Çetin ceviz kullanıcısının son içeriği

1. Ç

Soru Amazfit verge APK sildim şimdi açılmıyor

Sorunu çözebildiniz mi
  2. Ç

Yardım amazfit verge apk sonrası açılmıyor

Merhaba arkadaşlar, amazfit verge saatime tool all in one uygulamasından apk yükledim, sonrasında beğenmediğim için sildim, sanırım sistem dosyalarından birini de silmişim ki saat kapandı ve ekran koruyucu gibi bir yerde takılı kaldı saat açılmıyor. yardımcı olur musunuz
  3. Ç

İnceleme Xiaomi mi note 3

Hocam Bilgilendidiğin için teşekkür ederim. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Ç

Hayır hocam, ben güncelleme geldi sandım, pek de anlamıyorum bu işlerden Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Ç

Beyler V9.5.8.0 ı yükleyemiyorum 1.3 GB da kalıyor sorun ne olabilir Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Ç

Arkadaşlar sim rehberine ulaşırken sıkıntı yaşıyorum,çok yavaş,arama yerine isim yazıyorum ismi bulması 9-10 saniye sürüyor, sonrasında hızı düzeliyor ama ekran kilidini kapatıp açtığımda rehbere girerken aynı sorunu yaşıyorum. neden olabilir bu sorunu yaşayan başka biri var mı Mi Note 3...
  7. Ç

Evet Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Ç

Arkadaşlar ben son zamanlarda rehberi açarken sıkıntı yaşıyorum çok geç açılıyor 10 snye sürüyor nerdeyse,isimararken isimleri bazen görmüyor, neden kaynaklanıyor olabilir Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Ç

Bendeki siyah renk ve neredeyse 5 milimetrik bir çizgi şeklinde ışık sızması var ,bu bir sorun mudur Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Ç

Beyler silikon elden çok kayıyor başka bir silikon sipariş ettim bilginize Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Ç

Arkadaşlar boş klasörü nasıl açıyoruz, bir türlü yapamadim Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Ç

Mi note 3 ile gelen silikondan daha kalın ve mat. Ele güzel l oturuyor. Tavsiye ederim 25 TL'ye alınabilecek en güzel ürün Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Ç

Cepport tan Nano ekran koruyucu aldım,yanında güzel bir silikon koruyucu geldi ama Nano ekran koruyucu ekranı tam olarak kapatıyor yanlarda biraz boşluk kalıyor bu normal mi yoksa tam köşeleri kapatan ekran koruyucu var mi Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Ç

Arkadaşlar ekran koruyucu ve kılıf tavsiyeniz var mı Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt