İnceleme Xiaomi mi note 3

turankaya42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
5
Hocam video'daki bahsettiğim kısmı dinledinizmi? Ben pek araştıramadım, siz daha önce böyle sıkıntılar yaşayan kimseye rastladınızmı? Telefonu alacağım ama bu konu biraz içime dert oldu
O videoyu izledikten sonra telefonu aldim zaten tüm videolari izledim fakat o videodaki çocukları pek sevmedim.samimiyetsiz geliyorlar ve yanlış bilgi veriyorlar bazen. Örneğin o videoda mi note 3 un mikrofon sesini kapatip videoya koymuşlar:) onlarin aldığı cihazda sorun vardi sanirim. Bu gereksiz yanlış bilgiyi vermeden önce keşke benim yaptığım gibi çok basit olan ekran yenileme hizini test etselerdi:)

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yuniforce

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
Ben hiçbir sorunla karşılaşmadım hocalarım. Arka tarafta ışık sızması falan da yok cepporttan almıştım. Şuan sadece güncelleme bekliyorum okulda herkes hayran kalıyor okulda :)

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Ben hiçbir sorunla karşılaşmadım hocalarım. Arka tarafta ışık sızması falan da yok cepporttan almıştım. Şuan sadece güncelleme bekliyorum okulda herkes hayran kalıyor okulda :)
Işık sızması genelde mavi renkte olanlarda oluyor. Siyah renkte ışık sızması olan karşılaşmadım. Mavi modellerin de hepsinde olmuyor. Şansa artık.

arch06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
2
arkadaşlar google camera uygulamasının stock uygulamaya göre ne gibi artıları var. bir de fotoğraf kalitesi fark ediyor mu ?

Camiryo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
g2
Konular
0
O videoyu izledikten sonra telefonu aldim zaten tüm videolari izledim fakat o videodaki çocukları pek sevmedim.samimiyetsiz geliyorlar ve yanlış bilgi veriyorlar bazen. Örneğin o videoda mi note 3 un mikrofon sesini kapatip videoya koymuşlar:) onlarin aldığı cihazda sorun vardi sanirim. Bu gereksiz yanlış bilgiyi vermeden önce keşke benim yaptığım gibi çok basit olan ekran yenileme hizini test etselerdi:)

Hocam zaten ben videoyu sorunu anlatabilmek için referans gostermistim . sanırım ben fazla kuruntu yaptim=) tesekkur ediyorum yorumunuz için. Bu arada almami tavsiye edeceğiniz bir yer varmı ,ben cepport düşünüyorum.

turankaya42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
5
Hocam zaten ben videoyu sorunu anlatabilmek için referans gostermistim . sanırım ben fazla kuruntu yaptim=) tesekkur ediyorum yorumunuz için. Bu arada almami tavsiye edeceğiniz bir yer varmı ,ben cepport düşünüyorum.
Cepporttan aldim adresimi eksik girmisler kargoya haricinde sorunsuzdu tavsiye ederim. Arkada ışık sizmasi da yok siyah renk benimki.

Camiryo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
g2
Konular
0
Cepporttan aldim adresimi eksik girmisler kargoya haricinde sorunsuzdu tavsiye ederim. Arkada ışık sizmasi da yok siyah renk benimki.

Mavi düşünüyorum ama isik sızması daha fazla oluyormus sanırım bakalim bir goreyimde ona göre karar verecegim

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
internette nano diye satılan ekran koruyucuların çoğu normal plastik film ekran koruyucular, aşağıdaki ürünü kullanan ve yorum yapacak varmıdır?

SkyTurk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Meslek
Elektronik
Konular
9
internette nano diye satılan ekran koruyucuların çoğu normal plastik film ekran koruyucular, aşağıdaki ürünü kullanan ve yorum yapacak varmıdır?
ben kullanıyorum kardeşim kenar siyah çerçeveler yani bombeli kısım hariç mükemmel uyumlu ve inceliğide çok güzel telefonu kalınlaştırmıyor
zaten ben kılıfland dan aldığım hiç bir üründe sorun yaşamadım rahatlıkla alabilirsin çok güzel ve kaliteli.görüntü göderemiyorum iş seyahatinde yoldayım ama gözü kapalı alabilirsin.ben çok memnun kaldım bir tanede yedek aldım.

Çetin ceviz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çetin
Cihazım
mi note 3
Konular
1
Işık sızması genelde mavi renkte olanlarda oluyor. Siyah renkte ışık sızması olan karşılaşmadım. Mavi modellerin de hepsinde olmuyor. Şansa artık.

Bendeki siyah renk ve neredeyse 5 milimetrik bir çizgi şeklinde ışık sızması var ,bu bir sorun mudur

Üst Alt