İnceleme Xiaomi mi note 3

chemsul

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serkan
Cihazım
note 3
Konular
0
Merhabalar, telefonla konuşma sesinden memnun değilim. Çift hat olarak turkcell ve vodafone kullanıyorum. Bu konuşma sesini yükseltmenin bir yolu varmıdır. 9.1.4 kullanıyorum.

ortega74

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Salih
Konular
2
Arkadaşlar, ben de bu telefondan almaya niyetlendim, konunun tamamını okudum, özellikle arka kapaktaki lazer işleminden dolayı bazı telefonlarda bu ışık sızması olayı var, ben özellikle şunu merak ediyorum acaba bu sıkıntı daha çok cepport'tan alınan ve mavi renk telefonlarda daha mı sık rastlanıyor? Sizlerden ricam özellikle bu ışık sızması sorunu ile karşılaşan arkadaşlar acaba telefonlarını nereden aldıklarını ve hangi renge sahip olduklarını yazabilirlerse çok memnun olurum.

taro2229

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Duran Polat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
[doublepost=1518553114,1518552420][/doublepost]Hayırlı olsun.bende yaklaşık üç aydır kullanıyorum ne ses nede başka bir sorun ile karşılaşmadım şükür. sadece yeni yazılımın bir an önce çıkmasını bekliyorum. Çünkü tek sıkıntım cihazı fabrika ayarlarına aldığımda sim kartı okumaması yani imei nin silinmesi cihaz malum yolla kayıtlı aldım biraz daha bekleyip garantili ve yasal imei olarak alsaydım çok daha iyi olacaktı. Ama telefon on numara kullananlar bilir.telefonunuzu güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.
çok teşekkür ederim geçmiş olsun bu arada angel~~angel~~ inşallah yeni güncelleme ile en kısa sürede düzelir.

dkaya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi Note
Konular
2
sim kart aktifleştirmesini neden yapamıyorum ? her seferinde sms ücreti alıyor ama aktifleştirme yapamıyor. herşeyi denedim olmadı. Bu sorunu yaşayan var mı ? acaba yeni telefon diye mi ?
[doublepost=1518621043,1518620978][/doublepost]
Arkadaşlar, ben de bu telefondan almaya niyetlendim, konunun tamamını okudum, özellikle arka kapaktaki lazer işleminden dolayı bazı telefonlarda bu ışık sızması olayı var, ben özellikle şunu merak ediyorum acaba bu sıkıntı daha çok cepport'tan alınan ve mavi renk telefonlarda daha mı sık rastlanıyor? Sizlerden ricam özellikle bu ışık sızması sorunu ile karşılaşan arkadaşlar acaba telefonlarını nereden aldıklarını ve hangi renge sahip olduklarını yazabilirlerse çok memnun olurum.

Birçoğunda var galiba. Ben turuncudan aldım siyah direk kılıf takmıştım hiç gözüme takılmadı bile. Sonradan bakayım dedim ışığı full açınca gördüm. Ben bunu problem olarak görmüyorum. Kullanmaya devam edeceğim.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Mi 6'da root yetkilerini almanız gerekti mi?

Benim kullandığım romda (Epic Rom Global Beta 7.12.14) anladığım kadarı ile Camera 2 Api desteği açık olmadığı için (China Beta tabanlı Epic Romlarda normalde açık oluyordu), Root ile Camera 2 Api desteğini açtım.

cihattkara

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihat Kara
Cihazım
İphone 5s
Konular
0
Arkadaşlar uzun zamandır mi note 3'e bakıyom 1hafta içinde tel alacağım ama acaba 4gb ramli mi 6 mı alsam yoksa mi note 3 mü karar veremedim genel olarak yardımcı olur musunuz?
[doublepost=1518636355,1518636294][/doublepost]

whiteram

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Arkadaşlar sizde de şu sorun var mı?

Wifi yi açtığım zaman, bazen kayıtlı olan ağa bağlanmıyor.
Bağlanmak için bildirim panelini çekip Wifi ye basılı tutuyorum açılan yerde kayıtlı olan Wifi ye bi sefer tıklıyorum anca bağlanıyor

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[doublepost=1518638377,1518638312][/doublepost]Wifi ağınıın sağındaki küçük oka tıklayıp otomatik bağlanı seçince oluyor

turankaya42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Google camera yükleme hakkında bilgi verecek varmi benim cihaz rootsuz şu an

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

imazit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Arkadaşlar uzun zamandır mi note 3'e bakıyom 1hafta içinde tel alacağım ama acaba 4gb ramli mi 6 mı alsam yoksa mi note 3 mü karar veremedim genel olarak yardımcı olur musunuz?
[doublepost=1518636355,1518636294][/doublepost]
[doublepost=1518641308][/doublepost]Mi 6 da çok şikayet var forumda,bence note 3 den şaşmayın derim.

taro2229

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Duran Polat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Telefon ile alakalı bir sorunum yok lakin bugün cpu-z yi indirdim donanım özelliklerini merak ettiğim için ve şaşırdığım birşey gördüm.fotoğrafta görüldüğü gibi model kısmında sdm660 yazıyor ama üstte snapdragon 835 yazıyor GHz bile aynı ben mi yanılıyorum yoksa gerçekten tuhaf mı angel~~angel~~

Üst Alt