Yardım Amazfit verge akıllı saatım '' A '' harfınde takılı kalıyor sonra acılmyor ekran koruyucu modu gıbı bırseye gecıs yapıyor

Boraaa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bora
Cihazım
Mix2
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
YOK
Telefon Modeli
MİX2
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
amazfit verge akıllı saatimi birgün kullandım ertesi gün şarja takıp çıkardıktan sonra ekranı açoınca a harfınde takılı kalıyor ve ekran koruyucu gıbı bır moda gecıyor hiçbirşekilde cihhazı kullanamıyorum napmam gerekıyor

Son düzenleme:

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Saati asa
amazfit verge akıllı saatimi birgün kullandım ertesi gün şarja takıp çıkardıktan sonra ekranı açoınca a harfınde takılı kalıyor ve ekran koruyucu gıbı bır moda gecıyor hiçbirşekilde cihhazı kullanamıyorum napmam gerekıyor
Saati aşağıda verdiğim linkteki uygulamaya USB ile bağlayın ve seçeneklerden tekrar reboot edin bir de bu şekilde deneyin..

Oyla:

Boraaa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bora
Cihazım
Mix2
Konular
1
Saati asa

Saati aşağıda verdiğim linkteki uygulamaya USB ile bağlayın ve seçeneklerden tekrar reboot edin bir de bu şekilde deneyin..
deniyorum hemen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Saati asa

abi waiting for ca ve serı numrası yazıyor orda kalıyor ılerleyemedım saate reboot ekranı acılıyor ama herhangı bır ılerleme olmuyor

Son düzenleme:
Oyla:

Çetin ceviz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çetin
Cihazım
mi note 3
Konular
1
deniyorum hemen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

abi waiting for ca ve serı numrası yazıyor orda kalıyor ılerleyemedım saate reboot ekranı acılıyor ama herhangı bır ılerleme olmuyor
Sorunu çözebildin mi hocam

Oyla:
Üst Alt