Yardım Redmi note 6 pro (Gelen aramaları direkt meşgule atıyor)

Vakunis32

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ikb
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
22
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Rom yükleme yapmadım
Telefon Modeli
Redmi note 6 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar merhaba, redmi note 6 pro cihazimi 1 haftadır kullanıyorum, cihaz performans ve batarya olarak fiyatına göre çok tatmin edici, lakin birkaç gündür aralıklarla gelen aramaları direkt meşgule atıyor ve hat düşmüyor, şebekeden olabilir diye GSM operatörünü aradım gerekli kontrolleri yaptım şebekeden değil.
Gün içinde ara sıra gelen aramaları otomatik boşa atıyor hiç calmadan ben sadece gelen arama bildirimine bakarsam görebiliyorum ve işim gereği büyük bir sorun benim için nasıl hal edebilirim
LÜTFEN YARDIMCI OLUN.
Cihaz: Redmi note 6 pro 4/64
Sürüm: MIUI 10.2.2.0

Vakunis32

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ikb
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
22
Arkadaşlar 10.2.2.0 sürümünden düşün düşmek için yapmanız tek gereken şey internetten düşük sürümünü zip şeklinde indirin ardından telefondan güncelleme kısmına gelip MIUI yazısına 10 kere seri şekilde basın gelişmiş güncelleme seçenekleri açılacak sağ üstten girin orda elle yükle gibi bir şey var ordan indirdiğiniz güncellemeyi yükleyin. NOT: Yaparken tüm şifrelerinizi kaldırın telefondan.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Dostum dediğin gibi miui yazısına tikmadim ek olarak "güncelleme paketini seçin" diye bir seçenek çıktı oraya tıklayınca da dosyalarıma yönlendiriyor.
Sözünü ettiğin zip dosyasını indirmek yeterli mi yani bu güncelleme paketini seçin seçeneğinden o dosyayı tıklamak yeterli mi yoksa zipten çıkarmak mi lazım ?
Birde güvenilir güncelleme sürümü nereden bulabiliriz ?
Son olarak şifrelerinizi kaldırın telefondan demişsin ne demek istediğini tam olarak anlayamadım

Oyla:

aoguz76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 6 pro
Konular
0
10 gun once aldığım note 6 pro da aynı sorun bende de var. Meşgule atiyor. Bazen konusurken kapatıyor. Parmak izi veya tusla ekranın acilmasi 2 3 saniye suruyor. Sürüm dusurmek icin fabrika ayarlarina geri donsek sifirdan guncelleme yapmasak olur mu.

Oyla:

gokhankocabay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
0
Fabrika ayarlarına donsenizde muhtemelen aynı versiyonda kalacaktır.Ben aynı hataları betaya geçerek çözdüm , şu an hiç bir sıkıntı yok çok memnunum.Yada bir sonraki güncellemeyi bekleyeceksiniz, muhtemelen onunla çözümlenecektir.

Oyla:

aoguz76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 6 pro
Konular
0
Teşekkür ederim cevabin icin. Beta ya nasil gecebilirim. Bu konuda da bilgi verirseniz cok memnun olurum.

Oyla:

hariciyeci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
HARİCİYECİ
Cihazım
Mİ5S-4-128
Konular
1
Bu soruna çözüm üretebilmiş olan var mı?
Hala aynı sorunu yaşıyorum.

Oyla:
Üst Alt