Sohbet Xiaomi sınıfta Çaktın

felekcan0066

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
mi5
Konular
1
3 yıl önce 2000 tl ye aldığım xiaomi Mi5 cihazım power entegre arızası yaptı.garantiside bitti.lanet olası kayseride servisi yok.belki 10 tane tamirciye götürdüm.haa tamirci derken hepiside merdiven altı çakma tamirci burdakilerin.Niyemi,Adam daha rom ney twrp ney jailbrek ney fastboot rom ney custom rom ney gcam ney dalvik ney recovery ney miflash tool ney diod ney entegre ney vallaha billaha hiç birini bilmiyor sorsan ünlü bi tamirci,sırf kulaklık kılıf ve batarya satmak için babasının parasıyla dükkan açmış ilkokulu zor bitrmiş yazılım ve elektronik eğitimi sıfır,ne beklen bu tamircilerden,bir değil iki değil ki babam alayı böyle burdakilerin.birde ağzını 200 tl den açıyor vayy ağzın batsın senin. xiaominin hiç yedek parçası yok buralarda.velhasıl kelam bizim cihaz power entegre arızasıyla başladı elden ele sök tak sök tak yalamık oldu sonunda anakartında ırzına geçtiler.güzelim cihaz çöp oldu gitti.iphone ve samsunga kalitedede satışta kafa tutan bizim şayomi bu konuda sınıfta kaldı.yazıklar olsun satanlaraki servisini yayamadıkları için,daha neyazıyım abi ciğerim yandı yavv...herkese saygı ve selamlarımla...

felekcan0066

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
mi5
Konular
1
sevgili 1231243 hocam,bu konuda xiaominin disbiritörleride suçlu değilmi sizce.çünkü kayseri media markta her model xiaomi satılıyorsa neden servisi yok yada en yakın malatya veya Ankarada...

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Ufak araştırma ile keşke farklı illerde güvenilir referansları olan "merdiven altı" olmayan servislere gönderseydiniz cihazınızı garantide sağlarlardı en azından.

felekcan0066

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
mi5
Konular
1
sevgili AVİTA hocam,geç kaldık bilemedik.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
sevgili 1231243 hocam,bu konuda xiaominin disbiritörleride suçlu değilmi sizce.çünkü kayseri media markta her model xiaomi satılıyorsa neden servisi yok yada en yakın malatya veya Ankarada...
KVK veya Delta gibi servislere yollayabilirdiniz yada iletişime geçip ücreti karşılığında işlem yapıp yapamayacaklarını sorabilirdiniz. Ayrıca artık kargo sayesinde her yer birbirine yakın yani en kötü ihtimalle İstanbul'a kabul ederlerse yukarıdaki firmalardan birine yollardınız. Henüz 1 ay önce bende cihazımı arızadan dolayı kaybettim orta derece sayılabilecek yerel servislere verdim yapamadılar ardınan Ankara'da özel bir servise yolladım çok fiyat istediler yaptırmadım.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Başlığı da düzeltelim..

felekcan0066

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
mi5
Konular
1
1231243 hocam,o deltamı ne lanet olası servisse aradım garanti bittiği için samanın dibiçayın çöpü derken çook yüksek ücret çıkardı.yani anan aşşağı baban yukarı mağdur olan ben oldum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Başlığı da düzeltelim..
sayın stoya abimiz,ne yazalım biz can derdindeyik siz et derdindesiniz ne yazalım sevgili adminlerimiz ne uygun görürse onu yazsınlar

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
1231243 hocam,o deltamı ne lanet olası servisse aradım garanti bittiği için samanın dibiçayın çöpü derken çook yüksek ücret çıkardı.yani anan aşşağı baban yukarı mağdur olan ben oldum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sayın stoya abimiz,ne yazalım biz can derdindeyik siz et derdindesiniz ne yazalım sevgili adminlerimiz ne uygun görürse onu yazsınlar
Sadece şunu diyeyim size, sizin de dediğiniz gibi telefoncuların ve bilgisayarcıların hatta bu ülkede maalesef çoğu meslekte böyle. Mesleği yapanların çoğu ne yaptığını bilmiyor. Bir şekilde bir yerlere gelmiş yada dükkan açmış insanlar o yüzden önemli konularda işiniz esnafa düşecek olursa ince eleyip sık dokumanızı öneririm gerekirse biraz daha fazla para verin ama işinizi en kaliteli şekilde halledin.

Cihazınız için geçmiş olsun giden gitti, umarım daha iyisini alabilirsiniz.

Üst Alt