İnceleme Xiaomi mi note 3

sbatuhanyalcin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan Yalç
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
Mi Note 3 kullanan arkadaşlarda zil sesi seviyesi full olmasına rağmen alçak bir ses çıkıyor medya sesine oranla aralarında çok büyük bi fark var bu problem sizdede var mı arkadaşlar?

fthpi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
mi note 3
Konular
1
Mi Note 3 kullanan arkadaşlarda zil sesi seviyesi full olmasına rağmen alçak bir ses çıkıyor medya sesine oranla aralarında çok büyük bi fark var bu problem sizdede var mı arkadaşlar?

Evet bu sorun mevcut. Geri bildirimde bulunmakta fayda var.
[doublepost=1518681417,1518680504][/doublepost]
Benim kullandığım romda (Epic Rom Global Beta 7.12.14) anladığım kadarı ile Camera 2 Api desteği açık olmadığı için (China Beta tabanlı Epic Romlarda normalde açık oluyordu), Root ile Camera 2 Api desteğini açtım.
Teşekkürler. Her yeni cihaz aldığımda bu sefer root yapmayacağım diyorum ama her seferinde yapıyorum. Kamera uygulaması yeni rom ile düzeltilmezse, root yapmak gerekecek anlaşılan.

Atillasamyeli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atilla
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
vodafone kullananlarda bu sıkıntı varmı? ben ttkom kullanıyordum 20 gün oldu vodafone geçtim fakat hücre kullanımı çok yüksek şimdi diceksiniz bulundupun yere göre değişir die evet öle ama dışarda aynı yerde kalmadığım zamanlarda aynı ttkomda böle değildi vodafone kullananlar foto atabilirmi? ben ekleyemiyorum resim mesela
şarj 42
ekran acık 4.24 saat
hücre kullanımı %25
son şarjdan geçen süre 1 gün 10 saat

taro2229

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Duran Polat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
bende öyle bir problem yok zil sesi seviyesini son seviyeye getirince ses net bir şekilde akıcı ve güzel,youtube uygulamasıda dahil telefonun kendi zil sesi uygulamalarındada denedim.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Evet bu sorun mevcut. Geri bildirimde bulunmakta fayda var.
[doublepost=1518681417,1518680504][/doublepost]
Teşekkürler. Her yeni cihaz aldığımda bu sefer root yapmayacağım diyorum ama her seferinde yapıyorum. Kamera uygulaması yeni rom ile düzeltilmezse, root yapmak gerekecek anlaşılan.

Düzeltilemez hocam, Xiaomi'de Kamera departmanına ayıraca Bütçe yok şuan için. Belki Mi7 ve sonrasındaki cihazlarda geliştirirler ama, mevcut cihazlarda büyük çaplı bir iyileştirme olmaz. Bu yüzden her türlü Cihazı Rootlayıp Google Camera kullanmak durumundasınız.

imazit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
bende öyle bir problem yok zil sesi seviyesini son seviyeye getirince ses net bir şekilde akıcı ve güzel,youtube uygulamasıda dahil telefonun kendi zil sesi uygulamalarındada denedim.
Benim telefondada sorun yok.
[doublepost=1518689548,1518689236][/doublepost]
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Telefon ile alakalı bir sorunum yok lakin bugün cpu-z yi indirdim donanım özelliklerini merak ettiğim için ve şaşırdığım birşey gördüm.fotoğrafta görüldüğü gibi model kısmında sdm660 yazıyor ama üstte snapdragon 835 yazıyor GHz bile aynı ben mi yanılıyorum yoksa gerçekten tuhaf mı angel~~angel~~
Bendede aynısı çıkıyor, ilginç.

Camiryo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
g2
Konular
0
Mi note 3 almayı düşünüyorum.Forumlarda ekranın yenileme hızıyla alakalı bir kaç mesaja denk geldim.Böyle bir sıkıntı var mı?Varsa ileride yazılımla çözülebilecek birşeymi? Ekranda hafif titreme, geçişlerde titreme oluyormuş sanırım.Youtube'da inceleme videosundada bahsediyor bu konudan ( 20:17'den sonra bahsediyor).Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

turankaya42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
5
Ben herhangi bir ekran yenileme hızında gariplik sezmedim gayet akıcı

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

turankaya42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
5
Mi note 3 almayı düşünüyorum.Forumlarda ekranın yenileme hızıyla alakalı bir kaç mesaja denk geldim.Böyle bir sıkıntı var mı?Varsa ileride yazılımla çözülebilecek birşeymi? Ekranda hafif titreme, geçişlerde titreme oluyormuş sanırım.Youtube'da inceleme videosundada bahsediyor bu konudan ( 20:17'den sonra bahsediyor).Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Şimdi test yaptım ekran hızı 60hertz çıktı bir sorun yok geçişlerde de.

Camiryo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
g2
Konular
0
Ben herhangi bir ekran yenileme hızında gariplik sezmedim gayet akıcı

Hocam video'daki bahsettiğim kısmı dinledinizmi? Ben pek araştıramadım, siz daha önce böyle sıkıntılar yaşayan kimseye rastladınızmı? Telefonu alacağım ama bu konu biraz içime dert oldu

Üst Alt