hariciyeci kullanıcısının son içeriği

1. hariciyeci

Yardım Aramalar Bazen Gelmiyor

Evet, imei işlemli. Sahibinden.com sitesinde dolphin eticaret diye birinden aldım 2 adet. İkisinde de aynı sorun oldu. Birinin hattını türkcell yapınca sorun kalmadı. Diğeri vodafoneda aynı sorunu yaşıyorum. Ben vodafonela alakalı olduğunu düşünmüştüm.
  2. hariciyeci

Yardım Aramalar Bazen Gelmiyor

Çözüm bulabildiniz mi Hocam? Ben de uzun zamandır aynı sorunu yaşıyorum. Üstelik ben de orjinal rom yüklü. Ama vodafone hattım var. Sanki vodafone kaynaklı gibi geldi bana da.
  3. hariciyeci

Yardım Redmi note 6 Pro şebeke sorunu

Bu soruna çözüm bulan var mı? Benim telefonu arayanlar hala ulaşılamıyor uyarısı veriyor? Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. hariciyeci

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Evet, şimdi gördüm. Kırmızı telefonda kırmızı led neredeyse hiç farkedilmiyor. Olmasa daha iyi olurmuş. Teşekkür ederim cevabınız için.
  5. hariciyeci

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Merhaba Arkadaşlar Mi 9T modelinde led bildirim ışığı var mı? İki aydır kullanıyorum. Webde led bildirim ışığının varlığından bahsediliyor. Ancak ben bulamadım. Varsa nasıl aktif edileceğini tarif edebilir misiniz.
  6. hariciyeci

Yardım Redmi note 6 pro (Gelen aramaları direkt meşgule atıyor)

Bu soruna çözüm üretebilmiş olan var mı? Hala aynı sorunu yaşıyorum.
  7. hariciyeci

Ana Başlık [İNCELEME] Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global - ANA KONU İnceleme ve Teknik Özellikler

Merhaba Arkadaşlar bugün internet üzerinden sipariş ettiğim redmi note 6 pro 4/64 telefon elime ulaştı. Telefonun hindistan versiyonu gönderilmiş. Şarj aleti bir enteresan. Yanında dönüştürücü gönderilmiş, ama bunu dönüştüremiyor (Çin versiyonuna uygun olanından). Sormak istediğim; 1- Yukarıda...
  8. hariciyeci

Sohbet Dolphin E-Ticaret

Bugün bu satıcıdan ikinci alışverişi de yaptım. Kapıda k kartı ile ödeme yaptım. Yine sıkıntısız bir alışveriş oldu. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. hariciyeci

Sohbet Dolphin E-Ticaret

Kargo kapıda ödeme bedeli 25 TL
  10. hariciyeci

Sohbet Dolphin E-Ticaret

Evet basit sıradan bir kulaklık
  11. hariciyeci

Sohbet Dolphin E-Ticaret

Hayırlı olsun kardeşim Güle güle kullanın [emoji846] MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. hariciyeci

Sohbet Dolphin E-Ticaret

Oldukça güzel sorunsuz çalışıyor. Güvenle Dolphin E-ticaret... [emoji2][emoji2][emoji2] MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. hariciyeci

Sohbet Dolphin E-Ticaret

Amin inşallah MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. hariciyeci

Sohbet Dolphin E-Ticaret

Çift IMEI kayıtlı. Şu ana kadar hiçbir sorun görmedim. ... İyi dilekleriniz için teşekkürler [emoji106][emoji106][emoji106] MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt