AviTa kullanıcısının son içeriği

1. AviTa

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Dün note 11 pro cihazımın işlemlerini 1 saatte uzak bağlantı ile hızlıca halletti aldığı ücret helali hoş olsun , teşekkür ediyorum.
  2. AviTa

Yardım Eski Whatsapp Bildiriminin Tekrar Gelmesi. (Çözülmedi)

Hiçbir teknik servis açıp sizin whatsap vb uygulama bildirimlerinizin kontrolünü yapmaz ordaki testlerden kasıt genel testlerdir sensör vb çalışıp çalışmadığıyla ilgili , kaldıki telefon yazılım atılıp sıfırlanmıştır bildirim testi yapılamaz.Bir değişiklik olmayacak çünkü bu problem yazılımsal...
  3. AviTa

Yardım Fastboot'ta sıkıştım

Buradaki twrp yi denermisiniz lütfen ?
  4. AviTa

Sohbet Xiaomi sınıfta Çaktın

Ufak araştırma ile keşke farklı illerde güvenilir referansları olan "merdiven altı" olmayan servislere gönderseydiniz cihazınızı garantide sağlarlardı en azından.
  5. AviTa

Yardım Mi 9 se 10.3.4

Bir sorun yaşanmaz 11 gelince 11 i yüklersiniz twrpden
  6. AviTa

Yardım Mi 9 se 10.3.4

İmei repair işlemi için twrp şart o yüzden satıcı yüklemiştir.
  7. AviTa

Recovery Xiaomi Mi 9 SE Twrp 3.3.1-9 Tek Tuş Yükleme Aracı

Benim pek rom değiştirme fırsatım olmuyor siz deneyimlerseniz sonucu yazarsanız sevinirim hocam..
  8. AviTa

Evet geliştirici bu sürümle OTG desteğinin eklendiğini belirtmiş hocam.
  9. AviTa

Twrp Recovery Yükleme 1. İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık (bootloader unlock) olması gerekmektedir 2. Xiaomi USB driverları kurun 3. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirici seçeneklerinden Usb hata hata ayıklamayı aktif edin. 4. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın. 5...
  10. AviTa

Rom Mi 9 SE Mi-Room Stable 10.3.6.0 & Mi-Room Miui 11 Stable V11.0.5.1

Kurabilirsiniz install kısmından img seçip recovery üzerine flaşlamanız yeterli
  11. AviTa

Yarın 3.3.1-9 otomatik kurulum twrp uygulamasının konusunu ekleyeceğim , umuyorumki bu twrp ile birdaha rom flaşlama sorunu yaşamazsınız.Gayet başarılı olmuş. Beklemede kalın..
  12. AviTa

4 wipe yapıp recovery reboot yaparsan 2 part gözükür.
  13. AviTa

Format data sonrası reboot recovery yapıp boş twrp klasörüne romu atıp flaşlayarak kuramadığım hiçbir rom olmadı şimdiye kadar.Romları pc ile indirmeniz daha garanti olacaktır.Hemen hemen her romu denedim
  14. AviTa

Konuda bir fazlalık ve yanlışlık mevcut format data zaten 4 wipr ı destekliyor format data yapıp recovery reboot yaptıktan sonra 4 wipe yapmayacaksınız yaparsanız 2 ayrı disk şeklinde gözükür , format datadan sonra rom atıp flaşlayın sorunsuz kurulum yaparsınız. Ayrıca 3.3.-1 twrp sürümü çoğu...
  15. AviTa

Yardım Mi 9 SE Telefonla Konuşurken Ses Az Gelme Sorunu

Ahize patlamış olabilir çünkü 9 se ahize sesi çok iyi bir derecede , arkadaşların önerilerini uygulayın en son global rom flashlayın düzelmezse ahize değişimi yaptırırsınız.
Üst Alt