek yüklersiniz. Sadece Full romlarda tüm dosyalar zaten verildiği için yüklü roma bakılmaksınız yüklenebilir.

Üst Alt