Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Mi 9T Pro / K20 Pro Sizce Nasıl ?

• Mükemmel. Herşeyi ile Çok Memnunum. Tavsiye ederim.

• Fiyatına ve performansına göre alınabilecek bir telefon.

• Beklentilerimi karşılamadı. Memnun kalmadım.

• Henüz araştırıyorum.Karar aşamasındayım.

• Kararsız kaldım.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Tecnics07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
2
Hocam selam, şuan Mi 9T Pro cihazım da 10.3.2.0 MIXM versiyonu kullanıyorum amacım Globel kullanmak fakat EEA versiyon Avrupa yasaları için son kullanıcı haklarına göre daha iyiyse, EEA versiyonu kullanmak istiyorum... Global ile arasında Stabilize ve Battery olarak bir sıkıntısı yok sanırım? Birde Global veya EEA versiyonda hangisi daha iyi ve hızlı Fixleniyor? Sanırım EEA daha kararlı gibi...

atak946

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
5
hocam konuya hakim değilim o yüzden tam anlayamadım. k20 proyu 9t pro olarak mı gösteriyor rom atınca?
Hocam eğer global rom kullanırsanız cihaz mi 9t pro olur, eğer diğer rom lari kullanırsanız cihaz k20 pro olarak görünür (ayarlar, cihaz bilgilerinde)

Yani cihaz ne olursa olsun içinde ki rom neyse cihazı tüm heryerde farklı görürsün.

Benim cihazım mi 9t pro mesela eu veya miroom yükleyince k20 pro olarak görünüyor heryerde ama global rom yükleyince mi 9t pro olarak görünüyor.

Bunun sebebi şu global rom mi 9t pro için avrupa versiyonu.

k20 pro ise hindistan ve çin sürümü, global dışındaki romlar da Hindistan ve Çin tabanlı.

Bu yüzden cihaz da bu duruma göre görünüyor.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Merhaba arkadaşlar biraz önce İzmir optimum mi store de kendi k20 pro telefonum ile mi9t pro telefonun karşılaştırmasıni yaptım kameraları arasında dünya kadar fark var bence açık ara k20 pro önde bunu test ederken kendim k20 pro kullanıyorum diye söylemedim oradaki müşterilere sordum iki herkes k20 pro yu beğendi açılıp kapanma hızı olsun işlem hızı olsun k20 pro bence daha iyi henüz almamış arkadaşlar iki telefonuda karşılaştırıp alsa daha iyi olur bence ve etiket fiyatı 4500 lira idi ben 2500 TL ye aldım.

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İki cihazdada aynı kamera var. Arada ki yazılım veya güncellemeden dolayı öyle olmuştur. Normal şartlarda ikisi de aynı

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Hocam peki 6/128 ve 8/128 arasında çok performans farkı olur mu K20 Pro da?
Hissedilir hiçbir fark olmaz. 6gb Ram de 8 GB Ram de tam kapasite kullanılamıyor zaten bizler tarafından, tüm uygulanmaları açsak hepsi arka planda dursa da böyle. 4gb Ram bile bugün %90 kişiye fazlasıyla yetiyor

S

Silinen üye 107783

Guest
Hissedilir hiçbir fark olmaz. 6gb Ram de 8 GB Ram de tam kapasite kullanılamıyor zaten bizler tarafından, tüm uygulanmaları açsak hepsi arka planda dursa da böyle. 4gb Ram bile bugün %90 kişiye fazlasıyla yetiyor

Kullandığım cihaz Mi 9T K20 Pro'ya geçeceğim ama sadece işlemci farkı için geçmek mantıklı mı bilmiyorum. O yüzden ram ciddi anlamda fark etmiyorsa geçmekte mantıksız gibi

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Kullandığım cihaz Mi 9T K20 Pro'ya geçeceğim ama sadece işlemci farkı için geçmek mantıklı mı bilmiyorum. O yüzden ram ciddi anlamda fark etmiyorsa geçmekte mantıksız gibi
Mi9T de kullandım. Günlük kullanımlarda 730 ile 855 farkını hissedecek herhangi bir durum yok. Belki 2 3 yıl sonra hissedilir. Ya da çok ağır oyun ve programlarda bir nebze hissedilir. 700 800 lira fiyat farkına değer mi, sizin kullanım tarzınıza göre kendiniz karar verin :) işlemci haricinde neredeyse herşeyi aynı telefonların

hariciyeci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
HARİCİYECİ
Cihazım
Mİ5S-4-128
Konular
1
Merhaba Arkadaşlar
Mi 9T modelinde led bildirim ışığı var mı? İki aydır kullanıyorum. Webde led bildirim ışığının varlığından bahsediliyor. Ancak ben bulamadım. Varsa nasıl aktif edileceğini tarif edebilir misiniz.

omersakman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Merhaba Arkadaşlar
Mi 9T modelinde led bildirim ışığı var mı? İki aydır kullanıyorum. Webde led bildirim ışığının varlığından bahsediliyor. Ancak ben bulamadım. Varsa nasıl aktif edileceğini tarif edebilir misiniz.
Hocam LED bildirim ışığı tek renk olarak (kırmızı) telefonun yukarıdan çıkan ön kamerasının üstünde bulunuyor.

hariciyeci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
HARİCİYECİ
Cihazım
Mİ5S-4-128
Konular
1
Hocam LED bildirim ışığı tek renk olarak (kırmızı) telefonun yukarıdan çıkan ön kamerasının üstünde bulunuyor.
Evet, şimdi gördüm. Kırmızı telefonda kırmızı led neredeyse hiç farkedilmiyor. Olmasa daha iyi olurmuş.
Teşekkür ederim cevabınız için.

Üst Alt