Yardım GbWhatsapp

mert081

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
GMD Elite
Konular
5
Merhabalar GBWhatsapp kurucusu desteğini çekmiş olduğu halde kullanmaya devam ediyorum alıştığım için son sürümünü kullanıyorum. Bir sorunum var ne yaptıysam ne ettiysem bir türlü sticker ekleyemedim. Gbwa üzerinden önerdiği bir uygulama var "Gbwa sticker maker 2.0" adında fakat sticker eklemeye çalıştığımda hata veriyor. Alternatif birçok şey denedim beceremedim. Çok canımı sıkıyor bilen kullanan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nevermind3452

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Güven
Cihazım
Note 11 Pro
Meslek
Mekatronik
Konular
34
GBwaa güncelleme vermedi uzun zamandır eski sürümlerde güncelleme istiyor areowaa geçiş yaptim hocam

mert081

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
GMD Elite
Konular
5
GBwaa güncelleme vermedi uzun zamandır eski sürümlerde güncelleme istiyor areowaa geçiş yaptim hocam
Hocam şuanda normal bir şekilde kullanabiliyorum bendeki sürümü tek sıkıntım sticker olayı. Bendeki sürümü GBWA 8.25

cemturan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Aero kullanın hocam

mert081

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
GMD Elite
Konular
5
Aero kullanın hocam
Aero farklı geldi bana arayüz olarak buna zor alıştım ya. Aeroda sticker maker kullanabiliyor musun?

cemturan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Aero farklı geldi bana arayüz olarak buna zor alıştım ya. Aeroda sticker maker kullanabiliyor musun?

Hocam arayüz aynı yapabiliyorsunuz, temalardan orjinal temayı indirin
Sticker ile uğraşmıyorum fakat uygulamada gözüme çarpmıştı sizin için tekrar kontrol edeyim

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
iyi geceler
daha önce gbwhatsapp ve whatsapp plus kullanıdm
son zamanlarda hep bi banlanma muhabbeti olduğu için silmiştim gördüğüm kadarıyla banlanmıyorsunuz tekrar dönmeyi düşünüyorum aero whatsapp , gb ile aynı özelliklerde mi ve banlanma muhabbeti var mı?

mert081

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
GMD Elite
Konular
5
Hocam arayüz aynı yapabiliyorsunuz, temalardan orjinal temayı indirin
Sticker ile uğraşmıyorum fakat uygulamada gözüme çarpmıştı sizin için tekrar kontrol edeyim
Olur hocam

mert081

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
GMD Elite
Konular
5
Merhabalar GBWhatsapp kurucusu desteğini çekmiş olduğu halde kullanmaya devam ediyorum alıştığım için son sürümünü kullanıyorum. Bir sorunum var ne yaptıysam ne ettiysem bir türlü sticker ekleyemedim. Gbwa üzerinden önerdiği bir uygulama var "Gbwa sticker maker 2.0" adında fakat sticker eklemeye çalıştığımda hata veriyor. Alternatif birçok şey denedim beceremedim. Çok canımı sıkıyor bilen kullanan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Durumu aynı sürümü kullanan başka bir arkadaşımın cihazından denedim ve onda sorunsuz şekilde sticker eklenebiliyor. Onun cihazı Samsung s7 edge. Kullandığım apk sorunlu olabilir deyip ondan uygulama paylaş yöntemi ile apk dosyasını alıp kendi cihazıma kurdum ama "whatsappa eklenirken bir sorun oluştu" hatası alıyorum hala. Play store da bulunan sticker ly uygulaması ile onun cihazında ekleme yaparken bende hata veriyor. Sticker ve gbwa uygulamalarinin tüm izinlerini özellikle izin ver olarak değiştirip pil tasarrufu modunu kısıtlama yok olarak ayarladığım ve 4 - 5 kez denediğim halde sonuç değişmedi. Sms gönderme sınırı verdiği için durmak zorunda kaldım. Böylesine aptalca bir hata ile neden karşılaştığıma anlam veremiyorum. Uygulama aynı sürüm aynı sticker uygulaması aynı tüm izinler var. Sorun nerde olabilir.

iremse

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İrem
Cihazım
Samsung Galaxy
Konular
0
Durumu aynı sürümü kullanan başka bir arkadaşımın cihazından denedim ve onda sorunsuz şekilde sticker eklenebiliyor. Onun cihazı Samsung s7 edge. Kullandığım apk sorunlu olabilir deyip ondan uygulama paylaş yöntemi ile apk dosyasını alıp kendi cihazıma kurdum ama "whatsappa eklenirken bir sorun oluştu" hatası alıyorum hala. Play store da bulunan sticker ly uygulaması ile onun cihazında ekleme yaparken bende hata veriyor. Sticker ve gbwa uygulamalarinin tüm izinlerini özellikle izin ver olarak değiştirip pil tasarrufu modunu kısıtlama yok olarak ayarladığım ve 4 - 5 kez denediğim halde sonuç değişmedi. Sms gönderme sınırı verdiği için durmak zorunda kaldım. Böylesine aptalca bir hata ile neden karşılaştığıma anlam veremiyorum. Uygulama aynı sürüm aynı sticker uygulaması aynı tüm izinler var. Sorun nerde olabilir.

Sorunun tamamen aynısını AERO da yaşıyorum.Gerçekten sinirlerim bozuldu.Aeronun kendi önerdiği go sticker uygulamasını da indirdim yine aynı hata...

Üst Alt