akayklc kullanıcısının son içeriği

1. akayklc

MIUI 13 Mi 11 Pro/Ultra (Star) Endonezya Kararlı Rom V13.0.3.0.SKAIDXM İndirme Bağlantıları

Teşekkür ederim hocam akşam fastboott'an kurulum yaptım bir kaç kez hata verdi ama işlem başarılı oldu. Xda forumların da mi12s ultra'nın leica kamera uygulamasını paylaşmışlar ilk gözlemlerime göre stock kamera'dan daha iyi fotoğraf çekiyor indirmek isteyenler için link...
  2. akayklc

MIUI 13 Mi 11 Pro/Ultra (Star) Endonezya Kararlı Rom V13.0.3.0.SKAIDXM İndirme Bağlantıları

Benim cihazda global 13.0.4.0 (SKAMIXM) kurulu bl kilidi açık twrp yok Zip Uzantılı Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirmiyim yoksa fastbootan mı kurmam gerekiyor.
  3. akayklc

Tema JiyanV3 MIUI 11 / 12 Uyumlu Tema

MIUI 12 için mtz alabilir miyim
  4. akayklc

Çözüldü Apk yüklenmiyor

Hocam kullandığınız fontu paylaşabilir misiniz
  5. akayklc

Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

mi note 10'ların hepsinde mi ekranın edge olan kısımlarında renk tonları daha koyu, örneğin ayarlara girdiğimde (arka plan beyazken) ekranın sağ ve sol tarafı yukarıdan aşağıya doğru daha siyahımsı görünüyor, gözü rahatsız ediyor linkteki incelemede de var: (5:48) cihazı bu nedenle almaktan...
  6. akayklc

Çözüldü XIAOMI CC9'un Temasını Bulan Var Mı ?

Bu tema miroom da ki temanın aynısı buyrun burdan indirin CC.mtz
  7. akayklc

Yardım Evobt (Servis) Rezilliği Kandırmaya Çalışıyorlar

hocam fatura benim adıma değil, sorun çıkaracaklarını biliyorum bu nedenle ilamlı icra başlatmayı düşünüyorum ama yine de şansımı deneyebilirim
  8. akayklc

iyi dilek mesajlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar teknosaya gitmeyeceğim, direk icraya vereceğim hakem heyeti kararında öyle bir madde var
  9. akayklc

Konuyu takip eden arkadaşlara istinaden tekrar merhabalar bugün, tüketici hakem heyeti kararı tarafıma ulaştı davayı kazandım. Artık ücreti tahsil etmek için diğer adımlara geçiyorum. Evofone veya başka bir servis tarafından haksızlığa uğradığını düşünen arkadaşlar varsa mutlaka hakem heyetine...
  10. akayklc

gereken adımları attım hocam bugün sonuçlarını bekliyorum artık
  11. akayklc

evobt nin müşteri temsilcisi ayrı fiyat veriyor (Ekran+Anakart) şikayet var coma yazan temsilcileri ayrı fiyat veriyor (Sadece anakart) yani tutarsızlık var aralarında ben cihazı göndermeden önce iyiki fotoğraf ve videolarını çektim göndermeden önce ekranda, şarj soketinin solunda ve arka...
  12. akayklc

Bugün Tüketici Hakem Heyetine gidip şikayet dilekçemi verdim cihazı 3 gün önce kargodan teslim alırken kargo görevlisinin yanında tutanak tutturdum cihazın şarj soketinin sol tarafında resmen göçükler oluşmuş arka kapağı açmak için balta kullanıyorlar herhalde arka kapağın sağ tarafını tam...
  13. akayklc

gelişmelerden haberdar edeceğim arkadaşlar, manuple hocam yazdıklarınız çok mantıklı =) hakkımızda hayırlısı olsun bu arada faturada cihazı alan arkadaşın telefon numarası var yarın görüşeceğim kendisiyle
  14. akayklc

cantara hocam bilgi için teşekkür ederim benim durumumda olan bir kaç örnek dava varmış firmalar fatura sahibine iade edebiliriz diyormuş ama 15 gün sonra icraya verince davayı kim açmış ise buna icra da dahil ödemeyi dava açana yapıyorlarmış yani anlayacağımız uğraştıracaklar ama hakkımı sonuna...
  15. akayklc

benim bildiğim sıvı teması olursa cihaza hiç görüntü gelmeyeceği, diyelim ki sıvı teması oldu dediğiniz gibi cihaz bir kaç gün sonra arıza vermeye başladı ekranda kılcal çizik bile yokken evobtnin ekranın da değiştirilmesi gerektiğini söylemesi art niyetli olduklarını gösterir. ben örnek bir...
Üst Alt