İnceleme Xiaomi mi note 3

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
turkcell kullanıyorum 4. xiaomi cihazim hic cekmeme sorunu yaşamadım. Türk Telekom kullanırken hattan düşme ve internet çekmeme oluyordu yalan yok.

turankaya42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
5
Ben türktelekom kullanıyorum hiçbir sorun yaşamıyorum izmir merkezde full 4g

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çetin ceviz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çetin
Cihazım
mi note 3
Konular
1
Arkadaşlar ben son zamanlarda rehberi açarken sıkıntı yaşıyorum çok geç açılıyor 10 snye sürüyor nerdeyse,isimararken isimleri bazen görmüyor, neden kaynaklanıyor olabilir

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osmzcn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
GM one 4g
Konular
4
Dün aldım cihazı Kısa tecrübemi aktarayım
Telefon ,mail,sosyal medya ve çok yoğun internet tüketen standart bir kullanıcıyım
Telefon inanılmaz hızlı ve bence çok başarılı bir arayüze sahip.Kamera süper değil ama kötü de değil.
Şarjı çok çok yoğun bir kullanımla beni sabah 7den beri idare ediyor.Şu an %9 falan.
Kozmetik açıdan inanılmaz başarılı.Mavi olanı kullanıyorum.6gb ram 64 gb hafıza var kullandığım modelde.
İlginç özellikleri var vs vs .Ekranın büyüklüğü ideal ve başarılı.Bu performansta ve bu donanımda bir cihazdan sonra yıllarca samsung apple ürünlere verdiğim paraya üzüldüm açıkçası.
Ancaaaaak
Aldığım andan itibaren sinyal sorunları yaşıyorum.Telefon İstanbul bostancının göbeğinde kaç kez ulaşılamaz durumda kaldı.Evim de bostancıda ve şu an da ara ara sorun oluyor.Bugün bir iş arkadaşım özel hattımdan aradı2 telefon da yanyana dururken.Dedim niye öbüründen aramadın.Kapalıydı dedi ki telefon ile oynuyordum o sırada.4g-lte açınça sorun daha da büyüyor. 3g kısmında bile sorun var ciddi şekilde.İş hattım ile kullanıyorum.Çok yoğun mail ve telefon trafiğim var ve bu sorun beni telefondan soğuttu açıkçası.Vodafone kullanıyorum.Diğer hattım turkcell.Dün akşam onu da takıp denedim ancak benzer sorunla karşılaştım.Diğer kullanıcılar böyle bir sorun yaşadı mı yaşıyor mu bilemiyorum.Çözümü var mı sorunun kaynaağı nedir onu da bilemiyorum.Almayı düşünen arkadaşlara aktarmış olayım.Bunun yanında konuşma sırasında karşı tarafın ses düzeyi ve zil sesi düzeyi bence az.Daha yüksek olabilir.Klavyesi de beğenmediğim son bölümü.
Benim eski telefonum general mobile 4g idi onun çekmediği her yerde başarılı bir şekilde hem çekiyor hem 4g yi rahatlıkla kullanıyorum. Beni rahatsız eden konu şarj olayı burada anlatılan gibi gitmiyor yada ben internetten çok film izliyorum

Mi Note 3 / 9.1.4.0 global kararlı rom

osmzcn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
GM one 4g
Konular
4
Arkadaşlar yüklü olupta kullanmadığım uygulamaları kaldırmak istiyorum ama beceremiyorum sıkıntı kimde bende mi telefonda mı anlayamadım

Mi Note 3 / 9.1.4.0 global kararlı rom

szrglmz123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
sezer
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Merhaba , YouTube'de uzun videolar izlerken sizde de ufak görüntü donmaları oliyor mu ? Bu bariz bir donma değil dikkat edince anlaşılıyor.

WarriorAnqeL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
G2
Konular
3
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Arkadaşlar benim ekran paneli sharp mıdır.

bayramq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
2
selam arkadaslar ımeı konusunda yardım edebılecek varmı .

Üst Alt